dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

499 999 zł40 m² 12 512,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje w całej inwestycji 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 39,96 m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

407 000 zł26 m² 15 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,3 m , położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Nabycińskiej, w bezpośredniej bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

936 192 zł73 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kuźnia Raciborska

Kuźnia Raciborska,śląskie

219 000 zł50 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 w Kuźni Raciborskiej Cena: 219 000 zł Powierzchnia: 49,50 m2 Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne M3, które znajduje się na parterze w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

615 399 zł41 m² 15 128 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim przy pętli Nowy Bieżanów, w zielonej okolicy w Krakowie. Bez prowizji i podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Olkusz,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 406 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M3 w Olkuszu (ul.Polna) Nieruchomość położona na III piętrze w IV piętrowym budynku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

335 946 zł28 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Storczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

899 000 zł147 m² 6 107,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż atrakcyjny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 147 m , usytuowany na 3 piętrze w apartamentowcu świeżo po remoncie dachu z 1987 r. przy ul. Storczyków w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

459 900 zł62 m² 7 470,76 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie w Katowicach przy Al. Roździeńskiego opis mieszkania: - pokój 1 - Salon z balkonem - Pokój 2 Sypialnia - Pokój 3 Gabinet - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

641 480 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł43 m² 6 205,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.54 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w Centrum miasta Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł48 m² 16 434,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m2 W samym centrum warszawy - przy ulicy grzybowskiej Mieszkanie znajduje się na 15- piętrze w budynku 15-piętrowym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

738 300 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Niepodległości. Mieszkanie składa się ze słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł48 m² 12 552,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na wysokim parterze w bloku w Szklarskiej Porębie. Na powierzchnię 39m2 składają się: słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wajdy

Kutno,łódzkie

370 000 zł37 m² 9 893,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży kameralne, z funkcjonalnym układem mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Bieżanowa, przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego. Okolica oferuje dogodny dostęp do komunikacji miejskiej i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł37 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł34 m² 12 408,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - Osiedle Tychy Cena: 545 000 zł Metraż: 57,12 m Ogród: 65,09 m Liczba pokoi: 4 Dodatkowo: możliwość zakupu miejsca postojowego oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

698 880 zł55 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży ostatniego dostępnego 3 pokojowego mieszkania na 3 piętrze o powierzchni 54,60m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne M4 położone w dzielnicy Północ. Lokal mieści się na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Kraków,małopolskie

711 505 zł43 m² 16 508,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

797 000 zł60 m² 13 274,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzam Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie Dzielnicy Parkowej. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł25 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki, obowiązkowy zakup dwóch kawalerek( na jednej kw) cena za 2 nieruchomości to 718000zł. Lokal mieszkalny nieruchomość nie jest lokalem inwestycyjnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł84 m² 11 869 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą, o świetnym rozkładzie do niewielkiego remontu Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

690 500 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż luksusowych Apartamentów w Częstochowie Inwestycja " Premium Legnicka" to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł48 m² 18 092,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 47m2 składające się z 2 pokojów. oddzielnej kuchni oraz balkonu. Nowoczesny budynek "la Boheme" z 2016 roku w budynku przy ulicy Pobożnego w Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

674 828 zł69 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,86 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

365 000 zł63 m² 5 784,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,10 m | Piła - Podlasie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,10 m , położone na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 900 zł137 m² 5 105,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł36 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to początek III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

5 950 000 zł183 m² 32 567,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Penthouse z prywatnym tarasem na dachu położony na Górnym Mokotowie, z którego będziemy obserwować skyline Śródmieścia Warszawy, zabudowę ponad dachami budynków Starego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zakupu mieszkania 2 pokojowego z aneksem kuchennym do remontu. Idealne dla starszej osoby mieszkanie na parterze, do pokonania tylko kilka schodków. Doskonała propozycja także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł67 m² 28 209 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz komfortowego mieszkania w Krakowie? To gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie.