dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m2 + ogródek ok 50 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Złotniki,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Kontakt: szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę mieszkania do sprzedania, położonego w Podpoznańskich Złotnikach, na osiedlu o wdzięcznej nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł61 m² 11 487,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż duże 56.82m2 mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nastrojowa Zakątek w bloku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Zalasewo,wielkopolskie

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać w zielonej, spokojnej lokalizacji z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 183 058 zł102 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Piętro domu w kameralnej zabudowie, o powierzchni 101,55 m2, na Krzykach. Do mieszkania przynależą dwa balkony ( 9 i 4,5 m2). Mieszkanie do własnej aranżacji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

627 440 zł43 m² 14 517,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Idealne na start mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

358 500 zł36 m² 10 098,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. Zakup bez stresu = niska opłata rezerwacyjna + brak kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnogóra,lubelskie

150 000 zł59 m² 2 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w malowniczej okolicy nad rzeką Wieprz - Tarnogóra Sprzedam mieszkanie do remontu, położone w przepięknym, spokojnym obszarze nad rzeką Wieprz. To idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 600 000 zł83 m² 55 422 zł/m²

 

Piętro:14/38

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zanurz się w dalekim horyzoncie morza z tego wyjątkowego apartamentu, który łączy elegancję, komfort i prestiż. Unikatowy Apartament z Balkonem w Sea Towers! Niezrównany widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

435 000 zł46 m² 9 362,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego. Jest to ciche i spokojne osiedle, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Na powierzchnię 46,46 m składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Zabrze,śląskie

219 000 zł53 m² 4 147,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Młodzieżowej. Spokojna okolica, z dala od ruchliwych ulic, a jednak wszystko czego potrzeba na co dzień znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

565 978 zł70 m² 8 354,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte 14 / 15 lutego (piątek sobota) => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

330 000 zł47 m² 7 048,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 46,82m2 Plac Grunwaldzki centrum Giżycka Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

238 000 zł47 m² 5 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ul Mireckiego Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 47m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

156 000 zł35 m² 4 463,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nie współpracuje Z pośrednikami Na sprzedaż 3 mieszkania w kamiennicy przy Ul. Gliwickiej 213. Mieszkanie nr 1 (kolor czerwony) - 34,95 m2, 1 pokój - 156 000 zł Mieszkanie nr 2 (kolor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Straszewska

Wągrowiec,wielkopolskie

380 000 zł53 m² 7 116,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Rezerwacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

349 000 zł46 m² 7 554,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! Gotowe do zamieszkania Mieszkanie 3 pokojowe wolne od zaraz o powierzchni 46,2 m 2 w centrum Piły! Nieruchomość położona na IV piętrze w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Rybnik,śląskie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 32 m2, które znajduje się na dziewiątym piętrze bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych, jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

681 377 zł46 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa inwestycja i lokalizacja w centrum Lublina w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Ponadczasowa, a zarazem nowoczesna architektura o wysokim standardzie wykończenia Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

579 000 zł41 m² 14 077,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jednopokojowy apartament o pow. 41,8 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł52 m² 14 866,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 ustawne pokoje | Cicha okolica | Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy | Duże możliwości aranżacyjne | W sam raz pod wynajem dla studentów nieruchomość o powierzchni 52.4 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł47 m² 10 016,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,42 m w dogodnej lokalizacji przy ul. Kolbego w Rzeszowie. To oferta dla osób, które szukają wygody, spokoju i funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pożowska

Końskowola,lubelskie

349 001 zł72 m² 4 817,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne, w pełni umeblowane i wyposażony apartament o powierzchni 72,5 mkw. Alternatywa dla kawalerki w Puławach w bardzo atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji mamy ogromny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Wrocław,dolnośląskie

448 580 zł30 m² 14 952,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka Z balkonem na krzykach - idealna dla singla lub pary Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 29,6 m , położoną na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

2 032 380 zł97 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera - Ekskluzywne Mieszkania w Bronowicach! Oferujemy gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach przy ul. Stanisława Przybyszewskiego, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Gdańsk,pomorskie

776 000 zł56 m² 13 971,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko w miocasa szukasz gustownego mieszkania W centrum gdańska? Jasne mieszkanie z dwustronną ekspozycją okien o powierzchni 55,54 m2 znajdujący się na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

666 128 zł51 m² 12 962,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

310 000 zł64 m² 4 868,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64 m2. Nieruchomość położona jest w Piotrkowie Tryb. na 3 piętrze z 4 przy ul. Kołłątaja 9. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

639 700 zł53 m² 12 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio na sprzedaż jasne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 53.55 m2. Gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł24 m² 23 195 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka Mokotów | Mieszkanie na Mokotowie | Mieszkanie przy Łazienkach | Mieszkanie Dla Studenta | dla Pary | Sprzedaż Kawalerki | Warszawa Mokotów | Przedmiotem sprzedaży jest pokój z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 115 535 zł80 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł26 m² 31 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowe studio w ścisłym centrum Warszawy, w niezwykle klimatycznej, odrestaurowanej Kamienicy Kaweckich z 1911 r. Kawalerka dla konesera, który doceni urok przedwojennych murów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Katowice,śląskie

224 000 zł36 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Nie współpracuje Z pośrednikami Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych - Zalew Borki. Mieszkanie o pow. 36m2 znajduje się na 1 piętrze, na sprzedaż również mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

457 900 zł75 m² 6 105,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nie współpracuję Z pośrednikami Sprzedam dwupak inwestycyjny. Mieszkanie 75 m2 jest podzielone na dwie kawalerki gotowe do wejścia, idealne po wynajem. Każda z kawalerek ma osobną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

654 000 zł59 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bardzo zadbane, eleganckie 3 pokoje | 59,03 m2 | ul. Potokowa | Staroniwa | Rzeszów Oferta wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kożuchów,lubuskie

270 000 zł54 m² 5 029,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł39 m² 17 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na 4. piętrze 9-piętrowego bloku. To doskonały wybór zarówno dla młodych par, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna kamienica po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Piastowskie

Bytom Odrzański,lubuskie

299 000 zł59 m² 5 033,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Bytomiu Odrzańskim. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w niskim bloku po.