dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

280 000 zł66 m² 4 261,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Piły Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni użytkowej 65,70 m 2 z balkonem. Opis: pokój dzienny o powierzchni 12,50m 2 jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

235 559 zł45 m² 5 199,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do kupienia Nowe funkcjonalne 3 pokojowe Mieszkanie w Nowoczesnym Apartamentowcu (w pobliżu Gliwic). Mieszkanie jest od sprawdzonego dewelopera. Brak jakiejkolwiek opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

380 000 zł34 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane oraz z wieloma możliwościami - ul. Topolowa. Mieszkanie dedykowane dla pary, studenta lub inwestora. Zwracając uwagę na lokalizacje stopa zwrotu jest wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

119 900 zł39 m² 3 050,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Nie przegap tej oferty to oferta idealna dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39.30 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Barwny krajobraz miasta Tychy zapewni Państwu to właśnie mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w bloku 11 piętrowym na os. M. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł50 m² 6 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wolne od zaraz gotowe do wprowadzenia! klucze W biurze! nowe budownictwo! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na prestiżowym osiedlu na Brochowie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasień

Gdańsk,pomorskie

426 944 zł56 m² 7 604,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: 4 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i południe mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Kraków,małopolskie

281 400 zł34 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kameralna inwestycja W niskiej zabudowie kraków - bronowice (ok. Galerii bronowice / ok. Ikea) Pragniemy zaprezentować Państwu kompleks trzech 3-piętrowych budynków w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76m2, trzy pokoje, 2 balkony, budynek z 2008 roku, , ul. Bronowicka, dzielnica Bronowice. Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kącik

Poznań,wielkopolskie

442 552 zł62 m² 7 137,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty Kącik 3 to nowa kamienica położona w centrum Poznania przy płycie Rynku Łazarskiego. Niewielka odległość od Rynku Łazarskiego sprawia, że jest to okolica tętniąca życiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

267 473 zł48 m² 5 583,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Kamienicy 39 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 73,5 m2 z balkonami do wyboru na jednej z trzech wybranych kondygnacji, cichobieżna winda, 44 miejsca postojowe i 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie - Kapuściska Idealne mieszkanie dla osób, którym zależy na ciszy i spokoju, a zarazem łatwym poruszaniu się po mieście. Krótka odległość od sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł210 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Lokalizacja jedna z lepszych w Gdyni. Blisko centrum, w zasięgu przystanki skm, zkm, sklepy, centra handlowe, szkoły, uczelnie, a jednocześnie cicha i spokojna okolica na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

249 000 zł70 m² 3 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Oferuję do sprzedaży 4-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 mkw z dużym balkonem położone w Żorach na spokojnym i zielonym Osiedlu Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

994 000 zł65 m² 15 315,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament z balkonem o powierzchni 64,9 m2 na trzecim piętrze 3 pokojowy w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

160 000 zł31 m² 5 161 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na Szydłówku przy ul. Warszawskiej na 1 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 31m2 w którego skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

427 136 zł67 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Bez prowizji, bez podatku pcc W każdej chwili możemy się umówić , wejść i zobaczyć pozostałe mieszkania (3 pokoje już od 302 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

709 000 zł52 m² 13 634,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1937r na Powiślu. Przestronne, widne, ciche a jednocześnie w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z : - przedpokoju: 5 m2 - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze w budynku z 1970 roku. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Szczepin przy centrum handlowym tgg, z idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł57 m² 6 009 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 3-pokojowe w nowej inwestycji na ul. Strzelniczej 14C, garaż podziemny, komórka lokatorska Przedstawiamy 3-pokojowe Mieszkanie w gotowej prestizowej inwestycji na ul Strzelniczej 14C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł54 m² 4 093,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie szcecin dąbie Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na Starym Mieście, w pobliżu Hali Targowej. 3 piętro, ładna kamienica, cicha okolica. Mieszkanie po remoncie, wykończone pod klucz. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z dużym ogrodem! Do sprzedaży nowy apartament, do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 48 m 2 usytuowany na parterze nowego budynku, na zamkniętym osiedlu w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

203 000 zł26 m² 7 813,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni użytkowej 25,98m2, zlokalizowana na osiedlu Dąbrowskiego. Położona na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam bez prowizji świeżo oddany do użytku apartament 2 pokojowy na Osiedlu Focus House ( ) zlokalizowany na Krzykach, ul. Przyjaźni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł75 m² 3 336,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie 74,63m2 do własnej aranżacji. Posiadam na sprzedaż mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 35, stanowiące odrębną własność. Lokal składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

408 660 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, ośmiopiętrowych budynków. Dla wygody mieszkańców zostały one wyposażone w dwie klatki schodowe, windy oraz dwupoziomowe garaże podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 000 zł66 m² 5 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąska

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (20m/14m/11m), oddzielnej kuchni (7m), łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Kraków,małopolskie

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Victoria Estate prezentuje 2- pokojowe mieszkanie w centrum Starego Podgórza! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Traugutta - Podgórze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł64 m² 8 346,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie na ursynowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w dobrym stanie, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Drabinianka

Rzeszów,podkarpackie

371 000 zł53 m² 6 955 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogrodem 500m2. Na prywatnym osiedlu. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowy apartament usytuowany na parterze w szeregówce wybudowanej w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

300 000 zł95 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do kupienia parter (2 mieszkania) kamienicy z ogródkiem (zabrze Mikulczyce). Obecnie są 2 osobne wejścia od klatki, jest zgoda na kolejne wejście od ulicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

440 000 zł98 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale mieszkalne położone na małym kameralnym osiedlu w Plewiskach. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

199 000 zł34 m² 5 768,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ładnego oraz przytulnego 2 pokojowego mieszkania mieszczącego się w Opolu - osiedle Dambonia (zaodrze). Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł68 m² 6 489,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 67,8m2 składające się z dwóch dużych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest w wilii miejskiej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

***kupuj bezpiecznie*** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pod Lipami na Winogradach. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

393 000 zł46 m² 8 497,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielną kuchnią, o powierzchni 46,25 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z 1976 roku-Warszawa, bielany, ul. Marii Dąbrowskiej. Bliska odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie: słoneczne, dwupokojowe o łącznej powierzchni 45 m2 , mieści się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku.Mieszkanie o ekspozycji północ- południe, z balkonem. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

206 000 zł73 m² 2 809,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Sielski klimat w samym centrum miasta? Czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą! Jeżeli jesteś zajęty karierą zawodową i potrzebujesz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij