dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Incity nowoczesne mieszkania w centrum Bydgoszczy, ul. Kościuszki bez prowizji i bez podatku pcc incity to nowoczesna, kameralna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 787 zł38,50 m² 16 903,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł36,80 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł51,53 m² 16 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,53 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł145 m² 8 682,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Warszawa - Targówek - Zacisze ul Wyspowa. Mieszkanie dwupoziomowe , 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, klimatyzacja na obydwu kontygnacjach , duzy balkon.Nieruchomość znajduję się nieopodal Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane na piętrze budynku w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Zaczerniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

264 899 zł50,85 m² 5 209,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie Park Sobieskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,86 m , położone na IV (ostatnim) piętrze zadbanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł57,90 m² 4 853,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Sikorskiego 73/1 w Pyskowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł34,80 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, jasne mieszkanie po remoncie, w Lubinie, przy ul. Adama Mickiewicza Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie w Lubinie, przy ul. Mickiewicza, z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 155 zł67,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł24,20 m² 6 611,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowana kawalerka, w nowoczesnym stylu: lokal składa się z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe, okna pcv, podłogi panele i gres.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,90 m² 7 328,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m 2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,50 m² 10 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe wykończone mieszkanie 3-pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, o powierzchni 58,54 m2 usytuowanego na 2 piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł79,26 m² 15 127,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 79,26 m , położone przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 3. piętrze kameralnego, ceglanego.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł129 m² 34 798,45 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament z Tarasem 150 m2 i Panoramicznym Widokiem na Morze - Gdańsk Przymorze, marina Primore Na sprzedaż jedyny taki apartament na osiedlu Marina Primore, oferujący niepowtarzalny,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje 61 m z balkonem, łomża, ul. 3 maja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,48 m² 13 700,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł29,84 m² 13 572,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Jay Gatsby nie pytał o cenę, on pytał o wrażenie, jakie zrobi na innych. To wnętrze przy Bierutowskiej nie potrzebuje filtrów, ponieważ samo w sobie stanowi architektoniczną ikonę.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,80 m² 10 602,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m | 1 piętro | lokalizacja Wrocław ok. Sky Tower Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,40 m² 7 733,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m2 na Górnym Czechowie w Lublinie Oferta wyłącznie w naszym biurze. Lokalizacja: górny Czechów - spokojna, zielona okolica Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie O unikalnej wysokość do 3,80 M! Na sprzedaż niecodzienne, stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: dom szeregowy bardzo wysoki; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: garaż, miejsca postojowe, ogródek, taras; w pobliżu: przedszkole, sklepy, szkoła;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m , położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania proponuje mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przejściowy) z kuchnią z oknem, łazienką z wc oraz przedpokoju przy Pl. Wojska Polskiego w Bytomiu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł38 m² 11 263,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja - umowa przedwstępna. Pas nadmorski - 15 minut spacerem do plaży. Doskonale zlokalizowane oraz słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 38m2. Usytuowane na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł81,32 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 76,72 m (pow. całkowita 81,32 m ), położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w spokojnej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,24 m² 15 263,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą, w samym sercu Gdyni - ul. Władysława IV. Dla mieszkańców do dyspozycji parking wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

751 000 zł74,41 m² 10 092,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,70 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 37,70 m 2 , parter, do remontu. Świetna lokalizacja w samym centrum Piły, ul. 11 Listopada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,85 m² 7 464,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł22,56 m² 12 854,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam Tylko u nas Do sprzedania mikroapartament - kawalerka w mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 57 w kompleksie Hydral Bierutowska Park. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł51,60 m² 12 594,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej. Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,15 m² 10 637,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł75,20 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa cena | ogródek | pompa ciepła | apartament Z 2023 roku | strych | miejsce postojowe | 4 pokoje | dwa balkony Nowa cena promocyjna: 799 000 zł (tylko do końca 2025 roku!) Na sprzedaż nowoczesny.