dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

429 425 zł22,25 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,20 m² 7 394,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m , położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł38 m² 15 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w os. Złotej Jesieni ( Bieńczyce) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Poprzeczna 32 - osiedle Quatro, wybudowane przez Ekobud. Lokalizacja zapewni miejsca spacerowe, rekreacyjne jak i bliskość sklepów (przy inwestycji biedronka) oraz dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez pośredników! Nie wymaga remontu! Na sprzedaż komfortowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł78,67 m² 9 520,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Błatnia Residence w Jaworzu ok 8 km do centrum Bielska w spokojnej malowniczej okolicy w oddaleniu od zgiełku miasta, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nasza oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania położonego w zabytkowej kamienicy z początku lat XX ubiegłego wieku przy ulicy Zwycięstwa. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.) OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

893 750 zł54,97 m² 16 258,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Mokotowie, tuż przy terenach zielonych ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,15 m² 14 174,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylową kawalerkę z ogródkiem w Gdańsku - dzielnica łostowice/orunia Górna- ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł67,80 m² 11 650,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,80 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Dlaczego warto? - wykończone pod klucz > z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza firma zajmuje się również remontami oraz wykańczaniem mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł87,36 m² 17 616,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w wyjątkowym apartamencie z własnym tarasem widokowym na morze. Kaz dego dnia poczujesz się jak na wakacjach. Gotowy apartament na prestiz owym osiedlu Anchoria- miejscu oddalonym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,10 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. Słowackiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m (wraz z piwnicą), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54a w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł61,36 m² 10 088,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze 61,36 (3 pokojowe + garderoba) z ogródkiem 31m2, 2 miejscami parkingowymi. Wykaz powierzchni mieszkania 61,32m2: - przedsionek na parterze 1,90m2 ze schowkiem pod schodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł77 m² 16 740,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,33 m2 zlokalizowane na Mokotowie / Ksawerów. Nieruchomość posiada monitoring i została wybudowana w 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 100 zł40,21 m² 10 198,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty 2 oraz 4 - pokojowe w Zawadach - Bez prowizji Kupującego i pcc! Biuro pomoże w wyborze i dopełni wszelkich formalności przy zakupie przytulnego, funkcjonalnego, dwu, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych części miasta, przy ul. Popiełuszki. W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia, takie jak centra handlowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,32 m² 15 439,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim na zaadaptowanym poddaszu, możliwość 2 pokoi. Studio o powierzchni całkowitej 32,32 m2 i użytkowej 28,45 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł64,56 m² 8 286,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 65m2 do własnej aranżacji. Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy Al. Grunwaldzkiej w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34,19 m² 18 397,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m , położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł43,83 m² 18 229,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Metro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - Kraków, ul. Bobrzyńskiego. Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę miejskiego apartamentu z atutami własnego domu? To dwupokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71,49 m² 8 938,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokal usytuowany jest na poddaszu zadbanego budynku i oferuje 71,49 m powierzchni użytkowej oraz aż 98 m po podłodze, co przekłada się na komfortową i funkcjonalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta promocyjna- nie przegap! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje w samym sercu Kalwarii Zebrzydowskiej, składającej się z 4 budynków w zabudowie szeregowej. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnym i przytulnym mieszkaniem o powierzchni 37,5 m . Mieszkanie przeszło generalny remont w 2021 roku, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4