dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

250 000 zł30 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30,25 m , położona na 3 piętrze 10-piętrowego wieżowca. Mieszkanie to prawdziwa perełka dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51m2 w Bytomiu. Nieruchomość znajduję się na czwartym piętrze w dzielnicy Karb przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

846 564 zł74 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

343 000 zł47 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,57 m , zlokalizowane blisko centrum Kielc, przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A2-13 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41,2 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 196 000 zł106 m² 12 287,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament z ogródkiem, w stanie deweloperskim w inwestycji z 2024r., położony w dzielnicy Bronowice w Krakowie. - w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pietrusińskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł52 m² 7 629,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 3-pokojowe, rozkładowe i jasne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na ostatnim piętrze niskiego bloku mieszczącego się 800m od Manufaktury i 1,2 km do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

448 000 zł33 m² 13 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

244 000 zł30 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M3 (30 m ) - Spółdzielcze Własnościowe bez kw Lokalizacja: [ Bałuty ul. Brzózki ] Oferuję na sprzedaż przytulne, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 943 515 zł67 m² 28 986,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów, łączy nowoczesność z bogatym dziedzictwem historycznym. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

640 000 zł38 m² 16 727,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do zakupu proponuje 2 pokojowe gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim z ogródkiem, położone w inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł75 m² 8 491,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania dwustronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75,25 m2. Usytuowane na II-piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

310 000 zł37 m² 8 446,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 36,7 m2 położonego na łódzkim Polesiu! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Łódź,łódzkie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 110mkw w Apartamentowcu z roku 2000 Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Kuchnia z nowymi meblami na zamówienie nowe agd ,zmywarka ,piekarnik ,kuchenka mikrofala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł48 m² 8 924,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na 4. piętrze (ostatnim) w kamienicy, w dogodnej lokalizacji w pobliżu ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis nieruchomości: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wielorodzinnym, w atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo w Bydgoszczy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

617 508 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 60,54 m2 wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7m2 znajdujące się w Piastowie przy ulicy Piotra Wysockiego. Mieszkanie nadające się częściowo do remontu oraz odświeżenia. - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Tarnowskie Góry,śląskie

988 000 zł180 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

849 528 zł68 m² 12 409,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja oddana do użytkowania! W sprzedaży piętra 0 -8 tego układu mieszkania. Z wyższych pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedy

Rybnik,śląskie

329 990 zł50 m² 6 626,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego budynku, który został ocieplony dwa lata temu. Znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, otoczonej mnóstwem zieleni. Całkowita powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

471 307 zł53 m² 8 872,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - Śródmieście, babia Wieś Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na wysokim parterze (jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

312 500 zł30 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na VI piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

699 000 zł43 m² 16 225,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pękowickiej w Krakowie. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Zakup mieszkania możliwy jest z podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do wejścia mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze. Mieszkanie: dwa pokoje - funkcjonalne, idealne dla pary lub singla. Po generalnym remoncie - wszystko gotowe, wystarczy się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

641 190 zł59 m² 10 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Nieruchomość położona na nowo powstającym osiedlu w północnej zielonej części Milanówka. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (25m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duchnicka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł72 m² 12 208,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2 razem z ogrodem zimowym znajdujące się w miejscowości Duchnice, w budynku z 2017 roku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

523 000 zł37 m² 14 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do wejścia na os. NA lotnisku! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą -warszawa, targówek, ul. Krasnobrodzka. Lokal po po generalnym remoncie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 491 zł42 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

764 282 zł46 m² 16 658 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 2 osobnych kawalerek - 2-paku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych.