dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja kraków - stare miasto - kazimierz azb nieruchomośći prezentuje na sprzedaż nowe 2 pokojowy apartament W historycznej dzielnicy krakowa - na kazimierzu W okolicy ul. Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Białystok,podlaskie

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Leszczynowej 49. Lokal mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 833 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż wyjątkowe. Piękne W pełni funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie po remoncie! ul. Okocimska 3, do nowej stacji metra księcia janusza - ok 200 M! idealne do najmu krótkoterminowego bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

195 000 zł44 m² 4 462,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na pierwszym piętrze. Bardzo dobra lokalizacja pod względem infrastruktury ogólnej i komunikacyjnej. Na osiedlu znajdują się : sklepy, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł37 m² 10 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w 11-sto piętrowym budynku 2 km do uksw. Całość mieszkania składa się: 1) 2 pokoi, 2) Otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

299 000 zł50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal po kapitalnym remoncie! W skład lokalu o powierzchni 49,5 m2 mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł70 m² 2 624,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta znajdujące się na idealnym II piętrze. W pokojach na ścianie gładź oraz tapeta nowoczesnego typu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu trzypokojowego mieszkania z osobną kuchnią usytuowanego na dziesiątym piętrze w wieżowcu z windą na osiedlu Staszica. Całość powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówek

Gdynia,pomorskie

447 000 zł70 m² 6 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Grabówek. Mieszkanie składa się z dużego salonu (ok 20m) z wyjściem na balkon (ok.7m) od strony południowo-zachodniej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Warpie

Będzin,śląskie

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Będzin- apartamentowiec 2010r ***3 pokoje*** rozkład mieszkania: powierzchnia 72,09M2 salon z aneksem kuchennym, pokój pokój- sypialnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł79 m² 4 439,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Fordon os. Bohaterów Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 78/84m2. Składa się z 3 pokoi o powierzchni: 22/22/16m2 ( jeden z pokoi można podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M3 w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Blisko Skm, przedszkola, szkoła. mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80-tych. blok ocieplony wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

401 584 zł53 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na wrocławskich Krzykach Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 8,25 m 2 - łazienka - 4,16 m 2 - sypialnia - 12,16 m 2 - garderoba - 9,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł31 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękne słoneczne mieszkanie na IV piętrze z balkonem z pięknym widokiem usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach nowo wybudowanego osiedla na Gumieńcach blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł87 m² 6 310 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycję - okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Cztery osobne, w pełni rozkładowe pokoje. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w budynku bez windy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam mieszkanie dwupokojowe w super lokalizacji po kapitalnym remoncie. Wysoki standard. Super infrastruktura piekarnie żabka restauracje pizza bary z slow food i skm pod nosem:)))) Wyrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

333 300 zł64 m² 5 187,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w standardzie deweloperskim w Śródmieściu Szczecina. Mieszkanie rozkładowe, z balkonem znajduje się na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyśmienita lokalizacja przy ulicy miklaszewskiego oaza ciszy I spokoju W sercu imielina mieszkanie funkcjonale rozkładowe, ustawne położone W pięknej scenerii zieleni A jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bochnia

Bochnia,małopolskie

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku z windą. Z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

382 519 zł53 m² 7 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje *dąbrowa górnicza gołonóg* Słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m 2 Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym blok u rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

329 500 zł37 m² 8 997,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko w naszym biurze! Mieszkanie przy ul Horbaczewskiego, naprzeciwko dh Astra.Świetna! Lokalizacja z dogodnym dojazdem do większości miejsc we Wrocławiu. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepana

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł59 m² 5 895 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego mieszkania w Poznania,na Dębcu. Na jednej ze spokojnych uliczek w okolicy ulicy Św. Szczepana w przedwojennej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

296 000 zł64 m² 4 661,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 63,50 m ,3 piętro w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1983 roku-Legionowo. Lokal posiada balkon oraz przypisaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł42 m² 5 805,69 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny o powierzchni 42m2. Osiedle cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi oraz rodzin. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości. Kupujący 1% brutto prowizji Mam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokal w świetnej lokalizacji w pobliżu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

379 173 zł52 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na IV piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Masz dość bezskutecznego poszukiwania mieszkania dla siebie oraz swojej rodziny? Żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań? Zbyt ciemna, niepraktyczna kuchnia, a może źle dobrane odcienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

265 000 zł25 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam do sprzedaży przytulne, jasne, ustawne, klimatyczne mieszkanie. Składa się z przestronnego pokoju połączonego z otwartą kuchnią. W pokoju panele. W kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

350 000 zł47 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bardzo ustawne, słoneczne mieszkanie. Pokoje niezależne (17 i 9 m2) kuchnia aneks, łazienka z wc 3,5 m2. Duża loggia 6m2 dostępna z salonu. Zabudowa kuchni i agd w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł39 m² 7 654,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nie czekaj - zamieszkaj już dziś. W ofercie mieszkanie o powierzchni 38,54 m2 w nowopowstałej inwestycji na Jagodnie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Strzemieszyce Wielkie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

875 000 zł134 m² 6 508 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży apartament z miejscem postojowym całkowicie wykończony na osiedlu zamkniętym W dąbrowie górniczej dzielnica Strzemieszyce Wielkie - na pograniczu z Sosnowcem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł43 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Bardzo przestronne, mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 43,40m2 położone w trzypiętrowym bloku na Oporowie przy ulicy Solskiego. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zapolskiej

Kraków,małopolskie

212 560 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym mieszkaniu? A Możesz wyczekujesz atrakcyjnej oferty kawalerki pod inwestycję? To oferta dla Ciebie i na Twoją kieszeń! To nie koniec. Po za atrakcyjną ceną oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

286 000 zł41 m² 7 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie własnościowe spółdzielcze z założoną kw 40,8 m2 W okolicy Wzgórz Krzesławickich w Krakowie Nowej Hucie w 4 piętrowym ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielczo- własnościowe, zadbane i przytulne w bardzo dobrej lokalizacji na Os. XXV Lecia. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Okolica zielona, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł47 m² 5 549,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji w centrum miasta, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę przy ul. Jana Matejki. Przedmiot oferty: lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł49 m² 9 708 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (49,34m2) w bloku z winda,blisko Al. Lotników. W skład mieszkania wchodzi: - salon (18.33m2) z wyjściem na balkon - Sypialnia (10,51) -.