dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

275 000 zł54,37 m² 5 057,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,37m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu- rokitnicy przy ul. Kosmowskiej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 529 zł41,89 m² 11 137 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł38,40 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51 m2 położonego na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: ul. Broniewskiego Mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka. Idealne miejsce do mieszkania! Spokój i cisza za oknami, blisko do ścisłego centrum i węzłów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 728 zł37,32 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż2 pokojowy apartament w stanie deweloperskim z ogródkiem z przepięknym widokiem zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc. Wyobraź sobie popołudnie, kiedy słońce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | 35,85 m | 4 piętro bez windy | Do odświeżenia Własnościowe | Ogrzewanie miejskie Są mieszkania gotowe. I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz. To drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 254 zł35,34 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na obszarze 3 hektarów powstaje nowoczesne, komfortowe i pełne zieleni osiedle Sady. W ofercie znajdą Państwo 247 nowoczesnych mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł62,50 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem Zabobrze, jelenia Góra Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone w poszukiwanej części Zabobrza w Jeleniej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł106,45 m² 22 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 800 zł59,54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowy loft w prestiżowej inwestycji Zabłocia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy loft.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,6 m , położone na 4 piętrze na os. Śmiałego w Poznaniu (piątkowo) jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł51,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/21 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 51,40 m Piętro: 2 / 6 Balkon: 8,87 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59,27 m² 9 937,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Perła Południa, ul. Poznańska Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56,95 m² 11 589,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż kompletne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m , usytuowane na parterze, kameralnego, dwulokalowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,50 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Tylko W mp.House Nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w samym sercu miasta - Śródmieście, ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł63,60 m² 15 094,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mokotów I 4 pokoje I Cisza I Zieleń I opis nieruchomości: przestronne, jasne i ciche mieszkanie idealne dla osób ceniących porządne, ujednolicone architektonicznie kompleksy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek wielorodzinny z cegły, blisko zarówno do centrum jak i do parku, w zasięgu szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, usługi. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 950 zł66,48 m² 14 860,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe | 4 pokoje | Balkon | Wysoki standard | Garaż podziemny Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66,48 m , położone na 1. piętrze kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 725 zł48,45 m² 10 087,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rabat 20.000 ZŁ Szukasz nowego 2 pokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy zaledwie kilkanaście minut pieszo od Starego Rynku? Interesują Cię mieszkania na rynku pierwotnym, bo lubisz zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 080 zł36 m² 8 446,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł27 m² 17 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Płockiej 8, w świetnym punkcie miasta. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 427 zł40,07 m² 9 668,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 263 zł57,73 m² 21 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,73 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,30 m² 8 617,71 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,86 m² 10 012,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalna kawalerka prawie 33m2, z potencjałem na dwa pokoje. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy z 2005 roku, na 2 piętrze, przy ul. Śniadeckich. Idealne dla pary oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 960 zł64,56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,60 m² 5 215,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7 p. w bloku z windą Powierzchnia 55,6 m2 W skład mieszkania wchodzi: przedpokój z 2 szafami w zabudowie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Ostatnie wolne z tego budynku - na parterze z ogródkiem - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - bezczynszowe, - na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 350 zł47,89 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.