dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak I piętro nowoczesny styl Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 950 zł50,72 m² 22 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 19 000 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł66 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam do sprzedaży komfortowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w lokalizacji Poznań Grunwald / Junikowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł61,48 m² 11 011,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na dzielnicy Szczepanowice w Opolu. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 674 zł28,78 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami, z miejscem parkingowym gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,60 m² 8 776,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu - istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania (obecnie przearanżowanego na trzy pokoje), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł32,10 m² 10 560,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,10 m2, położone na 4 piętrze w Wejherowie przy ul. Jana Kotłowskiego. To doskonała propozycja dla singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

236 847 zł19,91 m² 11 895,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: maria.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne pokoje | ok. 48 m | Bonin | blisko Uniwersytetu Przyrodniczego Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu podstawowe informacje Powierzchnia: ok. 48 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,80 m² 5 334,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej w Kluczborku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na sprzedaż | 61.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne sypialnia od wschodu, salon z aneksem kuchennym od zachodu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34,80 m² 16 954,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

To mieszkanie na Żabiance to idealna przestrzeń typu second home - nad morzem, blisko Sopotu, z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki. Miejsce, które daje odpoczynek, rytm i lekkość.

Szczegóły ogłoszenia

767 040 zł45,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,64 m² 11 300,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław Plac Grunwaldzki ul. Reja nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mikołaja Reja, znajdujące się na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni 79,64 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

435 852 zł38,45 m² 11 335,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | 38,45 m | ustawna przestrzeń Duża kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnianej - idealna pod inwestycję lub na wygodne mieszkanie. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Łazienka świeżo po remoncie: nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowa Oddzielne wc reszta mieszkania: drewniany parkiet na podłogach (klimat!) Okna plastikowe (cicho i ciepło).

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł30,80 m² 16 720,78 zł/m²

 

Piętro:8/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż komfortowa kawalerka na warszawskich Bielanach. Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,80 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,04 m² 8 010,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,04 m2, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 600 metrów od morza oraz blisko centrum miasta. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 838 zł32 m² 15 276,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenarii stoczni gdańskiej Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Cena brutto Możliwość odliczenia 23% vat *** najlepsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 76 m2, zlokalizowanego w samym centrum Sobieszowa. Nieruchomość dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł65,13 m² 9 442,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13m2 przy ul. Kustronia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym parkingiem - Osiedle Chopina, stargard Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,01 m² 18 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,70 m² 5 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł37,70 m² 6 074 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m zlokalizowane przy ul. Adama Mickiewicza 6 w Rudzie Śląskiej dzielnicy ruda, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,50 m² 8 050,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Numer oferty w biurze 6701 Polecamy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z loggią o powierzchni 59,50m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na os. Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł61,39 m² 11 500,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, ładnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 4 km od Wrocławia - w Kiełczowie! Jest to bardzo prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,76 m² 12 757,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,10 m² 7 322,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle zamość Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 279 zł56,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 56,19m.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł26,05 m² 24 952,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kupujący bez prowizji Sopot Dolny | ul. Karlikowska | 26,05 m2 | 650 000 zł Wyjątkowa kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Sopotu! Zaledwie 5 minut spacerem do plaży, około.

Szczegóły ogłoszenia

1 773 703 zł54,99 m² 32 255,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C5.9, balkon: 7,86 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł66,40 m² 9 864,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, które nie wymaga remontu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: os. Stare Żegrze 4, rataje zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł69,83 m² 17 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,83 m , położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej i cichej części Podgórza. To idealna propozycja dla osób.