dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dużym tarasem Taras 20 m | Funkcjonalny układ | Idealny pod wynajem | Kameralna inwestycja | Blisko natury ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z częścią wypoczynkową, *.

Szczegóły ogłoszenia

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 2 pokoje Z balkonem - bronowice - gotowe do odbioru - okazja Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją w prestiżowej dzielnicy? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł46,97 m² 6 387,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na parterze w bloku z lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie posiada dwa nieprzechodnie pokoje, jest dwustronne i gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 221 zł42,39 m² 15 858,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Idealne dla studenta, singla, młodej pary lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem. Bardzo funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w Karpaczu na Osiedlu Skalnym Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 89,95m2 - piętro: parter/1 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,95m2 znajdujące się przy ul. Trzebnickiej - tuż obok mostów Trzebnickich we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> 2 pokoje | balkon | Vela Park | Rumia Biała Rzeka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,37 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 2-pokojowe mieszkanie, które łączy nowoczesny komfort z doskonałą lokalizacją. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, narożne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,40 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone w Szczecinie na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Słonecznym przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Numer oferty w biurze 6960 Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76,5m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,44 m² 12 776,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje, ogromna loggia, tereny zielone wokół! : Budynek: kameralny blok, przy ulicy Bułgarskiej 57 z 2020 roku. Kilka mieszań na klatce, co daje kameralną atmosferę. : układ i wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72,48 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Na 72,48 m2 znajdują się: - przedpokój z dużą szafą w zabudowie i siedziskiem, będziesz miał gdzie trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,39 m² 7 390,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Kanałowej w Darłowie! Mieszkanie zaprojektowane zostało w niezwykle przemyślany i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł58 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 58m w bloku z 1991 roku. Budynek zadbany po remoncie z ochroną. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym. Okna pcv. Kuchnia w zabudowie. Rozkład mieszkania : - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie wraz z gotowym, prosperującym barem znajdujące się w Ligocie Prószkowskiej. Mieszkanie ma metraż ok. 80m2 i składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł32 m² 12 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł33,82 m² 5 499,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu domów jednorodzinnych! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,06 m² 6 400,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dużą kawalerkę o powierzchni 39,06m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum Stargardu. OC.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58,70 m² 12 419,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie w Praszce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o komfortowej powierzchni , położone na 4. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeśli marzysz o zamieszkaniu nad morzem lub szukasz idealnej inwestycji wakacyjnej, ten apartament w Kołobrzegu, dzielnicy Podczele, jest dla Ciebie! Lokalizacja: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł85 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje przestronny apartament w wysokim standardzie z fantastycznym widokiem na panoramę Krakowa Nieruchomość: apartament zlokalizowany na 13 piętrze w XVI- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł74,40 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu mieszkania przez osoby spoza ue. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,40 m² 13 015,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne | Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,40 m² 6 928,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Orle. Czwarte piętro. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc. CO i cwu z sieci miejskiej Stolarka okienna pcv Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 25,47 m.kw. w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 704 zł56,32 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł47,80 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o pow. 47.84 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Łopuskiego. Jedynie 850 metrów do plaży. Mieszkanie składające sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

280 858 zł38,90 m² 7 220 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł112,69 m² 2 395,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, 3-pokojowe mieszkanie wraz z ogródkiem, miejscem postojowym i własnym wejściem, zlokalizowane na parterze 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł56 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na panoramę miasta. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu na Rokiciu - w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dostępem do sklepów, usług oraz bliską.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,20 m² 10 887,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

#Wrocław, nowowiejska centrum miasta 64,2 m 1. piętro kamienica Szukasz klimatycznego mieszkania w centrum Wrocławia? Lubisz kamienice i cenisz przestrzeń oraz naturalne światło?.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł57 m² 5 614,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, bardziej cenionej części dzielnicy Raków, z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83,10 m² 15 042,12 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie, w bloku przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 83,1 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł101,13 m² 6 724,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy produkt inwestycyjny lub Twoja baza w górach Szklarska Poręba, ul. Sudecka Szukasz miejsca z potencjałem inwestycyjnym lub marzysz o własnej bazie wypadowej w sercu Karkonoszy?.