dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 310 ogłoszeń

Rynek pierwotny

502 295 zł43,29 m² 11 603,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulność odziana designem Boutique Niemcz Inwestycja Boutique Niemcz, to kameralne osiedle zlokalizowane przy ulicy Władysława Reymonta w Niemczu, w pobliżu Bydgoszczy. Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 975 zł68,95 m² 9 093,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużymi ogrodem I na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 771 100 zł89 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne | 4-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum | na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł53,73 m² 9 901,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73m2 na czwartym piętrze w nowopowstałej inwestycji Osiedle Europejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,28 m² 9 681,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Idealna propozycja dla osób ceniących bydgoskie śródmieście. Inwestycyjnie pod dalszy wynajem lub na pierwsze mieszkanie. Lokal zaprojektowany został tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,90 m² 8 744,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: aleksandra   Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem w zadbanym budynku w centrum Trzebnicy. Na sprzedaż mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie inwestycyjne 3 pokoje - Starówka. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w rejonie objętym rewitalizacją - odnawiane kamienice, modernizowane ulice i powstające tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 332 zł55,88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 615 zł36,60 m² 12 667,08 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57,87 m² 5 616,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państw, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Opis nieruchomości: - metraż: 57,87m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł70,09 m² 9 116,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy komfortowo wykończony apartament o łącznej powierzchni 100m2, położony w spokojnej i cenionej części Słupska przy ul. Łotewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł33,10 m² 13 867,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka na ul. Morawskiego - 33,1 m2 200 m do Parku Kasprowicza (arena) 3 piętro z widną Budynek monitorowany i chroniony Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł27,03 m² 33 259,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe studio na sprzedaż prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort >warszawa Śródmieście, ul. Górnośląska (powiśle) >cena: 899 000 pln >studio 27 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 960 zł65,13 m² 9 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - kupujesz bez dodatkowych kosztów: cena: 647 960 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup prosto od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Z kw Do sprzedania ładne i gustownie wykończone mieszkanie 2 pokojowe, posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Kusocińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 392 zł39,16 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ulicy Glogera w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł109 m² 7 798,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocja! Polecamy apartamenty dwupoziomowe z ogródkami i osobnym wejściem w Kiełczowie. Zakup bez prowizji i pcc! Promocja cenowa jest ograniczona w czasie i dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,60 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł96 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 m2 we Wrocławiu na Wrocławskim Starym Mieście w centrum. Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 496 zł36,28 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł135,42 m² 5 981,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Rayskiego, w samym sercu Szczecina tuż obok deptaku Bogusława i pełnej życia części miasta. Lokalizacja premium idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w centrum miasta, w zrewitalizowanej kamienicy po generalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym sypialni i łazienki. Układ jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł23,53 m² 29 706,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej! Opis nieruchomości : Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 23,53 mkw, położona przy ul. Marszałkowskiej róg.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł62 m² 4 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 62 m2, sprzedam, cena 284 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie w Szprotawie. Nieruchomość mieści się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 208 zł30,16 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16 m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,83 m² 7 562,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,83 m2 z widną kuchnią o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Do remontu. Z salonu 20 m2 - wyjście na duży balkon o pow. 6,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł26,41 m² 5 982,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Zabrzu Centrum Północ osiedle T. Kotarbińskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 31,41 m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,32 m² 11 601,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Czechów, ul. Kosmowskiej Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Lublina?.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,07 m² 8 072,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedane sprzedane Na sprzedaż nowe mieszkanie na parterze z ogródkiem - Mielec, ul. Sielska, cena 719 000 złotych. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowobudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł51,40 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone w Pile przy ulicy Rycerskiej. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 152 zł48,45 m² 13 501,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 48,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,29 m² 7 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), w sercu Elbląga - Funkcjonalność i Świetna Lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55,54 m² 17 644,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Kurdwanów - idealne dla rodzin, inwestorów oraz tych, którzy szukają komfortowego miejsca do życia! Metraż 55,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pl/ua/ru Bez podatku pcc! 3-pokojowe mieszkanie 51,54 m z balkonem | Zielona dzielnica Maślice | Gotowe do odbioru Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł76,06 m² 12 570,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,29m - Nowa Inwestycja, bartodzieje Małe, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 5. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł71,74 m² 9 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z poddaszem i balkonem w spokojnej i zielonej okolicy Termin realizacji: II kwartał 2026 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie inwestycyjne w świetnej lokalizacji Kielc - gotowy dochód od pierwszego dnia. Prezentujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,18 m2, położone przy ul. Starej.