dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł120 m² 4 730,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 120,49 m2 przy ulicy Aroniowej w Rzeszowie. Z Dwoma Balkonami i Dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

892 400 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,8 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Łódź,łódzkie

329 000 zł47 m² 6 967,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Jana Brzechwy w dzielnicy Łódź Widzew. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Szczyrk,śląskie

1 133 000 zł57 m² 19 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą addom Luksusowy apartament 57 m kw z prywatną sauną, garażem i ogródkiem w świetnej lokalizacji. Cena obejmuje : apartament, garaż, ogródek oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

605 710 zł51 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Żary,lubuskie

690 000 zł115 m² 6 015,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 690.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

365 000 zł53 m² 6 848,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 53,30m2, gotowego do wprowadzenia się. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i nowego wnętrza, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

239 000 zł33 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokojowe Mieszknie na sprzedaż prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja:Częstochowa,Pólnoc ,częstochowa opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Północ, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajdujące się świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska Chełm, przy ul. Rogalińskiej. Mieszkanie: znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

189 000 zł15 m² 13 666,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Opola, na 4. piętrze budynku, tuż obok centrum handlowego Solaris oraz rynku. To doskonała propozycja dla osób szukających inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł120 m² 4 730,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni o 120,49 m2. Prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł50 m² 17 311 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, znajdujące się w centrum Wrocławia. Nieruchomość przeszła ostatnio gruntowny remont. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wigilijna

Lublin,lubelskie

750 500 zł79 m² 9 512,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania atrakcyjny apartament w 10-letnim bloku, w spokojnej lokalizacji blisko centrum Lublina /ul.Wigilijna, okol. ul.Nadbystrzyckiej, widok z okien salonu na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 385 000 zł53 m² 26 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Powiśla przy ul. Tamka na strzeżonym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w bloku z 2002 r., bardzo ciche, pomimo centralnej lokalizacji. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

898 999 zł63 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawny 3 pokoje | 62,76 m2 | III kwartał 2026 | 898 999 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jeżynowa

Mikołów,śląskie

826 800 zł106 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży lokal mieszkalny w stanie deweloperskim w budynku dwulokalowym. Nieruchomość znajduje się w Mikołowie przy ul. Jeżynowej. Opis budynku Bardzo przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalna

Tychy,śląskie

528 000 zł43 m² 12 279,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m z ogromnym tarasem, usytuowane na ostatnim, trzecim piętrze eleganckiego, nowego apartamentowca z windą, przy ul. Skalnej 93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

362 461 zł37 m² 9 730,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pyskowice

Pyskowice,śląskie

799 000 zł81 m² 9 907,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaż nowy lokal mieszkalny dwukondygnacyjny z dużym balkonem i ogródkiem o powierzchni użytkowej 80,65 m 2 z poddaszem o powierzchni 40,12 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł35 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie Płaci prowizji, zapraszam do współpracy agentów. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,62 m , znajdujące się przy ul. Lubelskiej 13b, w kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

731 500 zł60 m² 12 191,70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 049 216 zł68 m² 15 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokój | 68,18 m2 | IV kwartał 2026 | 1 049 216 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania inwestycyjne W poznaniu już od 250 000 zł! Wszystkie dostępne lokale zostały obecnie zarezerwowane. W niedługim czasie planujemy wprowadzenie do sprzedaży kolejnego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

617 848 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Józefów,mazowieckie

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa. Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do skm , ok. 0,5 godz. od rzeki Świder, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Fordonie os. Kasztelanka ***rezerwacja*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

(możliwość przerobienia na 2 pokoje ) Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania usytuowanego w eleganckim apartamentowcu przy ulicy Łowickiej. Ulica Łowicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Makler poleca: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1963 roku. Budynek z płyt betonowych, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Leszno,wielkopolskie

355 656 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkania w nowoczesnym II piętrowym budynku w Lesznie przy ul.Kurkowej (Grzybowo): Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Mieszkanie 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł74 m² 10 759 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery pokoje wkrótce gotowe do odbioru istnieje możliwość wykończenia bez prowizji I ukrytych kosztów transakcji inwestycja: osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

696 000 zł52 m² 13 287,50 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dostępne od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie z pięknym widokowym tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 52, 38 m2 i usytuowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł68 m² 12 992,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach Przedmiotem sprzedazy jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze (w trzypiętrowej) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie z dużym balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł45 m² 13 140,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,28 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce (choszczówka). Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

392 814 zł55 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł57 m² 16 696 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56,9 m2. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest w świetnym punkcie - na warszawskich Bielanach, ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wysoki standard wykończenia, nowoczesny styl. Polecam Państwu na sprzedaż pięknie wyremontowane mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. W koło dużo zieleni i miejsc do spacerowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tadeusza Zielińskiego we Wrocławiu. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na youtube: lokalizacja:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij