dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Lublin,lubelskie

559 000 zł59 m² 9 466,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż czteropokojowe, bardzo jasne i z fajnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie w zielonej okolicy. Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni użytkowej 59,09 m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł88 m² 15 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 88,03 m , usytuowane na drugim piętrze stylowego, wolnostojącego domu z 1932 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł47 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,80m Dwa rozkładowe pokoje, większy ca. 24m, mniejszy ca.9m, widna jasna kuchnia , łazienka z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

421 209 zł41 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

627 385 zł40 m² 15 684,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Krakowa, lokalizacja ruczaj. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł56 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! nowa cena! - obniżka o 56 tyś pln! Przedmiotem oferty jest komfortowe, przestronne 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,74 m2, z balkonem, znajdujące się na 1. piętrze niskiego, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

715 000 zł72 m² 9 986,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

### Komfortowy i Przestronny Apartament 4-Pokojowy na Sprzedaż w Doskonałej Lokalizacji #### Najważniejsze Atuty Nieruchomości: - jasny, przestronny salon z wyjściem na słoneczny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł63 m² 7 250,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania w Stargardzie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej części centrum Stargardu, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł64 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z fantastyczną ofertą - mieszkanie o powierzchni 64,3 m , usytuowane na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Oddane do użytku w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

2 016 000 zł103 m² 19 573 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w apartamencie z dużym tarasem na dachu, to ta alteratywa czeka na Ciebie! Zakup bez prowizji i bez podatku pcc - rynek pierwotny Więcej informacji: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz przytulnego i nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? ta stylowa kawalerka na szóstym piętrze to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Jabłonna,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jabłonna na pograniczu z Białołęką - ul. Marmurowa > nowe osiedle z 2021 r. > mieszkanie w pełni wykończone w 2022 roku, zadbane, w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

548 998 zł50 m² 10 871,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

toplokalizacja/krzyki/gaj/orzechowa/balkon/piwnica/rozkład/2pok. Toplokallizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ciche, słoneczne , w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

433 960 zł31 m² 14 044 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Europejskim - idealna inwestycja lub miejsce dla pary! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na 4. piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Będzin,śląskie

199 999 zł69 m² 2 898,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

3 pokoje z balkonem! | Będzin, al. Kołłątaja zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 080 000 zł66 m² 16 289,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Nieruchomość Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m2 na ul. Aleja Pokoju / Sądowa Lokal usytuowany jest na 2-pietrze jedenastopiętrowego budynku z lat 60 z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł57 m² 8 261,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowego 3 - pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 56,77 m2 z ogrodem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 399 000 zł112 m² 12 491,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 112m (po podłodze około 130m ) w spokojnej okolicy Wrocławia - iwiny/jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł31 m² 16 504,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka o powierzchni 30,9m2, usytuowana na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowana na warszawskim Ursynowie na ulicy Marii Grzegorzewskiej, blisko metra Imielin i sggw. Blok wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł42 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zamieszkajcie w centrum Legionowa z widokiem jak z pocztówki, balkonem i świetnym rozkładem! To najwyżej położone mieszkanie w centrum, znajduje się na 7. piętrze. Wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławika

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

144 000 zł40 m² 3 627,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Jastrzębie Zdrój oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie położone w Jastrzębiu Zdroju (szeroka) przy ul. Sławika - zlokalizowane w kameralnym piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł53 m² 9 444,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone w sercu Rzeszowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł32 m² 9 432,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie , położone w pobliżu centrum miasta , przy ulicy Sandomierskiej. Budynek zbudowany w latach siedemdziesiątych , ocieplony. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

516 986 zł71 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w niskim bloku, częstochowa, wrzosowiak, mieszkanie z tarasem. 0 % prowizji dla biura! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 999 zł70 m² 5 714,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

299 000 zł60 m² 4 958,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton 0% prowizji oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku w Katowicach-Załężu. Informacje ogólne: - typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł40 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem | Gdańsk łostowice/ujeścisko Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

545 000 zł73 m² 7 467,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na osiedlu Zabobrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 72,98 (w tym piwnica ok. 4m2) Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sosnowa

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł43 m² 9 579,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym bloku na Dębcu. Na powierzchnię 42,8m2 składają się: - salon - kuchnia - łazienka - garderoba - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł97 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy z 1935 roku w topowej lokalizacji przy Parku Kasprowicza - gotowe do zamieszkania Lokalizacja: kamienica monitorowana, klatka schodowa przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

438 900 zł44 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chylonia przy ul. Gniewskiej. W sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z szybkim dojazdem do Estakady Kwiatkowskiego, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

149 688 zł17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne lokale w tej inwestycji. Chcesz zacząć życie na swoim bez wydawania fortuny? Ten lokal to strzał w dziesiątkę! Niewielki metraż, który na żywo optycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybołowców

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł34 m² 14 340,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do wyjątkowej kawalerki zlokalizowanej w Nowym Porcie, idealnej zarówno dla par, jak i pod wynajem krótkoterminowy! Mieszkanie o powierzchni 34 m łączy nowoczesność.