dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł68 m² 16 276,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,40 m , zlokalizowanego przy ul. Ponarskiej, na nowoczesnym i zielonym Osiedlu Wilno. Mieszkanie : to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Błoniu o powierzchni 35m.Mieszkanie do remontu usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym.Lokal ma możliwość zrobienia drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

448 224 zł32 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Chylonii Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w kameralnym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chmielowice

Chmielowice,opolskie

960 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni około 100 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy Chmielowic. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zaborowice

Zaborowice,wielkopolskie

219 000 zł66 m² 3 298,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bloku, 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia, sprzedaż, zaborowice. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z balkonem, garażem. Zadzwoń do nas oferta na wyłączność. Kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

482 980 zł39 m² 12 377,80 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Cena katalogowa 513 808 zł Mieszkanie w promocyjnej cenie taniej o 30 828 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

918 000 zł96 m² 9 608,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

bez prowizji! Mieszkanie z tarasem na dachu - 95 m Zakup przez Agencje, bez prowizji dla kupującego i bez 2% pcc Ostatnie mieszkanie z tarasem na dachu 95,54 m2 , Marki bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę, zlokalizowaną na VII piętrze budynku na os. Kosmonautów w Poznaniu. Na powierzchnię 27 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem na balkon papieski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 600 zł40 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

633 903 zł44 m² 14 351,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,17 m2, z ekspozycją zachodnią, usytuowane na pierwszym piętrze, składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł46 m² 3 705,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Wyłącznie w naszym biurze mieszkanie o powierzchni 45.61 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

364 554 zł37 m² 9 836,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł36 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie o pow. 36,5 m , położone na pograniczu ochoty/włoch. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Dla szukających ciszy, zieleni i wygodnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m , położone na parterze kamienicy. Lokal idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł43 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przestronne mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu idealne miejsce do zamieszkania! Ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

537 216 zł55 m² 9 815,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 255,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Płochocińska | przystanek autobusowy 200 m od klatki 45,19 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | 2 piętro z windą | duży balkon typu loggia 5,5 m2 | budynek z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

279 000 zł70 m² 3 971,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Przestronne mieszkanie z piwnicą Lębork, ul. Armii Krajowej 7 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,25 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

458 980 zł38 m² 12 239,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 625 000 zł65 m² 24 923,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą - apartament o podwyższonym standardzie w Eko Parku - jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł76 m² 20 970,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie W krakowie grzegórzki, ul. Bajeczna lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Bajecznej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

478 437 zł56 m² 8 505,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / parter / taras / ogródek 72,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa

Dąbrówka,wielkopolskie

669 000 zł73 m² 9 104,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne, mieszkanie w szeregowcu, z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską, na Osiedlu Dąbrówka w Dąbrówce pod Poznaniem. Bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocińska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł48 m² 12 163,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Warszawa, ul. Jarocińska 1 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,60 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Legnicy! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m , świeżo po remoncie, zlokalizowane przy ulicy Kwiatowej w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

565 000 zł45 m² 12 552,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,01 mkw, usytuowane na 2. piętrze na zamkniętym osiedlu w Kołobrzegu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 900 zł38 m² 9 837,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie M-3 z balkonem, bez nakładów finansowych 5 min od wyspy młyńskiej. Powierzchnia całkowita 38m2. - 7 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

628 000 zł62 m² 10 137,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu nowoczesne i przestronne mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem. Mieści się na nowej inwestycji, w oddalonej od zgiełku miasta dzielnicy Gdyni - Wiczlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

784 912 zł48 m² 16 451,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

532 140 zł36 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (36,20 m2) z balkonem - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Gdańska Śródmieścia elegancja, komfort i doskonała lokalizacja! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

145 000 zł18 m² 8 114,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal apartamentowy o pow. 17,87 m2 z miejscem postojowym, położony w Koszalinie przy ul. Wenedów. Mieszkanie apartamentowe położone na wysokim parterze 2- piętrowego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Sanok,podkarpackie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie na parterze o pow. użytkowej 44,7m2 w Sanoku na Wójtostwie przy ul. Armii Krajowej. Skład pomieszczeń to kuchnia , salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka- jeziorańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł43 m² 16 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.