dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

345 000 zł24 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam!:) Myślisz o własnym mieszkaniu w bardzo fajnej i dobrze skomunikowanej okolicy? Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji jaką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł27 m² 24 259,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 2 pokojowe, 27 m2, stan bardzo dobry, po generalnym remoncie. Księga wieczysta - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł56 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

784 837 zł60 m² 13 035 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł28 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż kawalerkę z wydzieloną sypialnią i balkonem, w świetnej lokalizacji, położoną na 10 piętrze w bloku z windą. Rewelacyjny dojazd do Centrum i Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

199 999 zł58 m² 3 451,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny to musisz sprawdzić to 3-pokojowe mieszkanie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich. To eleganckie i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

899 000 zł43 m² 20 824,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję Państwu na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku Torre Verona oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

294 567 zł29 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł68 m² 9 584,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie położone w pożądanej dzielnicy Pogodno. Nieruchomość bezczynszowa, znajduje się na 1-szym piętrze domu wolnostojącego. Mieszkanie przestronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

779 000 zł58 m² 13 343,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Siemianowice Śląskie,śląskie

345 000 zł52 m² 6 592,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Siemianowicach Śląskich-Bytkowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskich

Lublin,lubelskie

425 000 zł39 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - ul. Braci Wieniawskich, lublin Lokalizacja: ul. Braci Wieniawskich, lublin Powierzchnia: 39 m Pokoje: 2 Kuchnia: oddzielna Dodatki: piwnica Parking: bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

799 000 zł61 m² 13 017,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Estate Nieruchomości prezentuje wygodne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i komórką lokatorską, zlokalizowane w Nowej Hucie, os. Centrum E , obok Łąk Nowohuckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

500 000 zł34 m² 14 692,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Halszki - Podgórze Duchackie. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł47 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 7 piętrze w budynku 10piętrowym zloalizowane na Pradze Południe -saska Kępa. Na powierzchnię mieszkanie składa się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 750 zł41 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

980 000 zł41 m² 23 960,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje do wejścia W rejonie starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kamiennej, w rejonie krowodrzy/starego Miasta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 545 000 zł100 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie mieszkanie z tarasem zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Narożne, dwupoziomowe mieszkanie - na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m , zlokalizowane na osiedlu Pastelowym w Gdańsku Łostowicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 48,71 m2 (pow. całkowita ok. 59 m2) z balkonem i tarasem na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł42 m² 14 592,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Główne atuty: bliskość morza i plaży mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno, zaledwie 4 minuty spacerem od plaży oraz nadmorskiej alei spacerowej. Piękny widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana

Bochnia,małopolskie

850 000 zł55 m² 15 367,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, z ogromnym tarasem i własnym miejscem parkingowym oraz pięknym widokiem na Bochnię. Mieszkanie o powierzchni 56m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 100 zł66 m² 8 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł43 m² 7 263,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 42,68 m z zabudowanym balkonem - idealne do zamieszkania! Świetna lokalizacja blisko centrum Lubina - w pełni wyposażone! Funkcjonalny układ i przestronne wnętrza Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

479 000 zł119 m² 4 034,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

UL. Zgierska (blisko Manufaktury) - cena 479.000 zł Przestronne mieszkanie (118,74 m2) na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy. Widok z okien na Plac Kościelny i wewnętrzne podwórko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

117 710 zł29 m² 4 091,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko teraz - wiosenna promocja! Ten funkcjonalny lokal dostępny jest w wyjątkowej cenie - 117 710 zł zamiast 149 000 zł! Oszczędzasz aż 31 290 zł - to idealny moment, aby zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

457 015 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji pod77 - Twój nowy adres w Pabianicach Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji pod77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 295 zł32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

704 615 zł74 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Styl, komfort i Bliskość Natury Apartament 74,17 m z imponującym tarasem 22,48 m : Najważniejsze atuty mieszkania: taras 22,48 m Twoja prywatna strefa relaksu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

710 000 zł61 m² 11 613 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis lokalizacji: siechnice, ul. Jana Pawła II, kilometr do dworca pkp w Siechnicach Opiekun nieruchomości: tel. *** Tylko w sdp Nieruchomości *** 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

365 873 zł45 m² 8 099,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dewelopera ; bez prowizji, podatku pcc - gotowe do odbioru! obecnie w promocji 365 873 zł (standardowa cena bez promocji to 380 873 zł) Mieszkanie gotowe - można wejść i obejrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

426 562 zł51 m² 8 297,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 51,41 m / parter / taras / ogródek 17 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł54 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie trzypokojowe 53,7 m2 * po generalnym remoncie * wykończone w bardzo dobrym standardzie * blisko centrum układ pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym * Pokój 1 * Pokój 2 * Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 249 000 zł87 m² 14 426 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz doskonale zlokalizowanego mieszkania, urządzonego ze smakiem z jakościowych materiałów , to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz! O budynku : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 600 zł38 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

558 486 zł40 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 40,47 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł26 m² 15 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach os. Wawrzyszew, al. Władysława Reymonta. Widne, ciepłe i ciche mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł60 m² 6 948,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe 60,3 m - Głogów, osiedle Kopernik Przestronne i zadbane, z balkonem, piwnicą i klimatyzacją - gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

469 469 zł30 m² 15 649 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Informacje ogólne Mam do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy, niedaleko stacji metra Kondratowicza. Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

649 000 zł54 m² 11 974,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,20m2 na pierwszym piętrze w bloku na nowym zamykanym osiedlu w Katowicach w dzielnicy Muchowiec. W skład.