dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł22 m² 16 107 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu na Krzykach! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość powstaje w południowo-wschodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

312 666 zł25 m² 12 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy dawnej Stoczni Gdańskiej Brak czasu na czytanie? Zanotuj tylko najważniejsze: apartamenty inwestycyjne Możliwość odliczenia vat Kilka minut do Starówki Gdańska Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Białołęce- tarchomin. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

485 000 zł51 m² 9 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , mieszczące się na 1 piętrze z 3. Nieruchomość znajduje się przy ul. Wspólnej w Bolszewie. Budynek Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

715 955 zł60 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2 z balkonem znajduje się na drugim piętrze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł70 m² 11 733,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! Mieszkanie składa się z trzech komfortowych pokoi, które można zaaranżować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

730 000 zł50 m² 14 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 49,72 m2 z dużym balkonem. Mieści się na drugim piętrze budynku. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł27 m² 12 271,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym i łazienka na parterze z piwnica. Sprzedaje bez pośredników co zmniejsza koszty przy zakupie. Lokal zadbany, świeżo pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyłącznie w plus Nieruchomości! Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Pomorzany w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł73 m² 18 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 800 zł32 m² 9 597,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przeźmierowo

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Marzysz by zamieszkać w zielonej, cichej okolicy a jednocześnie móc w zaledwie kilkanaście minut znaleźć się w Poznaniu? Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

373 000 zł38 m² 9 816 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal znajduje się na IV piętrze, w świeżo wyremontowanym wnętrzu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Metro Stokłosy 10 min Ekspozycja wschód-zachód Loggia 5 m Budynek z 1984r, po termoizolacji, nowa cicha winda Okna, dzwiękoszczelne Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Łódź,łódzkie

345 000 zł51 m² 6 760,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe 2 pokoje | chojny | loggia | komórka | oddzielne wc | parking Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,03 m 2 , położone na 4 piętrze w bloku z z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł34 m² 15 500,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki - borek, 2 pokoje, 2 balkony, winda, park skowroni, wiśniowa / ślężna Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, o powierzchni 33,87 m2, położone na piętrze III / VI p. bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł42 m² 18 660,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy znajdujące się w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy samym Parku promenada na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł31 m² 15 774 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 31m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

947 000 zł80 m² 11 764 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Jeżeli szukasz przestronnego, 4 pokojowego mieszkania z balkonem to świetnie trafiłeś. Rozkładowe mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji. Lokalizacja: warszawa, ul. Pirenejska, bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

295 000 zł40 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Tylko u nas i bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż duże m2 pod inwestycję w wynajem lub dla studenta, pary. Lokalizacja: łódź centrum na granicy Polesia i Śródmieścia ul A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W golden gate! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m , mieszczące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł71 m² 13 457 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Przytulne mieszkanie, położone na 3 piętrze z balkonem w bloku przy ul. Awicenny otoczenie nieruchomosci: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu na Oporowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

433 668 zł34 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Łódź,łódzkie

223 999 zł28 m² 7 999,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

To mieszkanie podobnie jak zielona cytryna dojrzeje kiedy w nim ktoś zamieszka! Kluczowe ogłoszenia : Powierzchnia: 27,18 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 9 z 10 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja lub przytulne mieszkanie dla pary - Stachiewicza, 35 m , 5. piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m położone na 5. piętrze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę na Żoliborzu tuż przy stacji metra Marymont. Świetna lokalizacja, liczne połączenia z centrum Warszawy. Zielona okolica, miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł33 m² 9 782,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 32,61m2, parter, w kamienicy przy ul Świętego Marcina. Składa się z: * pokoju z aneksem kuchennym, * sypialni, * łazienki z wc. Świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

625 950 zł44 m² 14 376,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji | brak podatku pcc | cena Z rabatem 18%! nowoczesna inwestycja W malowniczym rejonie doliny prądnika dwa pokoje | dwa ogródki! | smart home N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

764 000 zł79 m² 9 684,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | od dewelopera Prezentujemy do zakupu nieruchomość na kameralnym, nowoczesnym osiedlu mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane przy ul. Tokarzewskiego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wereszyckiego

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Cudowne mieszkanie z dużym tarasem we Wrocławiu! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na prestiżowym Osiedlu, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsk

Bielsk,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży perfekcyjnie urządzone mieszkanie o pow. 38 m2. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku 6-rodzinnym na 1 pietrze w Bielsku przy ul. Stodólnej Zachodniej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

819 000 zł42 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 42 m , 1. piętro Lokalizacja: marcholta - Powierzchnia: 42 m - Pokoje: 2 - Piętro: 1 - Rok budowy: 2009 - Ogrzewanie: gazowe - Czynsz: 400 pln Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą, komfortowej, dwupokojowej kawalerki o powierzchni 31m2 położonej na łódzkim Polesiu! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł53 m² 12 171,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży jasne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2018 roku, usytuowane na terenie nowoczesnego osiedla Nowa Cukrownia w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, - garderoba, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 627 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne dwa pokoje w rozkładzie! Łazienka po remoncie, nowa instalacja Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne, gotowe do zamieszkania. W każdym pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

669 000 zł57 m² 11 736,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne mieszkania bezczynszowe Zakup przez Agencje, bez prowizji dla kupującego i bez 2% pcc Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na kameralnym osiedlu Białołęka / Michałów-Grabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Zambrów,podlaskie

649 000 zł80 m² 8 062,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 położone na I piętrze w bloku przy ul. Białostockiej w Zambrowie. W mieszkaniu komfortowy przestrzenny salon, 3 sypialnie, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

1 055 000 zł63 m² 16 679,80 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Jeśli szukasz nowoczesnej, minimalistycznej i nieszablonowej przestrzeni, a jednocześnie cenisz sobie wysoki standard i wygodę to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Bardzo rozległy.