dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, blisko centrum? Cenisz sobie futurystyczny styl oraz poszukujesz nieruchomości do zamieszkania od zaraz? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł56 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Zgorzelec,dolnośląskie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Łódź,łódzkie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł60 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży stylowego, komfortowego 3 pokojowego mieszkania o pow. 60 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł33 m² 13 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie wyposażone w klimatyzację o powierzchni 33 m , położone na ostatnim - 4. piętrze nowoczesnego apartamentowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 400 zł52 m² 8 860,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

459 990 zł24 m² 19 166,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pisząc po krótce, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie pachnące jeszcze świeżością. Od zewnątrz głównym atutem jest cisza i otwarta przestrzeń świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mrowino,wielkopolskie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rokietnica Parking Ogród 2 pokoje Piękny widok Spokojna okolica Na sprzedaż mieszkanie w Mrowinie na parterze w budynku czterolokalowym z 2024 roku. Na łączną powierzchnię około 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł38 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m położone na parterze bloku przy ulicy Okrzei z 2011 roku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

673 800 zł55 m² 12 266,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie bez podatku pcc, gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł142 m² 14 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1948

Przedstawiam Państwu bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy grzegórzeckiej w powojennej kamienicy! Powierzchnia użytkowa 119,17m2 Mieszkanie aktualnie wynajmowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne, ustawne czteropokojowe mieszkanie o pow. 73m2 w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

480 320 zł61 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Solec Nieruchomości sp z o.o." oferuje usługę pośrednictwa przy zakupie prezentowanej nieruchomości. Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Mieszkanie trzy-pokojowe, z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dominów

Dominów,lubelskie

471 780 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,42 m2 na piętrze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 19,23 m2 z wyjściem na balkon, pokój o pow. 8,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna 0% dla kupującego oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na opolskim Zaodrzu! Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swoich bliskich? Mamy dla Ciebie coś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 922,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł50 m² 13 736 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania, do którego wprowadzisz się bez zbędnego remontu? Chcesz, aby miało funkcjonalny rozkład, duży balkon, było położone na spokojnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Reda,pomorskie

917 000 zł67 m² 13 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie - Reda, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone w Redzie przy ul. Wieniawskiego, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

429 000 zł76 m² 5 618,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 76,35 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy - chojnów. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Szczecinie, ul. Dunikowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie, sprzedawane w standardzie deweloperskim, gotowe do aranżacji według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł44 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko U nas - 2 pokojowy mieszkanie do wprowadzenia Do sprzedaży funkcjonalne i komfortowego mieszkania z dużym balkonem (12 m2) , znajdujące się na warszawskiej Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

600 000 zł42 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, o powierzchni: 42 mkw., położone na Podgórzu Duchackim, na Piaskach Nowych przy ul. Szpakowej. Lokal dostępny w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

464 386 zł52 m² 8 872,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł38 m² 19 140,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chłodnej > gotowe do wejścia > po kapitalnym remoncie w 2018r (łącznie z instalacjami) > słoneczne, okna na południowy-zachód > w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

736 000 zł72 m² 10 179,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie dwustronne, rozkładowe 3- pokojowe o powierzchni 72,30 mkw, z balkonem 2mkw, piwnicą, II piętro, winda, blok z 1981, czwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

559 999 zł30 m² 18 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

515 000 zł78 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w ścisłym centrum Jeleniej Góry. mieszkanie czteropokojowe pokojowe jest po remoncie w 2015r. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 318 410 zł77 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

**** Informacje ogólne **** 3 pokojowy, przestronny, doświetlony, rozkładowy apartament 77,10 mkw + 20,5 mkw taras z widokiem na rzekę Oławę i las Rakowiecki - szuka wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

749 000 zł100 m² 7 468,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń, które od podstaw możesz zaaranżować wedle swoich potrzeb? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

395 999 zł50 m² 7 919,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Najkorzystniejsza oferta W oławie! / Oława, ul. Kasprowicza, 50 m2, blisko centrum / -> Poszukujesz komfortowego mieszkania w centrum Oławy? -> Masz dość blokowisk w wielkiej płycie? ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż 2 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2 informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Praska

Kraków,małopolskie

540 000 zł35 m² 15 477,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bezpośrednio: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 z 11m2 piwnicy. Nieruchomość znajduje się w Dębnikach, przy ulicy Praskiej 58, na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z : -salonu -2 sypialni -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bliżniak W ekskluzywnej lokalizacji! lokalizacja: nova Wiosenna ulokowana jest w samym sercu Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. Okolicę otaczają domy jednorodzinne w niskiej zabudowie.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

599 999 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

okolice ulicy Młynarskiej Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna zamknięte osiedle Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o atrakcyjnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł59 m² 9 430,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 58,85 m2 na ul. Kołłątaja w inwestycji Osiedle Panorama na osiedlu Podkarczówka Blok z 2007 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 293 530 zł38 m² 33 844,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z pięknym widokiem na marinę Gdańsk Sobieszewo | Widok na marinę | Stan deweloperski | Panoramiczne okna | Miejsce parkingowe | Miejsce cumownicze na jacht lub skuter wodny ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu mieszkanie dwupokojowe go o powierzchni około około 54 m2 usytuowanego na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Blok z 2011 roku, ocieplony z zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

799 999 zł77 m² 10 391 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania piękne i nowoczesne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w cichym centrum Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 76.99m2 zlokalizowane przy placu Odrodzenia składa się z:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij