dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Słoneczna Morena. Osiedle charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia (solary, cichobieżna winda, drewniane okna) oraz całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

313 329 zł52 m² 6 013,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy, funkcjonalny 2-pokojowy apartament, 52,10 m2, ul. Agatowa (kraków - Bieżanów). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 330 835 zł, do końca listopada 313 329 zł (taniej o 17 000 zł )!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 435,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam do sprzedaży atrakcyjne, dwupokojowe mieszkaniegłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjumnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Rzeszów,podkarpackie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie: centrum miasta opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania - 50m2 - piętro 3 - 3 niezależne pokoje - blok z windą układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

264 900 zł47 m² 5 678,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w ścisłym centrum z widokiem na kościół św. Rocha! Na 46,65 m2 powierzchni składa się: -przestronny salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka -korytarz Ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Siedlce,mazowieckie

219 900 zł46 m² 4 811,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Osiedle 1000- leciagłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł68 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 67,60m2, położone na szóstym piętrze wysokiego bloku przy ul. Podwisłocze, os. Nowe Miasto. Mieszkanie po remoncie, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

65 000 zł38 m² 1 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,16 m2, składające się z jednego dużego pokoju, przestronnej kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Standard mieszkania: tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł68 m² 7 295,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ołbin mieszkanie 3-pokoje, balkon, piętro 2/4, okolice Parku Tołpy oraz terenów nad Odrą Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Super mieszkanie przy Galerii Mokotów. Świetna lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury jak również pozwala nacieszyć się cichą i spokojnym otoczeniem po ciężkim dniu. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł69 m² 4 283,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokal mieszkalny zlokalizowany na 1. piętrze w wyremontowanej kamienicy na ulicy Długiej w sercu bydgoskiej Starówki. Ogrzewanie gazowe własne. Trzy duże, przestronne pokoje, mały aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

350 327 zł44 m² 7 956,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, 44,03 m2, ul. Lubostroń (dębniki - Ruczaj). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 350 327 zł. Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł64 m² 8 109 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na granicy Śródmieścia i Psiego Pola.Budynek wybudowany w 2004 roku, posiada wszystkie media miejskie, 2 windy na klatce schodowej, Internet i TV Pod budynkiem garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabskiego

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

350 000 zł75 m² 4 688,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład! dwu stronne świetne pod inwestycje jak I na potrzeby własne! Gorąco polecam mieszkanie położone w Jelczu Laskowicach przy ul. Grabskiego. Mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

307 074 zł51 m² 6 013,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy, funkcjonalny 2-pokojowy apartament, 51,06 m2, ul. Agatowa (kraków - Bieżanów). Bezpośrednia sprzedaż od dewelopera. Cena: 324 231 zł, do końca listopada 307 074 zł (taniej o 17 000 zł )!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

308 904 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie pobliski las zaprasza na spacer, powstanie osiedle Stella. Jest to wyjątkowa inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł56 m² 9 554 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dolinka Służewiecka! Jedno z najbardziej zielonych miejsc Mokotowa! Prezentujemy mieszkanie na Górnym Mokotowie ul. Elsnera nieopodal Parku Służewieckiego! Do remontu! Mieszkanie 56m2. 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł53 m² 6 975,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 52,9 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z 2012r. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Siemieńskiego

Warszawa,mazowieckie

264 000 zł23 m² 11 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze (okna na zadrzewiony trawnik), łazienka, przedpokój, kuchnia we wnęce. Ogrzewanie miejskie, gaz, monitoring, niskie koszty utrzymania. Pokój stosunkowo duży, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

1 990 650 zł133 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament w stanie deweloperskim, z dużymi możliwościami aranżacji, w prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnym budynku w pobliżu parku. Mieszkanie bardzo widne, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł44 m² 5 568 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie salon + aneks kuchenny 24m sypialnia 12m łazienka 5,5m3 hall 6m Nowe osiedle kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

539 001 zł113 m² 4 769,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Stylowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem w budynku typu apartamentowiec z cegły z 2004 roku zlokalizowanym przy Wałach Chrobrego. Na powierzchnię użytkową 88 m2 (113 m2 całkowita).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Swoszowice

Kraków,małopolskie

449 000 zł89 m² 5 066,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 88,62 m2 w Krakowie Swoszowicach. Lokal dwupoziomowy. Podana powierzchnia to metraż użytkowy. Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

681 160 zł62 m² 11 000,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Prezentuje Państwu prestiżowy, projekt który został zrealizowany z myślą o tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Ząbki,mazowieckie

306 000 zł35 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Agent prowadzący: tel. Widne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym bez windy w Ząbkach. Całe osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

49 900 zł30 m² 1 663,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w pobliżu Gaju Keplera i dworca pkp. Budynek przeszedł niedawno wielki remont - łącznie z wymianą dachu i okien (pvc).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niesamowite mieszkanie położone na pograniczu dwóch dzielnic Warszawy- ochoty i Mokotowa. Propozycja dla miłośników starego budownictwa, ceniących otoczenie zieleni i bliskość parku, cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w jednym z niskich budynków w śródmieściu. Zlokalizowane na IV piętrze o pow. 65 m2 (po podłodze ok. 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

253 530 zł56 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Elandom jest wyłącznym biurem sprzedaży inwestycji nowy karczew. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 56,34 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, na drugim piętrze, w nowym budynku z windą (rok budowy 2010) usytuowanym w świetnej lokalizacji - Kijewo. Nieruchomość ma 90m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żorska

Tychy,śląskie

327 700 zł58 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prowizja 0% Nowe mieszkania w Tychach w pobliżu lasu z szybkim dojazdem do Bielska i Katowic. Osiedle zlokalizowane jest w południowej części miasta, przy ul. Żorskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeżeli szukasz mieszkania, które będzie doskonałą inwestycją kapitału , to idealnie trafiłeś. 3 oddzielne pokoje, w mieszkaniu zlokalizowanym w samym Centrum. Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sopot,pomorskie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam apartament w Sopocie przy ul. 3 maja na prestiżowym osiedlu Karlikowski Młyn. Jest to kameralne miejsce oddane do użytku w 2005 roku. Mieszkanie Apartament o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne mieszkanie z kominkiem! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł58 m² 6 904,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość 4 pokoi W pełnym rozkładzie! idealne pod inwestycje! po kapitalnym remoncie! dwu stronne! rozkładowe! Gorąco polecam mieszkanie na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

959 130 zł110 m² 8 715,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe kameralne osiedle na mapie Krakowa położne w atrakcyjnej lokalizacji - na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic. Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

319 000 zł48 m² 6 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Piasta. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje. Mieszkanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodniaków

Siedlce,mazowieckie

386 000 zł73 m² 5 309,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wykończone w bardzo wysokim standardzie, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku wybudowanymgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

330 500 zł49 m² 6 731,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa. Inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka przy ulicy Kwiatkowskiego. W ofercie mieszkania od 29m2 do ponad 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolny Sopot

Sopot,pomorskie

1 035 000 zł75 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne dwupokojowy apartament w Sopocie! O powierzchni 75 m2. Na strzeżonym osiedlu Parkur. Mieszkanie w świetnej lokalizacji! W skład mieszkania wchodzi: * salon z dużą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij