dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł49 m² 10 450,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z ogrzewaniem miejskim na Grabiszynie - okolice ul. Brązowej. Składa się z: - salonu z balkonem - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 049 000 zł87 m² 12 096,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam wygodne, dwupoziomowe, mieszkanie 86,72 m2 położone w Ząbkach przy ul. Powstańców 38a. 4 pokojowe mieszkanie - pow. użytkowej 86,72 m2, po podłodze ponad 100 m2. Usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedle Dziekana

Czeladź,śląskie

430 900 zł62 m² 7 006,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone w świetnej lokalizacji w Czeladzi, na osiedlu Dziekana. Niski blok, pełna własność, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

399 000 zł65 m² 6 119,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w lipnie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł73 m² 10 787,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,23m 2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

326 000 zł46 m² 7 025,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie Drawsko Pomorskie cena do negocjacji! Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone w spokojnej części Drawska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj pięknie - klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - ul. Braniborska 44 Powierzchnia: 35 m atuty: - piękne, nowoczesne wnętrze - do zamieszkania od zaraz - lokalizacja top.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

515 000 zł41 m² 12 591,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

### rezerwacja ### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### 2-pokoje 37,8 m2 os. Złotego wieku - mistrzejowice. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie 37,8m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

838 900 zł53 m² 15 739,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania świetne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w pobliżu st. metra Wilanowska. Mieszkanie jest po remoncie kilka lat , ale nadal jest w świetnym stanie i można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radzymin,mazowieckie

627 000 zł57 m² 10 996,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Radzymin pod Warszawą. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja, zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

419 647 zł52 m² 7 996,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w Miękini - kolejny etap na zakończeniu! Lokalizacja: miękinia - dogodny punkt z szybkim dostępem do Wrocławia-Leśnicy (12 km), środy Śląskiej (17 km). W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł46 m² 11 598,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1969 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wardyń

Wardyń,zachodniopomorskie

219 000 zł75 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz ciszy i spokoju w niedalekiej odległości od miasta ? Zapraszamy do Wardynia! Do Choszczna dojedziemy stąd w pare minut. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego o powierzchni 44 m2 na Warszawskim Bemowie. Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł60 m² 13 741,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 60m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Praga Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przytulnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! W skrócie: ul. Ochocka, ursus, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 50 m 3 pokoje (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł78 m² 9 576,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części dzielnicy Krzekowo-Bezrzecze. Lokal usytuowany jest na parterze domu 3 rodzinnego. Okolica domów jednorodzinnych, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

276 000 zł41 m² 6 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legnicy , przy ulicy Horyzontalnej. Lokal ma 41,4 m2 pow. użytkowej , usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł53 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

377 200 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze niskiego bloku. Lokal do remontu jednak w dobrym stanie technicznym. Łazienka po remoncie około 15 lat temu. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł48 m² 14 270,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach to idealny wybór dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

820 000 zł65 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w spokojnej okolicy w Pogórzu, przy ul.Staszica. To doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

839 000 zł97 m² 8 649,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach: mieszkanie ma świetny rozkład, okna na 3 strony świata: i poziom - przestronny salon od wschodu z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

729 258 zł57 m² 12 776,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań nowej inwestycji na pograniczu Moreny i Jasienia. Doskonale skomunikowana z centrum miasta! Bez prowizji i podatku pcc! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł50 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamiennicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

634 000 zł62 m² 10 302,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

155 000 zł41 m² 3 805,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super oferta na Wilchwach! Na sprzedaż przestronna kawalerka(40,73 m2) na osiedlu 1 Maja! Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne i dobrze doświetlone dzięki dwóm dużym oknom usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Płock,mazowieckie

317 000 zł47 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne, wyjątkowo ustawne mieszkanie w samym centrum Płocka - dokładnie ul. 3 maja 12. Sprzedawana nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokojów (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z 2000 r. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł61 m² 12 065,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 61,25 m2, usytuowanego w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Przestrzennej. Nieruchomość ta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł49 m² 12 272,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na drugim piętrze przy ulicy Kwiatkowskiego, os. Drabinianka. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

391 582 zł47 m² 8 359,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

649 000 zł54 m² 12 023 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł40 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do kupienia mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym osiedlu w Milanówku bardzo blisko pkp! Świetna nieruchomość jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 40,36.