dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł58 m² 15 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Bardzo duży balkon Dwustronna ekspozycja Obok planowanej stacji metra Mińska (świetna inwestycja)! Odbiór mieszkania w tym roku! Oferujemy jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł36 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam prawdziwą okazję. Pięknie wykończone mieszkanie, urządzone w nowoczesnym stylu. A to wszystko na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2016 roku. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

909 851 zł60 m² 15 038,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł40 m² 13 061,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w samym centrum rzeszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,5 m2, usytuowane na 1 piętrze, 5-piętrowego bloku. Wyposażenie mieszkania widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

259 900 zł32 m² 8 121,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie: jeden pokój z kuchnią, łazienką, przedpokojem i dużym balkonem- prawie 4m2 + piwnica, położone w Tychach na osiedlu H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł79 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołów

Wołów,dolnośląskie

300 000 zł50 m² 5 983,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 50,14 m w Wołowie! mieszkania składa z : -salon -17 m2 -pokój - 10 m2 -pokój - 6,30 m2 -przedpokój - 6,40 m2 -kuchnia - 7,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

447 000 zł48 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe ( możliwość 3 ) mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 na I piętrze w niskim bloku z lat '90 na Osiedlu Czuby Poręba w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

539 000 zł48 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w Siechnicach przy ul. Mieszczańskiej na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 319 000 zł128 m² 10 305 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Głogów Małopolski,podkarpackie

444 000 zł57 m² 7 821,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowego 3 - pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 56,77 m2 z ogrodem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

899 000 zł57 m² 15 796,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny 3-pokojowy apartament znajdujący się na parterze 5-piętrowego nowoczesnego budynku z 2019 roku. - wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w obrębie dzielnicy Żoliborz, części Sady Żoliborskie. Doskonała lokalizacja: bliskość terenów zielonych; park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł69 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy standard, ogród i zero prowizji! Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 64,23 m (z komórką: 68,72 m ) Ogródek: 31,54 m Cena: 829.000 zł Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł29 m² 27 513,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

DO sprzedania: wykończony dla siebie w wysokim standardzie z zabudowami kuchni i przedpokoju wykonanymi na wymiar przez stolarza, lokal mieszkalny o powierzchni 29,04 m2 na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Świetnie położone mieszkanie na Zawadzie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Gotowe do zamieszkania, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

920 000 zł48 m² 19 287,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane W bronowicach W inwestycji salwator tower N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 47,70 m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł43 m² 11 009,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i wysokimi sufitami, położone w doskonałej lokalizacji Aleja Hallera, tuż przy centrum handlowym Borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nowopowstającą inwestycję zlokalizowaną w Rzeszowie na osiedlu Słocina przy ul. Św. Walentego. Inwestycja składała się będzie z segmentów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

6 135 000 zł236 m² 26 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam ofertę luksusowego i wielofunkcyjnego apartamentu na sprzedaż. Zlokalizowany na jednej z głównych ulic miasteczka Wilanów - Franciszka Klimczaka. Obszerny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

405 253 zł47 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na kameralnym osiedlu niskich bloków 2 i 3 piętrowych zlokalizowanych przy ul. Dębickiej. W ramach inwestycji powstanie 69 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych wyposażonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

654 000 zł50 m² 13 212,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja Rozkładowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, doskonałą lokalizację i funkcjonalność? To mieszkanie na wrocławskim Szczepinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł72 m² 12 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice, położone w drugiej linii ulicy Zwycięskiej. Powierzchnia użytkowa to 72,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł52 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Baldachówka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,14 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 3- piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

419 000 zł52 m² 8 067 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-u pokojowe z garderobą, balkonem usytuowane na 1 piętrze przy ul. Zwycięstwa vis a vis ratusza ( w pobliżu katedry ). Powierzchnia lokalu: 51,94m2. Balkon od strony podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł28 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie : dobraoferta.Pro Po co Ci dwa małe pokoje jak można wybrać jeden duży? Lepiej się czujesz w małych czy większych przestrzeniach? W takim razie nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jurajska

Kraków,małopolskie

995 000 zł85 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Promocyjna cena do końca kwietnia 2025 r! Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

494 000 zł49 m² 10 102,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne rozkładowe 2 pok. mieszkanie z garderobą - nie wymaga nakładów! Kup i zamieszkaj Lokalizacja: - kijewo, ul. Świstacza blisko lasu Dąbie, tereny zielone - rekreacyjne - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł62 m² 8 835,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu, w przepięknej okolicy wśród zieleni! wyłączność - nie szukaj dalej. Gotowe do odbioru! Standard deweloperski, już można rozpocząć wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Maków

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 452,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania, które zapewni komfort życia całej rodzinie? Przestrzeń, w której każdy domownik znajdzie swój kąt, a wspólne posiłki i chwile relaksu będą codziennością? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł95 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w sercu Cieplic doskonała okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do życia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł49 m² 3 949,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,37 mkw + użytkowana piwnica o powierzchni 3,13 mkw, położone na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z cegły, w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wysoki standard- można zamieszkać od razu bez żadnego wkładu finansowego. Bardzo ładnie wykończone, przestronne 4 pokojowe mieszkanie na II piętrze, wśród zieleni na Os.Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

389 000 zł45 m² 8 702,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyremontowane 2 - pokojowe mieszkanie 44,70 m2 z balkonem. Idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. Szczegóły nieruchomości : - Powierzchnia 44,70 m2 - Liczba pokoi 2 ( salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,5 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m z własnym ogródkiem ok 30 m2! Mieszkanie znajduje się w nowopowstającej inwestycji przy ul. Budziwojskiej, która oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

451 605 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na czerwiec 2025 rok! bardzo ładne układy funkcjonalne! piękny widok Z mieszkań! Spotkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Kielce,świętokrzyskie

1 189 000 zł89 m² 13 359,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

** W sprzedaży luksusowy apartament pod klucz ** - - - ogród 180m2 - - - - brak podatku pcc 2% - \\ Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niecałe 28,5m2 / Apartament 4pokojowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

636 972 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania piękne mieszkanie o powierzchni 75,83 m2 mieszkanie na osiedlu Krakowska, to nowoczesna inwestycja obejmująca kompleks budynków. Osiedle doskonale.