dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wołów

Wołów,dolnośląskie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Bez prowizji! Na sprzedaż połowa kamienicy z ogrodem i garażem - Wołów, aleje Niepodległości Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z duszą, mieszczące się na piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł59 m² 17 457,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Braniborska | 59 m Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze nowo oddanego budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Morąg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł61 m² 7 378,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! na sprzedaż przedstawiamy wyjątkowa ofertę mieszkania W morągu zlokalizowanego W samym centrum miasta. Zapraszamy na Wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

335 000 zł64 m² 5 201,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,40 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Planty na Os. Południe we Włocławku, z balkonem loggią, dwustronne, przestrzenne - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Koszyce Wielkie,małopolskie

549 990 zł67 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa Bez prowizji od kupującego! Powierzchnia użytkowa: 66,67 m (po podłodze 72,66 m) góra i dół Twój! Ogródek od wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

498 095 zł63 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A3-2-M8 Do sprzedaży duże mieszkania w Trzebini/ Młoszowa z balkonem - 63,05 m2 w cenie 498.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

449 568 zł36 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w stanie deweloperskim o metrażu aż 36 m Cena za metr kwadratowy 12488 zł. Oferta bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł55 m² 34 358,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament na 8 piętrze w Inwestycji przy ulicy Ogrodowej 48. Nowoczesna inwestycja z bardzo ładnymi częściami wspólnymi- basenem, sauną, elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 023 155 zł64 m² 15 987 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł47 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio Bez pośredników Dostępne od ręki Link do filmiku: to mieszkanie nie potrzebuje fajerwerków, żeby zrobić wrażenie. Ono robi codzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

560 010 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

633 984 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

739 000 zł74 m² 9 993,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

-mieszkanie zarezerwowane- sprzedam w pełni urządzony nowoczesny jasny przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 73,95m2 w Tychach-Wilkowyjach na osiedlu Dębowym. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewalska

Wrocław,dolnośląskie

489 998 zł46 m² 10 652,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części zachodniego Wrocławia, na terenie dobrze rozwiniętego osiedla o kameralnym charakterze. Okolica ceniona jest za połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smocza

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł54 m² 10 477,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie, zlokalizowane w cichej części osiedla, bezpośrednio przy Puszczy Bukowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 54.40 m2, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł64 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 3 -pokojowe o pow. 63,90 m2. Mieszkanie położone w doskonałej części Prawobrzeża przy ul. Jasnej. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Połowa wyjątkowej willi miejskiej 145 m + 50 m na parterze doskonała do zamieszkania lub pod działalność! Jeśli szukasz niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

285 000 zł43 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe odświeżone mieszkanie o powierzchni 42,78 m , położone w spokojnej części Bytomia - Szombierkach. Lokal gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

619 000 zł59 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - wysoki standard, toruń, ul. Strzałowa (stawki) machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł46 m² 12 006,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, śródmieście ul. Nowowiejska opis: na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym usytuowane we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

229 000 zł48 m² 4 806,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 o powierzchni 47,64 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 wykończone w wysokim standardzie w najlepszej lokalizacji w centrum! Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja w centrum (750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

665 371 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 695 000 zł97 m² 17 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu. Nieruchomość: - 97 m2 - 4 pokoje - 2 balkony z markizami elektrycznymi - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł34 m² 6 951,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do odkrycia potencjału mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Świdnicy, ul.Parkowa - w bezpośrednim sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł69 m² 12 718 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, bezpieczeństwo i funkcjonalny układ tak, żeby każdy domownik miał swój kąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 816 zł42 m² 13 146 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To świetnie rozstawne w idealnej lokalizacji, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półłanki

Kraków,małopolskie

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najtańsze 2 pokoje W inwestycji! Oddanie w 2027 roku! Mieszkanie ma ok 43m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla singla, pary lub inwestora! Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł40 m² 6 750,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,85 m2 zlokalizowane w samym centrum Koszalina przy ul. 1 maja. Oferta prywatna bez pośredników - Mieszkanie składa się z jasnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rusałki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Grodzisk mazowiecki miasto przyjazne rodzinom zieleń, infrastruktura, edukacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem, gotowe do wprowadzenia! Atuty nieruchomości: +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

465 000 zł91 m² 5 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem Koszyce Wielkie / Zgłobice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni ok. 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł49 m² 14 212,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa ul. Skarżyńskiego. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 składa się z słonecznego i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

820 000 zł66 m² 12 360,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta bez porowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim więc dobrze trafiłeś jeżeli chcesz wykończyć je po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,86 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu Lokum la Vida , przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu (sołtysowice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

494 773 zł41 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 41,01 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość zobaczenia mieszkania na żywo! Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia