dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

713 400 zł48 m² 14 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w luksusowym obiekcie hotelowym. Apartament inwestycyjny w systemie condo. Niezwykłe miejsce gwarantujące spokój i wypoczynek w kontakcie z naturą. Otoczony lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł36 m² 15 096,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie przy samym Parku Arkadia, przy Parku Wodnym Warszawianka. Lokalizacja świetnie skomunikowana ze Śródmieściem, szybki bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł39 m² 13 920,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze oddanego do użytkowania bloku w Centrum Lublina. Salon z aneksem kuchennym o pow. 15,74m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 9,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 626 zł51 m² 7 995,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malskiej

Kielce,świętokrzyskie

264 000 zł28 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 21 maja! absolutna - wyjątkowa okazja na rynku! oferta na wyłączność - tylko U nas! Opiekun oferty -> tel. Sprzedam kawalerkę Z balkonem o powierzchni użytkowej 28,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

926 695 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Korfantego

Żory,śląskie

415 000 zł70 m² 5 954,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jedyne takie M5 w Żorach! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie(69,7 m2) przy Osiedlu Korfantego! Mieszkanie w klasycznym układzie nrd 2x2, z trzema przestronnymi sypialniami, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł40 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce. Lokal na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym z 2010roku. Niska zabudowa Ogrodzone osiedle z ochroną i monitoringiem Bardzo zadbane osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Warszawa,mazowieckie

944 444 zł39 m² 24 043,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Specyfikacja mieszkania Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,28 m , zlokalizowane w samym centrum miasta przy ulicy Kredytowej. Lokal znajduje się na parterze budynku, a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Różanka-Karłowice Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł67 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze niskiego bloku z 2001 roku., położone na Os. Bukowe. Nieruchomość o powierzchni 67 m2, w którego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł32 m² 17 507,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł47 m² 17 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,58 m , zlokalizowane w centrum Gdańska przy ulicy Pohulanka. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł24 m² 18 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam kawalerkę po remoncie generalnym na warszawskiej Woli, blisko metra (ul. Tyszkiewicza). Mieszkanie ma powierzchnię 24 mkw i mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 443,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 901 zł51 m² 15 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

530 000 zł35 m² 15 082,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na wysokim parterze bloku mieszkalnego, które zlokalizowane jest w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Bosaków 9 w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

479 700 zł36 m² 13 512,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł68 m² 9 498,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainwestuj w przestrzeń, która daje więcej - dla Ciebie, twojej rodziny lub. przyszłych najemców. Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym poczujesz oddech przestrzeni, światło wypełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

199 999 zł35 m² 5 649,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Paderewskiego 13, brodnica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,40 m , położone na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku (około 1955) bez windy na os. Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

748 800 zł69 m² 10 839,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie Z charakterem W sercu jeżyc Szukasz miejsca, które zachwyca od progu, nie wymaga tygodni remontu i jest gotowe na Twoje życie od zaraz? M5 przy ul. Dąbrowskiego 65 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

399 000 zł51 m² 7 818,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy klimat zabytkowej kamienicy z funkcjonalnością nowoczesnego życia? M38 w Zielona Residence to propozycja, która wyróżnia się nie tylko lokalizacją, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

845 676 zł61 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia pozwoli Ci wygodnie mieszkać, bez stresu i bez dodatkowych wydatków? Apartament M4 przy ul. Rejtana to gotowa przestrzeń - idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łask,łódzkie

270 000 zł48 m² 5 665,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Masz dość wchodzenia na wyższe kondygnacje z ciężkimi zakupami? Zależy Ci na niskich opłatach w utrzymaniu mieszkania? Lokalizacja blisko centrum miasta, gdzie wszędzie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł69 m² 7 963,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu na Jeżycach, które urządzisz dokładnie tak jak chcesz? M10 to poddaszowa przestrzeń z ogromnym potencjałem i duszą kamienicy. Aż 101,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł48 m² 22 530,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 2 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

526 291 zł39 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne mieszkanie z ogródkiem dla pary :) 15 minut rowerem do Rynku Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Barwice,zachodniopomorskie

185 000 zł65 m² 2 828,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem dobra lokalizacja. Barwice, ul. Spokojna. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe praw do lokalu) o powierzchni użytkowej 65,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł34 m² 15 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

799 831 zł89 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. Sławinkowskiej Do mieszkania przynależy przydomowy ogródek oraz garaż o powierzchni 36,73 m2 w dodatkowej cenie 90 000 złotych. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł89 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89.1 m2 z przestronnym tarasem oraz dwoma balkonami, do wprowadzenia. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

417 000 zł65 m² 6 415,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zamieszkaj w najlepszej dzielnicy w Stargardzie! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze niskiego bloku na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Pow. użytkowa 60 m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

729 000 zł54 m² 13 598,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż na zasadzie cesji praw. Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

869 000 zł120 m² 7 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie dla rodziny W smolcu 5 pokoi, dwupoziomowe, z umeblowaniem! 2 miejsca parkingowe W cenie cena do negocjacji pełne umeblowanie (poza tv I pokojem dziecięcym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł62 m² 10 143,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,11 m 2 zlokalizowanego na Pogodnie. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

975 000 zł40 m² 24 375 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 ul.MASARSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu z 2017 r na ul. Masarskiej (dzielnica: grzegórzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł53 m² 14 041,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania: jasne, w kamienicy dla rodziny, pełni rozkładowe, z oddzielną, widną kuchnią, dwupokojowe na drugim piętrze (z trzech) o powierzchni około 52,70 m2, z widokiem na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 896,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 50,40 mkw, zlokalizowane w okolicach ul. Paulińskiej 1,2 km od płyty Rynku. Składa się z: - salonu - Mniejszego pokoju - Osobnej kuchni - Łazienki - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

696 428 zł48 m² 14 597,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w kwietniu promocja: garaż 10.000zł.! Narożne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma loggia'mi. Nowe, gotowe do odbioru. Dzwoń! Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

719 000 zł51 m² 14 103,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w stanie deweloperskim znajdujące się w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Lasówka w Krakowie. - idealne pod inwestycję - miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij