dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł55 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,03m2 w nowej inwestycji "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja składająca się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Cena: 499 000 zł Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,2 m2, usytuowane na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w Wrocławiu, przy ulicy Królewieckiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku z 2011 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 439,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie do remontu na ul Piotra Wysockiego w Piastowie. Mieszkanie położone jest na siódmym piętrze w budynku z lat 80-tych. Okoliczne bloki są oddalone więc z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kościelisko,małopolskie

4 950 000 zł108 m² 45 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**panoramiczny widok i wyjątkowy styl - Inwestycja w Kościelisku** W sprzedaży został już tylko jeden - ostatni apartament o powierzchni 108 m2 + taras 14,70 m2! Wszystkie widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł71 m² 16 806,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina z Wrocimowic 4 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł37 m² 5 858,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 36,70 m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Południe. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów lub zamiana na 2- pokojowe mieszkanie do 2-piętra. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Reda,pomorskie

589 000 zł64 m² 9 237,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja opis nieruchomości: nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 3 pokoi, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Redzie, przy ulicy Leśnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 155,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wysokie (290 cm.), dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,5 m2, na 4 piętrze (jest winda) w 6 piętrowej kamienicy (zrewitalizowana klatka) z 1935 roku. Klatka schodowa jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

907 000 zł83 m² 10 952,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 82,81 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, narożne (północ-wschód), w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

850 000 zł78 m² 10 840,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,41 m, położone w zacisznej części Otwocka. To idealna propozycja dla rodziny szukającej przestrzeni, spokoju oraz wygodnego połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

498 900 zł52 m² 9 594,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj przy samym parku Bukowe-Klęskowo! Metraż nieruchomości po podłodze to ok. 52 m2, a użytkowy w Księdze Wieczystej 42,8 m2. Mieszkanie posiada bezpośredni widok z okien na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł48 m² 15 272 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł40 m² 4 973,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Oferta zarezerwowana. Oferta na wyłączność. Do sprzedania ciepłe i słoneczne mieszkanie w bloku położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

409 400 zł44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m2 z balkonem, mieszczące się na trzecim poziomie niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Murmańska

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł58 m² 13 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakupu mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - rejon dzielnicy Praga Południe i Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Częstochowa,śląskie

585 510 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 na osiedlu w Ząbkach. Cicha i spokojna okolica. Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 2018r znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33 m2, położone w dzielnicy Śródmieście, na świeżo wyremontowanej ul. Pomorskiej. Super lokalizacja, 5 minut do Rynku, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mitery

Kraków,małopolskie

689 000 zł35 m² 19 512,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nieruchomość - 2 - pokoje W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jaworzno,śląskie

850 000 zł91 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Więcej przestrzeni za mniej! Połowa domu z dużą działką w cenie mieszkania! Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący połowę domu, położony na samodzielnej, wydzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szuwarowa

Kraków,małopolskie

859 000 zł65 m² 13 215,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Trójstronne z dwoma balkonami! Gotowe do wejścia! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w rejonie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł47 m² 5 371,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Perfekcyjna opcja w spokojnym Zdroju! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(47,47 m2) w świetnej lokalizacji, przy ulicy Poprzecznej! Mieszkanie znajduje się w najpiękniejszej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupówki

Zakopane,małopolskie

994 000 zł58 m² 17 137,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam do sprzedania mieszkanie w centrum Zakopanego - 50m od ul. Krupówki mieszkanie świetnie nadaje się na najem krótkoterminowy niskie koszty utrzymania - 400zł koszty wspólnotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Gustawa Morcinka, w cichej i zielonej części Głogowa. Przestrzeń dopasowana do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

347 000 zł35 m² 9 971,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulna kawalerka na zamkniętym osiedlu - niskie opłaty! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 34,8 m , położona na poddaszu 2-piętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł41 m² 15 742,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

875 000 zł77 m² 11 296,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji deweloperskiej Modern House Prażmowskiego, zlokalizowane w pięknej i zielonej okolicy. Zapraszamy do rezerwacji dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Muszkowice

Muszkowice,dolnośląskie

164 999 zł71 m² 2 335 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę 3 pokojowego mieszkania z 3 garażami, chlewikiem i działka 1417 m2 na własność + udziałami w działce 582 m2 i 442 m2 ( wspólnota). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

410 380 zł54 m² 7 566 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł44 m² 14 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronny trzypokojowy lokal mieszkalny Pełna własność w świetnej loaklizacji blisko do centrum niedaleko do uniwersytetu ekonomicznego wójciklicencja 16128-Serdedcznie polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

852 687 zł86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Oleśnica,dolnośląskie

460 000 zł42 m² 10 856,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Marzysz o przytulnym i funkcjonalnym mieszkaniu, a w dodatku gotowym do wprowadzenia od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Podstawowe informacje:Lokalizacja: oleśnica, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

507 265 zł44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 35m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

945 000 zł62 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz gotowego biznesu, który zarabia od pierwszego dnia? Mam dla Ciebie świetną okazję w sercu Sopotu trzy mikro-kawalerki przy Alei Niepodległości, tylko 500 metrów od Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów Jeleniej Góry

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 000 zł35 m² 7 196,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m w ścisłym Centrum Jeleniej Góry zaledwie 1 min od Placu Ratuszowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

635 000 zł47 m² 13 511 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

4 alternatywy Tel: +48*517*353*809 Mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest w okolicy ul. Topolowej w północno-zachodniej części Wieliczki, na granicy z Krakowem, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Zawiercie,śląskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować ofertę sprzedaży mieszkania M-3 o powierzchni 51m, na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, przy ulicy Rataja w Zawierciu. Mieszkanie po.