dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 217 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 217 ogłoszeń

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Dobre Nieruchomości prezentują : tel.   Na sprzedaż unikalna inwestycja! 3 mieszkania w jednym Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 744 zł55,36 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Balantia nowe mieszkania w Niemczu Balantia to kameralna inwestycja powstająca w spokojnej, zielonej okolicy w Niemczu, tuż obok granicy z Bydgoszczą. To doskonały wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł85,95 m² 9 412,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe Przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 630 zł54,22 m² 15 485,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Idealne mieszkania dla rodziny. 0% prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

ul. Klonowa, oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,08 m² 6 644,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament O powierzchni 69,08M2 + poddasze O wysokości 3,8m, pozwalające na powieszenie powierzchni O dodatkowe 58M2 pełnowartościowego mieszkania. Inwestycja "brzezna Residence", brzezna.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł66 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości mintproperty ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 66 mkw położonego w centrum Mielca.W skład mieszkania wchodzą:salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na drugim piętrze (z windą) bloku położonego w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernik. Bardzo ładny rozkład - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł84,85 m² 4 655,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Kłodzka przy ul. Browarnej. Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą 84,85m , powierzchnia użytkowa wynosi 71,50m. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 50,16 m z prywatnym, dużym ogrodem ok. 60 m i tarasem z kostki. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,10 m² 6 497,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2, usytuowanie na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** M2 blisko politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przydworcowym w okolicach Politechniki Białostockiej. Mieszkanie idealne jako dochodowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,80 m² 11 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

422 466 zł38,06 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32 m2 mieszące się w Krakowie przy Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego, o powierzchni około 47m2, położonego w bloku mieszkalnym na 1 piętrze, na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Widok. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł65,45 m² 7 563,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy na Dzień Otwarty! Poniedziałek, 30-go marca, godz. 11.00-15.00 Koniecznie zadzwoń wcześniej i umów się na prezentację! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,45.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,57 m² 4 662,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazyjna cena duże 3-pokojowe mieszkanie optymalne pierwsze piętro Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze przy ulicy Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 970 zł101,27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6964 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 101,27m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,92 m² 16 672,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw. Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Rynku w Dusznikach-Zdrój. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,88 m² 15 417,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz apartamentu inwestycyjnego w centrum Gdańska? Zależy Tobie na nowoczesnej nieruchomości w stanie deweloperskim, którą urządzisz według własnych pomysłów? Jeśli cenisz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w Dzierzgoniu, położone na osiedlu Władysława Jagiełły. To idealne rozwiązanie dla rodzin, par lub osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł39,19 m² 18 116,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł113 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Tyczynie przy ul. Parkowej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w zielonej dzielnicy Karpacza. Lokal położony jest na I piętrze w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł63,10 m² 2 995,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10m2 położony na II piętrze budynku wielolokalowego (3 kondygnacja) we wsi Łojowice, gmina Wiązów, powiat strzeliński. Właściciel lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł64,75 m² 8 725,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z antresolą. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna, jasna przestrzeń na kameralnym osiedlu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości prezentuje pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 32,7 m , położone przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 000 zł67,20 m² 29 434,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną na zabytkowym osiedlu Latawiec, wybudowanym w latach 50-tych XX w. Należy do zabytków architektury powojennej. Nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Radomia. To propozycja dla osób ceniących sobie niepowtarzalny charakter historycznej zabudowy, solidne wykonanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł31,81 m² 19 019,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nowoczesna kawalerka przy Parku Szczęśliwickim Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania M-3 o powierzchni 51m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Ogniskowej. Mieszkanie w pełni rozkładowe osobno łazienka i wc. Blok 1990 roku okna.

Szczegóły ogłoszenia

477 520 zł50,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Leśny Dwór | 3 pokoje | Winda *oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze* Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Idealna lokalizacja dla rodzin.