dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

179 900 zł40,18 m² 4 477,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa mieszkania około 40,18m w dzielnicy Biały Kamień blisko miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł81 m² 18 456,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament premium Na sprzedaż unikatowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** M-3 (48m2) dwa pokoje od razu do zamieszkania rydułtowy / 1 piętro *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż przytulnego mieszkanka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,60 m² 8 431,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą czteropokojowego, ustawnego mieszkania w dzielnicy Fordon. Informacje O budynku: budynek został wybudowany w 1991 roku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 600 zł42,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A2 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,40 m2, taras - 11,41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

813 024 zł84,69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spacerowa park | Apartament dwupoziomowy 89 m - Radwanice Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 89,0 m to propozycja dla osób, które oczekują wyraźnego podziału funkcji oraz realnej.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł54,83 m² 5 234,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 3 pokoje, 54,83 m , ul. Okrzei, krasnystaw Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Kamienica inwestycyjna 110m2 na starówce elbląg Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: elbląg, ul. Stary Rynek - Powierzchnia: 110 m - Liczba pokoi: 6 - Piętro :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 40,82 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł48,15 m² 10 488,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, 4-pokojowy apartament o pow. 114,34m2 z tarasem, miejscem w hali oraz komórką lokatorską w Gdyni Śródmieście. Apartament mieści się na 2-piętrze w najnowszej (2023r.).

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł64,14 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej. Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód. Dwa duże balkony, stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, -.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł79,34 m² 10 713,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 30.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł140,97 m² 8 150,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w Brzegu Dolnym Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż elegancki, czteropokojowy apartament o powierzchni 140,97 m , zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,42 m² 14 571,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam Państwu do zaoferowania nietuzinkową nieruchomość, którą stanowi lokal o powierzchni ponad 40m2 znajdujący się na 5-piętrze budynku z widną. Ze wszystkich okien mieszkania rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorze, zaledwie kilka minut spacerem od morza i Parku Reagana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54 m w sercu Zawiercia ul. 11 Listopada | Niski czynsz! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 747 zł42,86 m² 11 799,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł45 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje w sercu Grodziska Mazowieckiego! Mam do zaoferowania jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone w doskonałej lokalizacji na os. XX-lecia w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje komfortowe i bardzo jasne M3 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 47,5 m znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł51,30 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na osiedlu Zielone Wzgórza szuka nowego właściciela. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - osiedle położone w zielonej i cichej części Siedlec, bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska. - w pobliżu kluczowych atrakcji Śródmieścia (teatr Szekspirowski, centrum Hevelianum).

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł60,10 m² 7 138,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Światło, przestrzeń i wygoda 3 pokoje z dużym balkonem, łomża, ul. Kazańska. Są mieszkania, które po prostu się ogląda." i są takie, w których od razu widzisz siebie. To trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 292 zł76,39 m² 12 243,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Kartuzach Podstawowe informacje Powierzchnia: 65,89 m + 10,5 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/2 Balkony: 4,46 m + 4,38 m (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł61,75 m² 10 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 360 zł37,28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest apartament znajdujący się na pietrze. Apartament o powierzchni 37,28 mkw wraz z balkonem. O inwestycji: zabudowa pensjonatowa (prawomocne pozwolenie na budowę).

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany zaledwie 1,4 km od wschodniej plaży w Ustce, w otoczeniu zieleni Parku Przewłockiego, na kameralnym osiedlu Przewłoki " Zielona Zatoka" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł58,40 m² 15 239,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

* zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, ul. Lodowa, łazarz, poznań. Wgn Poznań Krauthofera prezentuje do sprzedaży mieszkanie położone przy cichej i zielonej ulicy na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 400 zł45,48 m² 8 847,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-pokojowy o powierzchni 45,48 m znajduje się na parterze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł63,42 m² 14 506,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,42 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie. To propozycja dla osób, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne (niski czynsz 444 zł. ), 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części południowego Wrocławia w dzielnicy Wrocław, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 510 zł53,55 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,55 m2 z ogródkiem o powierzchni 88 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Są nieruchomości poprawne. I są takie, które od pierwszego wejścia robią wrażenie przestrzenią, światłem i klimatem miejsca. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na.