dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

624 900 zł59 m² 10 591,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. W niedalekiej odległości znajduje się Park Zawilcowa. Mieszkanie: całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

984 180 zł52 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prime elite nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim - odebrane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł53 m² 18 041,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na Żabińskiego 16 - Twoja Przystań w Sercu Ursynowa Czy można mieć wszystko? Tak, jeśli "wszystko" oznacza wygodne, stylowe mieszkanie w lokalizacji, która ułatwia życie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu. Zadzwoń aby umówić się na prezentację. Oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

650 916 zł44 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ełk,warmińsko-mazurskie

220 000 zł34 m² 6 567,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,5 m2, położone na ostatnim, czwartym piętrze w samym centrum Ełku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Sanok,podkarpackie

250 000 zł40 m² 6 281,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Sanoku, które znajduje się przy ulicy Kopernika, osiedle Wójtostwo. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze, czteropiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

320 763 zł36 m² 8 910,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 36 m z balkonem - spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem 4m , idealne dla singla, pary lub na inwestycję! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubocka

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł96 m² 13 385,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na ul. Lubockiej 29 w Krakowie. Lokal gotowy do zamieszkania. Cicha i spokojna okolica pełna zieleni. Mieszkanie idealne dla rodziny. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

485 000 zł68 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

nr k1m12 Do sprzedaży mieszkanie w Młoszowej 3 pokojowe z balkonem - 68 m2 w cenie 475.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości Młoszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

691 748 zł62 m² 11 146,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,06 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł48 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ładne rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe Z miejscem postojowym W garażu podziemnym na ogrodzonym osiedlu pow. mieszkania 48,05 m 2 pow. miejsca postojowego 15,86 m 2 cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł55 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,4 m2, położonego przy ul. Chełmońskiego, w jednej z najbardziej zielonych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł30 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka Inwestycyjna - 29,7 m | Warszawa, obozowa 78 Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29 m , idealna jako inwestycja pod wynajem lub pierwsze mieszkanie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł74 m² 17 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

To jest unikalnie ciche mieszkanie jak na położenie w samym centrum Warszawy. Centrum mieszkania stanowi przestronny salon. W mieszkaniu są dwie sypialnie z widokiem na park, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

309 000 zł31 m² 9 987,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki na osiedlu Radogoszcz w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie ma 30.94 m2 i jest po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 36,3 m usytuowane na 4 piętrze w bloku na osiedlu Rąbin. Mieszkanie 2 pokojowe, układ pomieszczeń rozkładowy (2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , z balkonem. Położone na parterze w niskim bloku z 1997 roku na osiedlu Literackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

789 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Przestronne, słoneczne i ciepłe. Powierzchnia 66,23 m2 z 3 niezależnymi pokojami i osobną, jasną kuchnią. Budynek z cegły, od strony północnej docieplony. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

411 827 zł50 m² 8 163,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj swój wymarzony dom w Kleszczewie - komfortowe mieszkania blisko Poznania! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Poznania? Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szamotuły,wielkopolskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Szamotuły, ul. Dworcowa 16/7 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m + 10 m piwnicy (łącznie 48 m ) , położone w Szamotułach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł84 m² 15 556,90 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna! Podstawowe informacje: przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł38 m² 20 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie 38m2 na Muranowie. Podstawowe informacje: lokal znajduje się w kamienicy z 1949 roku, przy ul. gen. W. Andersa w Warszawie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

487 654 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ciechocinek! Mieszkanie 40 m2 czy 80? A może metraż pomiędzy? Szukasz swojego wymarzonego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogorzela,opolskie

230 000 zł136 m² 1 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania z duszą! Jeżeli marzyłeś o mieszkaniu w domku z kominkiem w spokojnej okolicy blisko miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

469 061 zł39 m² 12 155 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek i wschodzące słońce. Wychodzisz na chwilę na balkon, by zaczerpnąć świeżego powietrza i rozpocząć dzień chwilą dla siebie. W oddali widać miasto, ale tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

430 000 zł47 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego dwupokojowego mieszkania, które łączy funkcjonalność z unikalnym loftowym stylem. To przestronne mieszkanie o powierzchni 43,95 m2 z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł56 m² 16 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 56 mkw. w cichym, zamkniętym osiedlu boernerowa/bemowa za 939.000 zł. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na 8-metrowy taras, kuchni częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

559 500 zł48 m² 11 705 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje Zadbany budynek Księże Małe ul. Chorzowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego mieszkania położonego na 1 piętrze budynku przy ul. Chorzowskiej we Wrocławiu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

149 000 zł29 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| jeśli szukasz nieruchomości, którą przygotujesz wg swojego pomysłu, albo jako lokata kapitału lub szukasz mieszkania do wynajmu to ta propozycja jest dla Ciebie. Kluczowe cechy: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

366 192 zł41 m² 8 860,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku. Powierzchnia lokalu 41,33 m2 + taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł49 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) przy ul. Wiartel. Skład mieszkania: salon 19m, oddzielna widna kuchnia z jadalnią 14m, sypialnia 11m, łazienka z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł64 m² 26 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Lokalizacja - Śródmieście Południowe, okolica Placu Unii Lubelskiej, 200m od stacji Metra Politechnika, blisko również tramwaj i autobus. Kamienica - otoczona zielenią, czysta zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

850 000 zł52 m² 16 346 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Armii Krajowej 97 w dzielnicy Bronowice. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe takie jak apteka, żabka oraz żłobek. Bliskość Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł45 m² 19 007,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 44.72 m2 w stanie deweloperskim przy ulicy Słupskiej (Przymorze Małe). Według projektu mieszkanie miałoby się składać z: - salonu z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

999 584 zł74 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

798 920 zł37 m² 21 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij