dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomiejska

Gdańsk,pomorskie

317 000 zł34 m² 9 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje | 34 m | kamienica | ul. Małomiejska, gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w kamienicy przy ul. Małomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Opole,opolskie

455 000 zł56 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na opolskiej Malince. Lokal znajduje się na 2. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku pomoncie instalacji. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł65 m² 11 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Białołęka 6 lokalizacji Praga 4 lokalizacje Tarchomin Bródno Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! To osiedle definiuje nowy standard balansu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

690 000 zł50 m² 13 758,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 m2 położone przy ulicy Pychowickiej 18. Składa się z dużego pokoju z częściowo oddzielonym aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł53 m² 6 566,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Topolowej. Nieruchomość o powierzchni 52,54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

861 441 zł68 m² 12 620 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Warszawa, bemowo, ul. Waleriana Czumy Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Rozkładowe czteropokojowe mieszkanie (62m 2 ) na czwartym piętrze z balkonem na Wyżynach na najlepszym osiedlu miasta Bydgoszczy Idealny układ dla rodziny, trzy sypialnie plus salon z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

594 000 zł99 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 98,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka. Mieszkanie idealnie nadaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

399 000 zł29 m² 13 758,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana, przy ul. Wyspiańskiego Mieszkanie o powierzchni ok. 29 m , usytuowane na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

567 870 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leśny Zakątek w Ustroniu idealne miejsce na Twój nowy adres! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Leśny Zakątek w Ustroniu, położoną tuż przy lesie w dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

599 000 zł63 m² 9 480,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zacisze Zbożowa to miejsce dla osób poszukujących ciszy w niedalekiej bliskości centrum miasta. Dogodna lokalizacja, funkcjonalne mieszkania zlokalizowane w ramach kameralnej, niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

565 000 zł52 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Helton prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Kraków, ul. Bojki 12. Mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Topolowa

Turka,lubelskie

429 000 zł59 m² 7 332,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w Turce! Usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z 1998r. W pełni umeblowane, gotowe do wejścia lub lekkiego odświeżenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

349 900 zł45 m² 7 775,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na parterze czteropiętrowego bloku na Teofilowie kryje się mieszkanie, które, niczym w bajce o Pięknej i Bestii, zaskakuje swoją przemianą. To miejsce przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

230 000 zł31 m² 7 324,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Kopernika. Mieszkanie o łącznej powierzchni 33,5 m2 ( powierzchnia użytkowa 31,4 m2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł55 m² 12 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Cena: 699.000 PLN Powierzchnia: 55,03 m2 Piętro: parter Rok budowy: lata 50. (zmodernizowany budynek) Układ: 3 pokoje + osobna kuchnia Ekspozycja: dwustronna Forma własności: pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

990 000 zł76 m² 12 975,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - oferta dla inwestora gotówkowego - możliwość szybkiego podziału na dwa osobne mniejsze mieszkania - gotowy potencjał inwestycyjny - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

299 684 zł28 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł51 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, zakupów mebli i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort mieszkania w bloku z prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 16.02.2026 Są miejsca, które łączą spokój, komfort i świetną lokalizację - właśnie takie jest mieszkanie na Tarchominie, w Warszawie. To przestrzeń ustawna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł45 m² 23 027 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agent prowadzący: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

| 2 pokoje | top lokalizacja | inwestycja | piękny widok | gdańsk oliwa | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las - Oliwa, ul. Bobrowa Na sprzedaż komfortowe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje / mieszkanie po remoncie W super miejscu / zielono W okolicy klucze od zaraz / do zamieszkania od zaraz Mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł51 m² 8 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Park Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Fredry w Rzeszowie , w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy Osiedlu Tysiąclecia 9 w Myślenicach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł65 m² 22 928 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,55 m , położony na 13. piętrze prestiżowego budynku The Upper House by Angel we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się spektakularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

762 272 zł48 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław gaj, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 47,53 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na parterze. Dodatkowo, mieszkanie posiada ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

429 990 zł38 m² 11 279,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 38,12 m2 - wysoki parter, zielona okolica blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

329 500 zł37 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która realnie zarabia na siebie? M40 to kompaktowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym. Znajduje się na parterze stylowej kamienicy Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

382 948 zł42 m² 9 214,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania! Osoba kupująca nie płaci pcc, a ni prowizji! Inwestycja znajduje się w nowoczesnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

630 000 zł65 m² 9 678,91 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość: trzypokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 65m2. Położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Henryka Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

842 944 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie jest odpowiedzią na potrzeby osób, które szukają dopracowanej przestrzeni, dobrego światła i lokalizacji, która realnie ułatwia codzienne funkcjonowanie zarówno do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

1 060 000 zł80 m² 13 202,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na niską zabudowę, w spokojnej okolicy położone przy ul. Wybickiego w Piastowie tuż przy drodze ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne, wyremontowane mieszkanie na Osiedlu na Stoku gotowe do zamieszkania! Oferta sprzedaży bezpośredniej od właściciela Lokalizacja: osiedle Na Stoku 27, kraków Powierzchnia: 46 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

718 800 zł45 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m położone w świetnej lokalizacji - Bielany, słodowiec, ul. Romaszewskiego 11. Nie jestem zainteresowany współpracą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 575 000 zł67 m² 23 458,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: -Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji przy ul. Angielska Grobla, w samym sercu Gdańska. - zaledwie 50 metrów dzieli ją od Przystani Jachtowej Marina na Motławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkanie: przestronne, dwustronne mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

540 001 zł48 m² 11 247,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 2. piętrze w bloku w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy Grabiszyn-Grabiszynek. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

648 000 zł78 m² 8 254,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Lublina! Szukasz idealnego miejsca do życia w Lublinie? Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij