dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

647 800 zł53 m² 12 222,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

228 000 zł38 m² 6 015,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,9 m2, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Waszyngtona, w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

384 912 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

2 135 000 zł97 m² 22 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 4 - pokojowy apartament w stanie developerskim 96,62 m2 na ul. Brązowniczej - dzielnica: (wola Justowska). Nieruchomość usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

430 992 zł26 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

492 999 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam prywatnie, bez pośredników i prowizji, słoneczną kawalerkę o powierzchni 29 m w świetnej lokalizacji na Żoliborzu. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i dla inwestora na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

470 748 zł33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 48m2 położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja okien południowy wschód oraz północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

556 800 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł49 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Fordon, os. Tatrzańskie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na 1. piętrze niskiego, zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł55 m² 12 579,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,85 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Wrocławia Klecinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

681 693 zł71 m² 9 613,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

703 095 zł66 m² 10 636,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki standard wykończenia mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

644 500 zł34 m² 18 933,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży Prestiżowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto Apartament nr 1 ma powierzchnię 34,04 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł63 m² 6 963,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Szarych Szeregów 6 w Bydgoszczy. Oferta dostępna na wyłączność tylko w naszym biurze Jawa Nieruchomości. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł89 m² 17 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Liczba i rodzaj pomieszczeń: przedpokój - 2, wc - 1, łazienka - 1, garderoba - 1, kuchnia - 1, spiżarnia - 1, pokój - 3, balkon- 2. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

342 860 zł38 m² 9 051,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M w centrum Katowic pod inwestycję mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37 ,88 m 2 na które składa się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka z wc. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Puck,pomorskie

479 000 zł40 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| blisko plaży | do wejścia | 2 pokoje | słoneczne | blisko centrum | puck Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

793 000 zł56 m² 14 249,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszanie położone zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego w okolicy ul Retoryka. Mieszkanie o powierzchni 62,53 m2 położone jest na 2 parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

910 000 zł48 m² 18 762,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Luboń,wielkopolskie

609 000 zł61 m² 9 983,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! uwaga nowa bardzo atrakcyjna cena! Zamiast 639 tys zapłacisz 609 tys Mieszkanie po remoncie to marzenie wielu osób. Wyobraź sobie przestrzeń, która jest nie tylko estetyczna, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Loft 64 m , 2 poziomy, 2 balkony - Gdynia Wiczlino Ogród, ul. Filipkowskiego Piętro: 3 (ostatnie) Powierzchnia: 64 m Pokoje: 3 (2 sypialnie + salon z aneksem) Łazienki: 2 Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buszka

Kraków,małopolskie

899 000 zł50 m² 17 869,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem Kraków, ul. Przybyszewskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie, jest położone w centrum os. Leśnego na ulicy 11 Listopada, idealne dla osoby starszej lub jako świetna okazja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł66 m² 9 908,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie w Centrum Gdańska - 10 minut od Starówki Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - zaledwie 10 minut od gdańskiej Starówki. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

300 840 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj przy ul. Zelwerowicza - tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego i 100 metrów od nowego parku dendrologicznego. Nowoczesne mieszkania w topowej lokalizacji, idealne połączenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

1 200 000 zł83 m² 14 426,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na parterze nowego budynku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym układem pomieszczeń oraz dużym ogródkiem o powierzchni 105 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

596 211 zł53 m² 11 165 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie. Promocyjna cena - oferta ograniczona czasowo! Zadzwoń i zapytaj o dostępność oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

829 000 zł85 m² 9 752,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 85 m2, piętro 1/2 bez windy w budynku z 1981 r., Łomianki Centrum. Mieszkanie odnowione, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Mokotowie (sielce), w przedwojennej kamienicy z 1936r. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

1 497 000 zł60 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

***teraz nowa niższa cena*** Marzysz o życiu w sercu Saskiej Kępy, w otoczeniu zieleni, z klimatycznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągnięcie ręki? A może pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

619 000 zł47 m² 13 153,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż, przytulne dwupokojowe mieszkanie (dwa pokoje + kuchnia), znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. osiedle Kalinowe 15|. Dobre połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

456 980 zł40 m² 11 569,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 518 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, dziś na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie do zamieszkania lub pod inwestycje na wynajem. Mieszkanie w atrakcyjnym położeniu komunikacyjnym, wszędzie blisko ,świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

353 496 zł51 m² 6 882,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plac Słoneczny

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 000 zł79 m² 6 704,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m , zlokalizowane na osiedlu Słonecznym przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 349 000 zł53 m² 25 453 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy 3-pokojowy apartament w nowej inwestycji Seaside Garden, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Świnoujścia bezpośrednio przy Promenadzie Zdrowia, zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

420 000 zł79 m² 5 308,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dzierżoniowie na os. Tęczowym, idealne dla rodzin poszukujących przestrzeni, komfortu i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Willowa

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł77 m² 22 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Śliczny, solidnie wykonany i wykończony wedle projektu architekta wnętrz, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament znajdujący się w efektownej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

884 125 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Objazdowa

Rumia,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 571,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7m2 w centrum Rumi przy ulicy Objazdowej. Centrum miasta I ogród I do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij