dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

874 000 zł51 m² 17 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 51.26 M2, 3 POKOJE, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, 1 MIEJSCE POSTOJOWE NIEDALEKO WINDY, TRAKT LUBELSKI, WAWER BUDYNEK: Nowa inwestycja TRAKT LUBELSKI z 2024 roku to dwa trzypiętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

689 700 zł76 m² 9 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Cena promocyjna przy zakupie 2 miejsc postojowych w łacznej cenie 48 000 zł. Lokalizacja Chorzów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł23 m² 26 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont, w tym wymienione instalacje. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, pokoju, oddzielnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

477 823 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,75 m , usytuowane na I piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł39 m² 16 726,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone na 6. piętrze w zadbanym budynku z dwiema windami. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł54 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego, wyremontowanego mieszkania? Myślisz o takim do którego mógłbyś od razu wejść i mieszkać, a po przekroczeniu progu poczułbyś się naprawdę dobrze? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Złotej na 4 piętrze bloku (z windą). Mieszkanie jest słoneczne, złożone z przedpokoju, salonu (z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

759 999 zł53 m² 14 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1976 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 przy ul. Modzelewskiego składające się z: pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Toalety korytarza/przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 900 zł64 m² 8 435,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 540 000 pln (8437,50 zł/m ) Piętro : Parter z 7 Liczba pokoi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Mogilany,małopolskie

699 000 zł75 m² 9 297,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Miło mi zaoferować Państwu dwupoziomowy apartament z tarasem o powierzchni 75 m2. Apartament w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród rozległych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

359 000 zł46 m² 7 857,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego, na przeciwko hali widowiskowo-sportowej "spodek". Znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

383 870 zł33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj przy ul. Zelwerowicza - tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego i 100 metrów od nowego parku dendrologicznego. Nowoczesne mieszkania w topowej lokalizacji, idealne połączenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

656 000 zł45 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o świetnym układzie, świeżo po remoncie! Gotowe do wejścia. Sprzedawany z umeblowaniem na wymiar i wyposażeniem agd. Powierzchnia: 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Kraków

Kraków,małopolskie

810 000 zł51 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ustawne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem, ekspozycja południowa. Na metraż 51,03m2 składają się dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

800 000 zł86 m² 9 273,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prestiżowy apartament 86,27 m w samym sercu Kielc tylko 40 m od Ratusza Idealna lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, kancelarię lub ekskluzywne mieszkanie. Biuro Nieruchomości Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł87 m² 8 066,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej wraz powierzchnią pomieszczeń przynależnych 86.66 m2 znajdujące się w pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

1 239 000 zł63 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

440 000 zł33 m² 13 455,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament nad morzem w Kołobrzegu ul. Bałtycka bez prowizji i podatku pcc lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu, gotowy do zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włókiennicza

Białystok,podlaskie

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedmiotem oferty jest klasycznie urządzone, stylowe mieszkanie o powierzchni 73 m2. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w bloku z cegły w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

125 000 zł27 m² 4 664,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Świętochłowicach Centrum. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 26,80 m2 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

1 090 675 zł95 m² 11 486,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy kompleksową pomoc w: - uzyskaniu najlepszych warunków finansowania - wykończeniu i aranżacji nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łużycka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł21 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na siódmej kondygnacji w budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest tuż przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na Zaspie w Gdańsku, przy ulicy Dywizjonu 303 33D. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

310 000 zł37 m² 8 446,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z piękną panoramą za oknem! Prezentujemy Państwu mieszkanie w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Gliwic - czyli na Sikorniku. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze ładnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

528 000 zł60 m² 8 794,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

738 000 zł46 m² 16 033 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wysoki standard w nowoczesnym budynku Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,03 m2 znajdujące się w budynku położonym przy ul. Mariana Domagały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 189 629 zł74 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowe mieszkania w nowoczesnej inwestycji, zlokalizowanej tuż obok urokliwego Parku Cytadela i zaledwie kilka kroków od atrakcji Starego Rynku. Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 600 zł51 m² 9 188,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł54 m² 18 598,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,5 mkw. usytuowane na 4. piętrze, 7- piętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarugi

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł48 m² 15 173,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, usytuowane w spokojnej i zielonej części Wrocławia - dzielnicy Krzyki. Lokal.