dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł40 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Olsztyn ścisłe centrum mieszkanie na sprzedaż machdom invest nieruchomości E-mail: prezentujemy na sprzedaż nowoczesne ,dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

582 000 zł37 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja nad morzem Bez prowizji | Idealna do zamieszkania oraz pod inwestycję ( najem krótkoterminowy ) | Wykończony pod klucz Prezentujemy kameralną inwestycję zlokalizowaną w Sztutowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł52 m² 7 478,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w sercu Szczecina, na granicy dzielnic Śródmieścia i Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konwaliowa

Komorniki,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

R e Z E R W A C J A Prezentuję na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o pow. użytkowej 46,6 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Gliwice,śląskie

213 000 zł31 m² 6 805,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna kawalerka z możliwością przekształcenia na 2 pokoje 31,3 m , zlokalizowane w spokojnej części gliwickiej Sośnicy przy ul. Mikołaja Reja. To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł48 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z pełnym zapleczem usługowym w zasięgu kilku kroków? Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paska

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie z duszą - 150 m w zielonym Śródmieściu Szczecina Na sprzedaż cena łącznie z Garażem! Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń i komfort jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Tczew,pomorskie

195 000 zł39 m² 4 974,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w doskonałym miejscu lub idealnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rzeszów, ul. Pelczara 7 Powierzchnia: 51 m2 Balkon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.62 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie wlkp Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

925 000 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie 50 m | Balkon | Świetna lokalizacja | Podgórze Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 090 000 zł49 m² 22 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z ogródkiem | Centrum Szczyrku | ok. 50 m | Garaż | spa Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Niemcza,dolnośląskie

120 000 zł46 m² 2 613,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Ogłoszenie Uniwersytet Wrocławski ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 w budynku położonym przy ul. Piastowskiej 13 w Niemczy, gm. Niemcza, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mikrokawalerka inwestycyjna ul. Sołtysowicka 21, wrocław. Powierzchnia: 17,72 m Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym + łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, wc) Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

492 760 zł51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

360 998 zł34 m² 10 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wrocław, psie Pole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze 10-piętrowego budynku z windą z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 470 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-3, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

310 400 zł30 m² 10 461,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł41 m² 15 097,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: ul. Krynicka to jeden z najlepiej skomunikowanych punktów na mapie Wrocławia. Mieszkanie znajduje się tuż przy głównym węźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 159 000 zł61 m² 19 028 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-y niezwykłe pokoje w samym Centrum Warszawy. Ostatnie piętro mieszkalne, powyżej strychy. Mieszkanie: - w pełni rozkładowe 4-y pokoje, - dwa balkony/loggie, - kuchnia przy salonie; można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

425 256 zł43 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszka

Kobyłka,mazowieckie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Estates przedstawia Państwu kolejne piękne, bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w segmencie narożnym o powierzchni 56,5 m2 + ogródek około 60 m2. Tym razem na parterze segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

329 000 zł44 m² 7 511,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Narewskiej w Białymstoku. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - 5 min do przystanku tramwajowego - 5 min autem do Plaży na Stogach - blok ocieplony z bardzo ładną elewacją - mieszkanie dwustronne, wschodnio - zachodnie - pełna własność z kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 66 m2, położone w reprezentacyjnej kamienicy z lat 50-tych, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta - przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Tczew,pomorskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

613 481 zł44 m² 13 857,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,27mkw zlokalizowane na 1 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

269 000 zł56 m² 4 769,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56,40m kw, usytuowane na 2 z 3 pięter w budynku z cegły wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: przytulne mieszkanie 48 m po generalnym remoncie na zielonym osiedlu w Otwocku. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Stan: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł60 m² 13 331,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Biskupinie o powierzchni 60 m2. W bliskiej okolicy Park Biskupiński oraz piękne tereny spacerowe nad Odrą. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świerkowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

663 000 zł90 m² 7 366,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Środa Wielkopolska, ul. Świerkowa. Powierzchnia całkowita 90 m2. Lokal wykończony i przystosowany do celów biurowych. Lokal obecnie wynajęty stabilnemu najemcy na czas nieokreślony. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł27 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Płockiej 8, w świetnym punkcie miasta. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

920 557 zł49 m² 18 737,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, inwestycja gotowa Lokalizacja: -Doskonała infrastruktura: w okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe 49 mk2, wysoki parter - Wolne od zaraz! Idealne pod inwestycję np. : najem okazjonalny, mieszkanie służbowe, zamieszkanie. Blok został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

1 386 200 zł92 m² 15 067,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Piękne, nowoczesne mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze niedużego bloku na ulicy Krokusowej. Mieszkanie ma powierzchnię prawie 92m2. Mieszkanie ma salon z otwartą kuchnią w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Retkini, 55m2 dwupokojowe z osobna kuchnią. Mieszkanie na 3 piętrze, przestrzenne (pn/wsch-płd/zach) z pojemnym balkonem w stylu loggia, piwnica. Blok z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł48 m² 13 464,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie z wyrobionym certyfikatem energetycznym. Mieszkańcy tego osiedla mają wyłączy dostęp do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł72 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na 11 piętrze z 13 w budynku z początku lat 80', tuż przy Rondzie Wiatraczna. To.