dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 251 ogłoszeń

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: gdańsk Rudniki, ul. Rzęsna. Spokojna część miasta z wygodnym dojazdem zarówno do centrum Gdańska, jak i głównych tras komunikacyjnych. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa bez remontu dla każdego! Gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów, a jednocześnie daje realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 708 zł43,83 m² 22 489,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i praktyczne mieszkanie w standardzie deweloperskim na Mokotowie w nowoczesnym budynku. Możliwość doradztwa kredytowego oraz wykończenia "pod klucz". Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 072 zł76,76 m² 15 112,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | praga-północ | nowa praga | balkon | oddanie 2026 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy - Praga-Północ. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,90 m² 5 327,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ciepłe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,9 m2, usytuowane na 4. piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70,30 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł29,74 m² 11 062,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3-piętrze w budynku z windą zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,53 m² 13 123,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej części miejscowości Jabłonna - idealne do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,53 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w południowej części Rzeszowa, przy al. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 155 zł81,11 m² 10 049,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim, sąsiadujące z pięknym Gdańsku, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,60 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone na 3 piętrze w zadbanym niskim bloku, na cenionym Osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł113,90 m² 8 340,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ulicy Kasprzaka o powierzchni 113,90 m2 nadające się do kapitalnego remontu. Na wskazaną powierzchnię składają się: - cztery pokoje (o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 481 zł60,63 m² 13 994,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, wrocław Śródmieście. Planowany odbiór- II kwartał 2027r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,01 m² 8 812,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, w której nie musimy wybierać między pięknem, a funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 895 000 zł119 m² 24 327,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży luksusowy apartament 4 pokojowy z tarasem w nowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,10 m² 8 580,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gotowa inwestycja pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35,31 m² 18 125,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m , położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł46,40 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,30 m² 7 806,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 2-piętrowym, kameralnym bloku. Mieszkanie z bardzo praktycznym rozkładem - kuchnia z meblami wykonanymi na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,01 m² 11 535,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Słubicka. Powierzchnia całkowita - 39,01 m2 + piwnica - 18 m2 Gotowa inwestycja (roi 7%) Mieszkanie jest w pełni wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu warszawskiego Mokotowa. Układ mieszkania: salon - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,64 m² 15 753,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu Wrocławia - Olimpia Port - Gotowe do zamieszkania. Promocja! Mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - Olimpia Port - może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! trzy kawalerki w stanie deweloperskim! Nabycie trzech kawalerek otwiera dużo szersze możliwości negocjacyjne! Funkcjonalny układ , który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń! Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to prawdziwa perełka, szczególnie ze względu na widok, który jest jednym z największych atutów mieszkania. Zadbane 2 pokoje Z panoramą karkonoszy przy ul. Komedy Trzcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,24 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja. Rejon Al. Włókniarzy i Struga, okolice Dworca Kaliskiego i Komfortu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80,76 m² 13 608,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia 0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł38,30 m² 6 475,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie na parterze spokojna okolica, świetna lokalizacja w Elblągu Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,27 m² 8 440,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Apartament w Mikołajkach o pow. użytkowej 47 m2 w drugiej linii zabudowy od J. Mikołajskiego. Nieruchomość w pełni umeblowana. Apartament nadaje się zarówno co celów prywatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,48 m² 9 936,41 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,48m2, zlokalizowane w Nowym Targu na ul. Generała Maczka 7. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 235 zł53,57 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 900 zł40,15 m² 15 763,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament w świetnej lokalizacji bardzo blisko plaży w Jastrzębiej Górze - Villa Klif Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe w budynku oddanym do użytkowania. Lokalizacja: w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł50,20 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania wykończonego pod klucz. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu w Dzielnicy Kolonia Gosławicka. Szczegóły nieruchomości:.