dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 254 ogłoszenia

830 000 zł66,50 m² 12 481,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu zamkniętym przy ul. Inflancka 15 Osiedle bardzo zadbane dużo zieleni, blok po remoncie. Mieszkanie jest na ostatnim 12 piętrze, widok przepiękny na całą Warszawę,.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł24,25 m² 24 659,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż urocza i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,25 mkw, położona w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - na Starej Ochocie, przy ul. Raszyńskiej 32/44,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 102 zł27,16 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Lokalizacja - morze, las i miasto w jednym miejscu kilka minut spacerem do terenów zielonych Kępa Redłowska sąsiedztwo słynnego Klifu.

Szczegóły ogłoszenia

448 364 zł66,92 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M4, położonego przy ul. Kolonia Stella o powierzchni 66,92 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w świetnej lokalizacji przy ul. Krzywoustego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Gostyń, ul. Mieszka I Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł69,74 m² 8 574,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim inwestycja gotowa bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 69,74m2 - balkon - piętro: 2 z 8 - ogrzewanie, woda: sieć.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,71 m² 14 305,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,71 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku (osiedle Papillon, deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,50 m² 7 546,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie w centrum Jarot jest wspaniałą okazją dla rodziny, pary lub pod wynajem - możliwe do użytkowania od razu w prostych warunkach lub do remontu. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52 m² 14 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 2-pokojowy apartament z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym na Woli. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone o pow. 52 m2, usytuowane na 3-piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł69,92 m² 10 655,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie mieści się na Brochowie. Jednostronne, ekspozycja okien północ - wschód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament z widokiem na Karkonosze | Szklarska Poręba | 36,01 m | balkon | miejsce parkingowe Oferuję na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! po gruntpwnym remoncie! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 8 piętrze wysokiego 16-piętrowego bloku na Os.Orła Białego (w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,14 m² 10 102,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 35,14 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60,50 m² 10 115,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , po kompleksowym generalnym remoncie, wykończone w najnowocześniejszych trendach wnętrzarskich. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34,69 m² 14 413,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka zlokalizowana przy ul. Włoskiej, na ostatnim 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku, wyposażonego w windę. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,55 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do częściowego remontu, w Lubinie, przy ul. Kamiennej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Lubinie, przy ul. Kamiennej. Mieszkanie składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowym kompleksie Polanki Aqua w Kołobrzegu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 915 zł51,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,11 m² 5 306,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m , położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,60 m² 12 530,86 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze! akceptowany tylko zakup gotówkowy Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompleks budynków w zabudowie szeregowej z mieszkaniami usytuowanymi na I piętrze o powierzchni 73,83 m2 z dodatkową bezpłatną powierzchnią na poddaszu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł63,24 m² 15 480,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy 0% prowizji - bez dodatkowych kosztów pośrednictwa. Brak podatku pcc - oszczędność, którą możesz przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,90 m² 4 434,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym pod wynajem pracowniczy lub pokoje? Ta nieruchomość przy ul. Sikorskiego to gotowa baza pod dochodowy najem w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 000 zł39,96 m² 17 967,97 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 2 pokoje dużym tarasem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł56,40 m² 10 975,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja! Wrocław, stare Miasto, cisza i zieleń- okna od podwórka. Tylko u nas! 700m do Dworca Głównego pkp i pks. 300m do Rynku. 500m do Uniwersytetu Wrocławskiego. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 890 zł77,82 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 77,82 m . Lokal znajduje się w nowoczesnej i kameralnej inwestycji. Projekt ten został stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Pogonowskiego w Łodzi. Lokal wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 624 zł39,76 m² 10 151,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 500 zł37,10 m² 9 231,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł60,79 m² 4 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Szombierki ul. Zabrzańska - duża powierzchnia do własnej aranżacji Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na III piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 567 zł85,51 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż wspaniałe mieszkanie w Łodzi, które zachwyca swoim przestronnym i rodzinnym klimatem. Usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku, jest częścią inwestycji wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł43,49 m² 7 013 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na łódzkich Bałutach przy ulicy Rybnej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, ma powierzchnię 43,49 m.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł51,54 m² 4 656,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wraz z garażem znajdującym się w podwórku, w samym centrum Przemyśla, w dzielnicy Zasanie przy ul. Klasztornej. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49,10 m² 6 415,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,10m2. Zabrze Helenka ul.Zamenhoffa 3 niezależne pokoje, widna kuchnia, duży przedpokój , łazienka z wc , balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.