dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łask

Łask,łódzkie

379 000 zł58 m² 6 589,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania w bloku, usytuowanego na II piętrze. To wygodne mieszkanie o powierzchni 57,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podbiałowa

Skórzewo,wielkopolskie

780 000 zł100 m² 7 839,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania z duszą w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do dużego miasta? Chcesz przestrzeni do życia i przechowywania, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

539 000 zł62 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Włocławska. Szybki dostęp do dwóch mostów i autostrady A1 oraz bliskość Starego Miasta sprawiają, że jak grzyby po deszczu rosną tu nowe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! bezczynszowe - jedyne opłaty to media wg zużycia! doskonała oferta dla osób pragnących mieszkać I prowadzić biznes W tym samym miejscu! Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

389 000 zł31 m² 12 548,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Legionowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

755 000 zł52 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Białoprądnickiej 17, na ósmym piętrze w bloku z windą. Dobrze skomunikowana część Krakowa w pobliżu przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 45,5 m Kliny z dużym ogródkiem, bezpośrednio przy Fortach Borek! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem / ogródkiem (35 m2) oraz mnóstwem zieleni za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł68 m² 10 132,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części Rzeszowa? To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł94 m² 12 484,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Piękny, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament położony na wrocławskim Jagodnie. Dostępny od zaraz, bezczynszowy, idealny dla rodzin. Oferta bezpośrednia, bez dodatkowych opłat i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rybnik,śląskie

467 000 zł62 m² 7 514,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł37 m² 12 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o metrażu 37,39 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, osobnej sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sadowa

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł70 m² 19 230,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 3-pokojowy na Osiedlu Front Park Moderny Przestronny apartament na prestiżowym osiedlu Front Park Moderny to idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

759 000 zł66 m² 11 496,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowa Cukrownia Szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,08 m , zlokalizowane na popularnym i nowoczesnym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł60 m² 17 840,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękne mieszkanie trzypokojowe 59,9 m2 w dzielnicy Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice, ikea mieszkanie I budynek - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 198 821 zł70 m² 17 052,90 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum ***** informacje O nieruchomości / standard: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słowackiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w budynku typu "plomba" zlokalizowanego przy placu Grundwaldzkim w samym centrum Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

637 077 zł40 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera Kraków - Mistrzejowice system płatności 20/80 Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 9-piętrowy budynek, a w nim mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł40 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy położonej przy cichej uliczce na Starym Mokotowie. Doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska - inwestycja Królowej Jadwigi 307. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Towarzystwo Ziemskie Osiedle Zamknięte, ul. Dionizosa, gdańsk Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Warszawa,mazowieckie

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Wronki,wielkopolskie

385 000 zł136 m² 2 830,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Ogródek Piwnica Do zamieszkania Cena do negocjacji Przedstawiam państwu lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym o powierzchni około 136 m2 we Wronkach. Na powierzchni 136 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

727 000 zł53 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr MIV.0.7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Przedsprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie 52,74 m2 z dużym ogródkiem 66 m2 w cenie 727 tysięcy! Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rybnik,śląskie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rybniku w spokojnej dzielnicy blisko ronda Paryż, przy ulicy Hetmańskiej w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Pruszków,mazowieckie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie (48m2) na osiedlu przy ulicy Wróblewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 9 piętrowego bloku z windą. Położone w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

685 000 zł36 m² 19 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kompleksie budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień otwarty: sobota, 31 maja 2025 r., w godzinach 12:00 14:00 Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości na żywo! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zębowice

Zębowice,dolnośląskie

365 000 zł54 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przestronne, jasne i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku w Zębowicach, gmina Paszowice, do centrum Jawora autem ok. 10 minut. Wspaniałe usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł89 m² 11 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony z dużym tarasem na nowym osiedlu Krzyki Gaju wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

330 000 zł47 m² 6 988,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wychodzisz z bloku niemalże wprost do Parku. Zapraszamy do mieszkania na Dąbrowie w którym znajdą Państwo: - 3 pokoje (salon przechodni oraz dwie sypialnie) - osobną kuchnię - łazienkę - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł47 m² 10 922,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,6 m2 z ogrodem o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

6 917 620 zł236 m² 29 359,20 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Unikalny penthouse W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł37 m² 11 000,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Księdza Skorupki. Ten nowoczesny lokal mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

769 000 zł54 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Przedstawiam Państwu trzypokojowe, bardzo starannie wykończone mieszkanie na krakowskim Złocieniu, przy ul. Mariana Domagały. Budynek z 2023 roku zlokalizowany zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Łódź,łódzkie

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 68m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Mieszkanie składa się z salonu, kuchni z oknem, sypialni, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł33 m² 17 824,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokoje na gdańskiej Zaspie, blisko morza. Wspaniała lokalizacja! Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje blisko pętli "górka narodowa" lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bociana, dzielnica Górka Narodowa. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 53 m2, położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, przy ul. Kostki Napierskiego - Osiedle Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł52 m² 13 689 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.48m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019.