dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł68 m² 4 342,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3- pokojowe na pierwszym piętrze, w niskim bloku z cegły z dużym balkonem loggia.Bardzo dobra lokalizacja, w samym Centrum a jednocześnie cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł52 m² 5 734,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Osiedle Tysiąclecia, drugie piętro, 3 pokojowe Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o metrażu 52.14m2 Mieszkanie składa się: *salon z wejściem do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1945

Opis nieruchomości Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o pow.30m2 w KAMIENNICY Z 1945.Mieszkanie jest usytuowane na 2-piętrze z 2-pięter bez windy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem w klimatycznej części Placu Grunwaldzkiego! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

349 271 zł53 m² 6 578 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe mieszkanie! bez prowizji, bez podatku pcc dla kupującego! Opiekun Oferty Karolina Frankiewicz telefon Słoneczne 3 pokoje z balkonem na komfortowym osiedlu! budynek oddany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Prochowni

Tarnów,małopolskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Do Prochowni o powierzchni 60m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku po remoncie. Mieszkanie podzielone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

165 000 zł38 m² 4 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanko w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic (janowie )blisko lasu i zalewu ,bolina, oraz ośrodka bolina .Niedaleko znajduje się zabytkowe osiedle Nikiszowiec. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dębica

Dębica,podkarpackie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej 50m od wejścia na plaże. Jest to duże studio, przedzielone meblościanką. W pokoju znajdują się 2 podwójne rozkładane kanapy. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

256 060 zł41 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie 2-pokojowe mieszkanie, idealnym pomysłem na inwestycję! Mieszkanie mieści się w budynku czterokondygnacyjnym, dodatkowo w budynku znajdziemy dwupoziomowy podziemny parking. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł62 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

246 897 zł39 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Prymasa w świetnej lokalizacji z łatwym i szybkim dostępem do centrum miasta. Łącznie zostanie oddanych do użytkowania 168 mieszkań w metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

205 000 zł45 m² 4 586,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Fantastyczna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

280 638 zł36 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kupujący nie wypłaca prowizji dla biura! W pobliżu: tereny zielone placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Decydując się na zakup mieszkania za naszym pośrednictwem, nie płacą Państwo za przedwstępną umowę notarialną. Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania w Krakowie w dzielnicy Krowodrza przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne bezczynszowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w Nowogardzie. W pełni wyposażone - kuchenka indukcyjna na gwarancji , tv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

438 016 zł68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja! 4 gotowe pokoje na oporowie! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 68,44m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł52 m² 7 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie o powierzchni 52 m2, 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w kamienicy 4 piętrowej. Okolice ul. Orzeszkowej. Kamienica w dobrym stanie odnowiona z zewnątrz i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł45 m² 6 170,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2pokojowe na wysokim parterze, blok Z 2015r Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na wysokim parterze (pod blokiem garaże) w bloku z 2015r przy ul Ruczajowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Dębica

Dębica,podkarpackie

135 000 zł46 m² 2 958,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Primorsko 500m od morza , ekskluzywne osiedle zamknięte oferuje komfortowo urządzone apartamenty wakacyjne typu studio. Mieszkania są bardzo funkcjonalne i bogato wyposażone min. Aneksy kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nowa cena! Oferujemy Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie w centrum Świdnika. Mieszkanie o powierzchni 75m2 jest po generalnym remoncie w 2018 roku, wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Komprachcice

Komprachcice,opolskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy słoneczne 3 pok mieszkanie o pow60m2 Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, przedpokój, łazienkę oraz piwnicę. -Okna plastikowe z potrójną szybą z aluminiowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł29 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dużą przestronna kawalerka o pow. ok. 30m2, usytuowana na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Niskie koszty eksploatacji. Doskonała inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

347 000 zł38 m² 9 083,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis nieruchomości Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow.38,20m2 w bloku z 2009 roku.Mieszkanie jest usytuowane na parterze z 7-pięter z windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

425 000 zł70 m² 6 036,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o pow.70,40m2 w dzielnicy Podgórze Duchackie w bloku z 1983 roku. Mieszkanie usytuowane na 9- piętrze z 10-pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

207 360 zł32 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie przedstawiamy kawalerkę, która może być idealnym pomysłem na inwestycję. Mieszkanie mieści się w budynku czterokondygnacyjnym. Korzystnym rozwiązaniem będzie również dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

517 616 zł59 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 58,82 m2 składające się z: -dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek w sercu Gdańska 5 min pieszo do fontanny Neptuna. Mieszkanie jest idealnie zlokalizowane znajduje się przy ul. Długie Ogrody w obrębie paru kroków znajdziemy się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

690 000 zł96 m² 7 150,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: osiedle fikakowo znajduje się w cichej i zielonej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku jest idealnie skomunikowana z wieloma częściami trójmiasta. Otoczone jest przez "zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tanio! Cena - 229.000 zł Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł64 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka i osobne wc. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą. W skład wyposażenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ruczaj

Kraków,małopolskie

299 500 zł32 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow.32m2 w bloku 2000 roku.Mieszkanie jest usytuowane na 2-piętrze z 4-pięter bez windy. Mieszkanie składa się z: pokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

286 818 zł68 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która znajduję się na Słocinie na ul. Św.Rocha. Oferta dotyczy mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależą dwa duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

223 000 zł18 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka po remoncie o powierzchni ok. 18 m2 usytuowana na parterze w siedmiopietrowym zadbanym budynku z lat 80,niedaleko Wrocławskiego Sky Towera. Lokal składa się z ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

223 000 zł38 m² 5 946,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie wysoki parter (wysokośc 1 pietra) 2 pokoje po generalnym remoncie wysoki standard os. Górczyn gorzów wlkp. Zarezerwowane umową przedswtępną. Oferujemy na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

245 000 zł53 m² 4 640,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Zamość! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,8 m 2! Blok z 1997 roku! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci! Brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

323 124 zł49 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,59 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie w stanie deweloperskim do odbioru w III kwartale 2020r. Interesują Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł57 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

560 000 zł119 m² 7 445,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe w Wysokiej na Osiedlu Zielonym przy ul. Chabrowej o powierzchni użytkowej 75,21 m i powierzchni całkowitej mierzonej po podłodze 118,7 m . 4 pokoje na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

348 000 zł33 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,88m 2 Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł68 m² 3 792,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszknie na Podzamczu o powierzchni 68,3m2 składające się z 3 pokoi, kuchni,łazienki,wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, usytuowanego na 4 piętrze bloku, położonego w ścisłym centrum Gryfina. Przedmiotowa nieruchomość ma 45 m2 powierzchni.