dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł116 m² 21 030 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament na sprzedaż w prestiżowej okolicy, widok na park Mirowski. Wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w ścisłym centrum miasta , idealny zarówno dla wymagającej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabrze,śląskie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Grafitowe Zabrze II, zabrze Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 80,23 m , położone w inwestycji Grafitowe Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 990 zł68 m² 10 370,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. |centrum| |dwupoziomowe| |2 łazienki| |oddzielna kuchnia| |duża piwnica| Jeśli szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w samym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zwycięzców

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł28 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 27,5 m2 w Stargardzie na ulicy Zwycięzców. mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym, salon z wyjściem na balkon, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w powstającej nowej inwestycji na Szczepinie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 3 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł30 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w Szczecinie na nowym Osiedlu Sójki, w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 30,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

336 735 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles estate prezentuje Państwu inwestycję Osiedla Cztery Kąty Potockiego w Rzeszowie. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł34 m² 11 094,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - ul. Górnicza Informacje podstawowe: > Cena: 379 000 zł > Powierzchnia: 34,16 m + piwnica ok. 5-6 m > Piętro: 1 z 3 > Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

357 000 zł33 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości w samym centrum miasta, przy ul. Dworcowej. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne, znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 012 944 zł54 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej Mieszkanie: 3 pokoje Powierzchnia: 53,88 Ekspozycja: północno - południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Legionowo,mazowieckie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

635 000 zł95 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Opole/ Śródmieście przestronne mieszkanie Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w odrestaurowanej kamienicy przy zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł31 m² 13 732,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest przytulna kawalerka z dużym, słonecznym balkonem na ul. Podleckiego 7 w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Bytom,śląskie

260 000 zł85 m² 3 051,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie które znajduje się na parterze w kamienicy z 1910r przy ul. Prusa w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fojkisa

Ruda Śląska,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie Ruda Śląska godula/orzegów, ul. Fojkisa idealne dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł118 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki klimatyzowany apartament położony w świetnej, cichej lokalizacji przy ulicy Huculskiej 5. Mieści się w kameralnym, eleganckim nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

602 992 zł70 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

477 778 zł38 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie nawet po 18.00 I speak English fluently Zadzwoń , a zyskasz -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - JUŻ GOTOWE DO WYNAJMU -Możliwość obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

545 120 zł51 m² 10 701,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł39 m² 16 997,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,2m2 zlokalizowane na Pradze Północ w bliskiej okolicy metra Dworzec Wileński. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anastazji

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł59 m² 10 050,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ul. Księżnej Anastazji Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Książąt Pomorskich. Przestronne, rozkładowe, każde pomieszczenie jest w pełni funkcjonalne. Ulokowane jest na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

215 000 zł42 m² 5 060,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Boguszowa-Gorc. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 38m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

675 000 zł47 m² 14 392,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,90 m2 z balkonem i cudownym widokiem na Zatokę od Półwyspu do Mierzei! Witomino! 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł56 m² 21 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ordona, na warszawskiej Woli. Prezentowany lokal ma powierzchnię 56,4m2, na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrabowskiej

Gdańsk,pomorskie

560 737 zł37 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mega atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, 36,83 m , 3. piętro w 3-piętrowym budynku z windą Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

1 089 820 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort i wygodę. Budynek 3 piętrowy łączący ze sobą funkcję mieszkalną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

337 088 zł28 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

327 410 zł23 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł65 m² 10 843 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż ładne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy położone w centrum Wrocławia, przy ul. Żeromskiego (w pobliżu skrzyżowania z ul. Jedności Narodowej), dwustronne i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł61 m² 9 882,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 000 zł48 m² 6 687,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,45 m2 położone w Bydgoszczy w Fordonie. Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

559 899 zł47 m² 11 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne, nowe mieszkanie w inwestycji z 2025 r., położone na nowym osiedlu w sąsiedztwie Decathlonu z szybkim dojazdem do centrum i tras wylotowych z miasta. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz taniego 2 pokojowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej w świetnej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie! Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie pomiędzy centrum Dąbrowy Górniczej, a plażą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

639 210 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamentowce W otoczeniu zieleni I terenów rekreacyjnych, jedyna taka inwestycja na terenie katowic oferta bezpośrednia! Z nami kupujący nie płaci pcc i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Opole,opolskie

499 000 zł51 m² 9 774,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Po generalnym remoncie I Do zamieszkania I Zabudowa kuchni I Pełna infrastruktura wokół I Tereny rekreacyjne I Przynależna piwnica I Dostępne od zaraz I Zapraszam do.