dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 500 zł31 m² 10 244,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,8 m , położone na Wzgórzu Wolności - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

428 000 zł59 m² 7 248,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,05 m , położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku bez windy w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł25 m² 15 039,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowa do zamieszkania, umeblowana, 25 metrowa kawalerka znajdująca się w inwestycji Bulwary Park przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc budynek jest gotowy, odbierz klucze Wysoki standard deweloperski! Gładzie na ścianach i suficie, rolety zewnętrzne elektryczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworskiego

Przemyśl,podkarpackie

485 000 zł135 m² 3 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę mieszkania znajdującego się w zabytkowej kamienicy przy ul. Dworskiego, niedaleko od ścisłego centrum Przemyśla. Mieszkanie posiada dwie księgi wieczyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Lublin,lubelskie

523 000 zł48 m² 10 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja - działaj szybko! Obecnie na rynku nieruchomości takie oferty nie trwają długo, dlatego zachęcamy do szybkiej decyzji. Wiele osób może być zainteresowanych tym samym mieszkaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

293 000 zł37 m² 7 834,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w doskonałej do zamieszkania lokalizacji, blisko Centrum, ksm - ul Bohaterów Warszawy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla mniej wymagających osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

720 000 zł63 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kobierzyńskiej niedaleko ulicy Grota -roweckiego Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem z racji 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Grodków,opolskie

230 000 zł37 m² 6 181,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,21m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w mieście - z ogrodem, tarasem i pełnym komfortem! Kraków, ul. Dożynkowa | 5 pokoi - 122,8 m z tarasem Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł46 m² 16 739,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m2 z oddzielną kuchnią oraz z przejściowym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Katowice,śląskie

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Bardzo dobry wskaźnik roi Dostępne inne konfiguracje w różnych cenach. Szczegóły pod numerem telefonu. Mieszkanie 2 niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica , usytuowana w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naftowa

Krosno,podkarpackie

260 000 zł34 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż przytulne, a jednocześnie nowoczesne mieszkanie w centrum Krosna. Mieszkanie o powierzchni ok. 34,4 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł116 m² 17 585,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, chciałem Państwu zaprezentować połowę bliźniaka realizowanego w samym sercu Woli Justowskiej. Ta prestiżowa dzielnica zapewnia swoim mieszkańcom prywatność oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

528 900 zł34 m² 15 555,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - tuż przy Sky Tower. ? skontaktuj się już dziś i umów na prezentację: , tel. Przedstawiamy ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

563 762 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł64 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy okolice ul. Parafialnej Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

699 000 zł70 m² 10 043,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Piaski w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

450 059 zł38 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł48 m² 5 601,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 mkw, położone na 4. piętrze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem, pokój dzienny o powierzchni 14,99 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł80 m² 29 552,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy w samym Centrum Warszawy. Wysokie na 3,5 metrów mieszkanie, zlokalizowane na 2 piętrze ( z windą), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł53 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 6 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica przy ul. Marcinkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

774 087 zł60 m² 12 936 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

574 000 zł48 m² 11 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3- pok mieszkanie z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł92 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - 21,4 m2 - pokoju 1 - 21,7 m2 - pokoju 2 - 18,1 m2 - kuchnia - 14,4 m2 - łazienka - 3,6 m2 - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67m2 + duża logia + piwnica. Mieszkanie świeże po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Idealnie sprawdzi się dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Głogów,dolnośląskie

305 000 zł49 m² 6 226 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie - Głogów, os. Piastów Śląskich, ul. Herbowa Opis mieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gniezno,wielkopolskie

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł58 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1936 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57.72m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł116 m² 21 030 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament na sprzedaż w prestiżowej okolicy, widok na park Mirowski. Wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w ścisłym centrum miasta , idealny zarówno dla wymagającej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabrze,śląskie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Grafitowe Zabrze II, zabrze Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 80,23 m , położone w inwestycji Grafitowe Zabrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 990 zł68 m² 10 370,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. |centrum| |dwupoziomowe| |2 łazienki| |oddzielna kuchnia| |duża piwnica| Jeśli szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w samym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zwycięzców

Stargard,zachodniopomorskie

289 000 zł28 m² 10 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 27,5 m2 w Stargardzie na ulicy Zwycięzców. mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym, salon z wyjściem na balkon, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

552 667 zł44 m² 12 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w powstającej nowej inwestycji na Szczepinie Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 3 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł30 m² 11 114,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w Szczecinie na nowym Osiedlu Sójki, w dzielnicy Warszewo. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 30,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

336 735 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles estate prezentuje Państwu inwestycję Osiedla Cztery Kąty Potockiego w Rzeszowie. Wysoki standard i jakość wykończenia, dopracowane detale, nowoczesny styl oraz dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł34 m² 11 094,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - ul. Górnicza Informacje podstawowe: > Cena: 379 000 zł > Powierzchnia: 34,16 m + piwnica ok. 5-6 m > Piętro: 1 z 3 > Forma własności:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij