dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

439 850 zł50 m² 8 782,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m znajdujące się w urokliwej kamienicy na zielonej części osiedla Leśnica. Mieszkanie po wykonaniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

550 000 zł69 m² 7 988,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W naszej ofercie na sprzedaż prezentujemy Państwu apartament zlokalizowany na nowym osiedlu ascana w Stalowej Woli. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,85m2 znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł48 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 47,5 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalisz,wielkopolskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż Kalisz, ul. Graniczna, os. Dobrzec, 3 pokoje, antresola Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą, położone przy ul. Granicznej 78a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

510 000 zł88 m² 5 812,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, funkcjonalności i lokalizacji, która ułatwi codzienne życie? Mam coś specjalnego mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 87,74 m przy ul. Janowskiej 82 w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

532 000 zł30 m² 17 686,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Apartament znajduję się na granicy trzech dzielnic Brzeźna, nowego Portu i Letnicy Inwestycja dewelopera Robyg porto. Znajdziemy tam pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

430 000 zł55 m² 7 832,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Komfortowe 3-pokojowe dwustronne mieszkanie położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z 1999 roku z cegły, przy ulicy Lewandowskiego 3, w centrum miasta. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

269 900 zł57 m² 4 750,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! os. Przylesie mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,90m2, położone na 4-piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

599 000 zł56 m² 10 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ignacego Czumy 2 56,5 m Ponikowda Komfortowe mieszkanie dla rodziny, pary lub inwestora gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł58 m² 16 436 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

4 pokoje na Solcu pośród parków! Mieszkanie o powierzchni ok. 60m kw. mieści się na 4 piętrze budynku z 1976r., zlokalizowanego na Powiślu, u zbiegu ul. Czerniakowskiej i Okrąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł66 m² 17 373,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, na nowym osiedlu, przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie. Przestronny Apartament o powierzchni 66,48 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł42 m² 14 896,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kleczkowska| 2-Pokoje w pięknej kamienicy Ekskluzywne mieszkanie z balkonem i garderobą - Wrocław, ul. Kleczkowska 26 Cena: 620 000 pln Powierzchnia: 41,62 m Lokalizacja: 3. piętro, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

892 500 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji Mieszkanie Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 71,40 m2 zlokalizowane przy ul. Teligi. Na 71,40 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

923 000 zł37 m² 24 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry , Szanowni Państwo, prezentuję Państwu do sprzedaży, nowoczesny, jednopokojowy apartament, znajdujący się w samym sercu Krakowa, blisko zabytkowego Rynku, zamku Wawelskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam sprzedam mieszkanie w Świnoujściu na ul Malczewskiego ogrodzone małe osiedle z miejscem parkingowym. Mieszkanie 50 m2 dwa pokoje osobno kuchnia z balkonem na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej części na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Mieszkanie znajduje się na 3/4 piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 458 286 zł68 m² 21 565,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W sercu 15-minutowego miasta Przedstawiam wyjątkową ofertę 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 67,62 m w ekskluzywnym kompleksie Atrium Oliva od renomowanego dewelopera Allcon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ustawne oraz przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na Pradze-Północ (szmulowizna), znajduje się na 10 piętrze. Lokal jest funkcjonalny i bardzo dobrze nasłoneczniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 48,20m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni, - kuchni z jadalnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

120 000 zł57 m² 2 091,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 57,38m2 Długopole Górne cena-120 000zł Prezentujemy Państwu mieszkanie w Długopolu Górnym. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, posiada kuchnie z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

678 000 zł62 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Parterowe mieszkanie z dużym ogrodem, oraz garażem. Cena: 678000 zł | 62,30 | Ogród 42 m | realizacja IV kwartał 2026 Powierzchnia liczona wraz z garażem. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

446 394 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To już ostatni moment aby zdecydować się na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Zawada zlokalizowanej przy ulicy Kasprzaka. Zostało niewiele mieszkań, a my uszczęśliwiliśmy już wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł44 m² 17 613,60 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie zlokalizowane blisko centrum. Trzy linie tramwajowe, metro stacja kolejki. Komunikacją miejską na starówkę oraz pod pkin 15 minut. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

512 720 zł20 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio o powierzchni 19,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Starowiślnej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

274 999 zł49 m² 5 612 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny W centrum miasta! ? Gotowe do zamieszkania, z niskim czynszem i ciepłe - Twoje nowe miejsce na życie! Szukasz przestronnego, przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł52 m² 19 141,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w komfortowej lokalizacji przy ul. Radziwie 7. Świetna lokalizacja oraz układ sprawiają, że to doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł48 m² 9 917,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję ofertę komfortowego, dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze, czteropiętrowego budynku, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Wasilków,podlaskie

415 000 zł40 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,28 m2 w Wasilkowie przy ulicy Kościelnej. Lokal z 2006 r. mieści się na 2 piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 900 zł35 m² 6 425,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca: oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum Bydgoszczy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł53 m² 18 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nawet do 100 tyś rabatu, skorzystaj Z okazji, zostały ostatnie mieszkania. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Oferuję Państwu mieszkanie ma powierzchnię 53,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 12 966,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50.13 m w okolicy Wrocławia - miejscowości Wysoka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

627 000 zł50 m² 12 497,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 50,17 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej - w sąsiedztwie mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł64 m² 9 424,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (63,56 m ) Pomorzany, szczecin Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (pierwotnie 4-pokojowe) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

588 000 zł44 m² 13 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej nieruchomości o powierzchni 44,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To Doskonała propozycja jako inwestycja lub miejsce do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

3 580 000 zł71 m² 50 479,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament na Sprzedaż Gdynia Śródmieście - 70 m , Widok na Marinę, yacht Park, 3 580 000 pln Marzysz o życiu w luksusowym apartamencie z widokiem na marinę, w sercu Gdyni? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł51 m² 19 646,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestrzenne dwupokojowe mieszkanie o wysokości 3 metry, z balkonem blisko stacji metra Bemowo przy ulicy Pełczyńskiego. Nowocześnie urządzone, wykończone przy użyciu wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone pod klucz, o powierzchni 45 mkw, przy ulicy Aleksandrowskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

729 800 zł65 m² 11 227,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla siebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie.