dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł64 m² 13 700,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | Balkon | Oddzielna kuchnia | Piwnica 9 m | ul. Mokra 31 - tuż przy Metrze Trocka Na osiedlu znajdują się miejsca parkingowe za szlabanem dostępne wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł38 m² 23 896,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w sercu Portu Praskiego - ul. Okrzei 18 Prezentujemy stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł95 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

1749 000 pln | sprzedaż | mieszkanie |3 pokoje| 95,40 m2 | Warszawa | wilanów Link do spaceru 3D; przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,40 m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

475 000 zł53 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do negocjacji. Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze (bez windy) przy ulicy Pileckiego 19 na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 999 zł60 m² 6 688,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na zaciszu do zamieszkania - Z potencjałem na więcej! Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł58 m² 14 899,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej Mieszkanie na 3 piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

694 260 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie - 3 pokojowe o powierzchni 49,59 m2 na pierwszym piętrze w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie Inwestycja jest kontynuacją cieszących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

907 000 zł83 m² 10 952,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pokojowe mieszkanie w Brwinowie, o pow. 82,81 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, narożne (północ-wschód), w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł58 m² 15 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie na parterze w 2 piętrowym budynku z 2014 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż 3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze o powierzchni mieszkalnej 48m2 położone na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 371 zł37 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej! Prezentuję dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w nowej inwestycji wyróżniającej się wysokim standardem. Wszystkie lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł30 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

647 364 zł62 m² 10 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * odbiór kluczy w tym roku. * lokalizacja: jeżyce. * powierzchnia użytkowa: 62m + duża loggia 7,5m2 * Duży salon z aneksem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

583 072 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planowana data oddania: III kwartał 2025 Metro odległość : 1 773 mautobus odległość : 230 mtramwaj odległość : 770 mkomórka lokatorska: takgaraż: tak Cena m2 komórki lokatorskiej: 6 000 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł58 m² 5 149,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Atrakcyjne mieszkanie w kamienicy - Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy z 1949.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł35 m² 19 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje 35m metro Piękna i zielona okolica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Gąbińskiej 30. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

325 000 zł45 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w Chełmie na ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni 44,6 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Płk. Francesco Nullo, w Dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokal mieści się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zalesie

Kraków,małopolskie

727 545 zł43 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem okalającym lokal | Kraków, ul. Zalesie Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł52 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ul. Dukielska w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,5m2 z balkonem. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł57 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Władysława Jagiełły. Kameralny budynek na zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł20 m² 23 023 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

Przytulne mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac muzealny/renoma/arkady/rynek Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w centrum Wrocławia, które łączy komfort i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 556,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: mieszkanie na start dla osób ceniących sobie spokój na obrzeżach miasta z łatwym połączeniem komunikacyjnym z całym Trójmiastem. Lokalizacja: gdańsk Jasień, czyli jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

506 000 zł52 m² 9 654,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? To może być Twój nowy adres! Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,41 m , z dużą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł74 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 016 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie z pięknym widokiem na zieleń. Można tu się cieszyć ciszą, spokojem i prywatnością. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Pułtusk,mazowieckie

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Eko-invest prezentuje mieszkanie o powierzchni 39,00 m w doskonałej lokalizacji Osiedle P.Tadeusza. Znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Piastów,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie w Piastowie, o pow. 52 m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku apartamentowo-handlowym z 2017 r. Mieszkanie rozkładowe, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalną kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie o powierzchni 33 m mieści się na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

340 027 zł26 m² 12 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa inwestycja. Apartament bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

608 600 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruhomości Goldhouse oferuje do sprzedaży apartament o powierzchni 60,86 m2 z dwoma balkonami Znajduje się w nowobudowanej inwestycji składającej się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Pruszkowie przy ulicy Mikołaja Kopernika. Blok po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

790 000 zł42 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Niepowtarzalne mieszkanie z tarasem 13 m2 - w znakomitej lokalizacji, przy ul. Krowoderskiej Rynek Główny w zasięgu ręki - 5 minut pieszo! Mieszkanie bardzo funkcjonalne, z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tucholska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł55 m² 6 480,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 55,4 m2 ponadczasowym układzie szczecińskim: korytarz prowadzący do przedpokoju, z którego są wejścia do 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janke-Waltera

Rybnik,śląskie

289 000 zł49 m² 5 910,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność biura* Szukasz 2-pokojowego, praktycznego mieszkania w pobliżu centrum Rybnika? - to idealna propozycja dla Ciebie. M-3 na Nowinach, przy ul. Gen. Janke Waltera Opis: mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł38 m² 17 306,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Metro - stacja Księcia Janusza! 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1972 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Ken w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe, 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, ursus, ul. Kolorowa. Możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni. Na powierzchnie mieszkania składa się:.