dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

435 000 zł50 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum - Zielona Góra Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone w świetnej lokalizacji - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Katowice,śląskie

610 000 zł52 m² 11 798,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania, które znajduje się na atrakcyjnym osiedlu Francuska Park II etapu inwestycji Atal. Na przestrzeń 51,7 m składają się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

335 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

#kawalerka #nowe #budownictwo #wrotków #sprzedaż Licencjonowany Pośrednik - Ewelina, joanna , nr licencji 19930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój. Lokal usytuowany jest w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

474 000 zł39 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr A 3/1/226 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołków

Katowice,śląskie

499 000 zł51 m² 9 713,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio (oferta na wyłączność) * blisko Parku Kościuszki * parter z balkonem * kameralne otoczenie * dwa osobne pokoje + kuchnia z oknem Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł63 m² 9 651,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na wysokim parterze w bloku przy ul. Granicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

54 M , 2 pokoje, balkon , osobna kuchnia , komórka lokatorska , muchobór wielki Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone , 2-pokojowe mieszkanie ,położone na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

509 120 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Do Prochowni

Tarnów,małopolskie

245 000 zł39 m² 6 347 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów ul do prochowni 12 mieszkanie na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 38,6 m2 znajdujący się na 1 - piętrze w bloku. Lokalizacja: tarnów ul. Do Prochowni 12 (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 956 zł39 m² 8 470,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 42,42 mkw, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Łódź-Retkinia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

685 000 zł83 m² 8 291,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle zlokalizowane we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Kontakt: inwestycja obejmuje 10 budynków w zabudowie szeregowej, oferujących mieszkania o powierzchni 68 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

819 900 zł59 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy samej plaży! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie, zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

599 000 zł72 m² 8 262,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, komfortowe, w doskonałej lokalizacji. Tak można podsumować to 3 pokojowe mieszkanie, które zainteresuje rodzinę z dziećmi i każdego szukającego przyjaznego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Opole,opolskie

545 000 zł54 m² 10 036,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jankowskiego w Opolu dostępne od zaraz! Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Przemyśl,podkarpackie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 65m2 po remoncie. Piętro 3 w 4 piętrowym bloku z płyty, 3 pokoje, rok budowy 1992 ul.Reymonta Przemyśl. Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe oraz piwnica 10m2. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

458 856 zł45 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: III kwartał 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

672 265 zł62 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

385 383 zł40 m² 9 605,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

438 000 zł65 m² 6 781,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,59 m, położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par, osób starszych oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł76 m² 16 521,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego, stylowego mieszkania w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: klimatyczna kamienica z 1910 roku, mieszkanie po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m , położone przy ul. Kościuszki w Nowej Soli - w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł52 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe plomba świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Przestrzennej Mieszkanie o pow 52,13 mkw składa się z: - pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

363 528 zł52 m² 7 012,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

655 000 zł48 m² 13 734,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Livinder przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie , mieszczące się na osiedlu Złocień, przy ul. Henryka i Karola Czeczów. Mieszkanie idealne dla osób chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

466 420 zł52 m² 8 906,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

412 019 zł42 m² 9 847,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55.20m2, w skład którego wchodzi: -salon z balkonem o południowej ekspozycji -sypialnia/biuro od strony południowej -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł34 m² 10 310,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,85 m z balkonem oraz piwnicą, zlokalizowane w sercu Jeżyc - na skrzyżowaniu ulic Polna i Galla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje Rataje, os. Armii Krajowej Szukasz mieszkania w funkcjonalnym układzie, w którym możesz dostosować przestrzeń do swoich potrzeb? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

861 300 zł27 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż unikalny, dwupokojowy apartament typu studio przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 8% vat, podana cena netto. Apartament: w pełni wykończony i umeblowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

414 900 zł57 m² 7 278,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku.