dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

407 749 zł41 m² 9 875,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

435 000 zł52 m² 8 290,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przytulne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze na spokojnym osiedlu Paderewskiego w Nowej Soli. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

570 000 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe położone W nowym bloku na osiedlu polanka. Na powierzchni 53,50m2 rozmieszczono: - przestronny salon z wyjściem na narożny balkon, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł59 m² 4 906,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Słoneczne 2- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie (59,1m2) z garażem, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy (oficyna) w Śródmieściu. Jasne mieszkanie 2-pokojowe z półotwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi! 56 m2, 4 pokoje, balkon, piwnica - ul. Grzymały-Siedleckiego 31, bydgoszcz Szukasz przestronnego mieszkania w centrum życia miasta, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z narożnym tarasem i widokiem na las - Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy Na sprzedaż komfortowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

485 976 zł42 m² 11 662,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Garby

Garby,wielkopolskie

392 000 zł45 m² 8 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu zakup nowego deweloperskiego mieszkania w miejscowości Garby które sąsiadują z Poznaniem oraz Swarzędzem. Dudowa jest realizowana przez znanego poznańskiego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Otwock,mazowieckie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena podlega negocjacji. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane po zielonej stronie Otwocka niedaleko ulicy Warszawskiej. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

550 000 zł52 m² 10 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł50 m² 11 560,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawska | 49,74 m Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

519 000 zł46 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone na 5. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Norwida w Legionowie. Do lokalu przynależy zabudowany fragment korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

553 079 zł57 m² 9 682,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

970 000 zł80 m² 12 201,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,5 m2 położone w samym centrum Torunia czeka na nowych właścicieli! Lokalizacja mieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy jest szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 746 zł55 m² 7 430,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł37 m² 13 956,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajońska

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł79 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Saska Kępa | ul. Bajońska 11 Powierzchnia: 78,63 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter z 5 Rok budowy: 2009 Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł46 m² 35 869,60 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesny 2-pokojowy apartament w Towarowa Tower 7. piętro, wieża A Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy 2-pokojowy apartament zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mocarskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł66 m² 9 048,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu 3 pokojowe przestronne mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze budynku z nową windą zlokalizowanego przy ul. Mocarskiego 2 w Toruniu na osiedlu Rubinkowo! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Lublin,lubelskie

459 000 zł39 m² 11 691,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie przy ul. Gliniana 25, lublin (dzielnica Rury) parametry technicznepowierzchnia: 39,26 m (2 pokoje w praktycznym układzie rozkładowym) Cena: 459 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

435 000 zł50 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum - Zielona Góra Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone w świetnej lokalizacji - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Katowice,śląskie

610 000 zł52 m² 11 798,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania, które znajduje się na atrakcyjnym osiedlu Francuska Park II etapu inwestycji Atal. Na przestrzeń 51,7 m składają się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

335 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

#kawalerka #nowe #budownictwo #wrotków #sprzedaż Licencjonowany Pośrednik - Ewelina, joanna , nr licencji 19930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój. Lokal usytuowany jest w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

474 000 zł39 m² 12 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr A 3/1/226 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołków

Katowice,śląskie

499 000 zł51 m² 9 713,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi revelio (oferta na wyłączność) * blisko Parku Kościuszki * parter z balkonem * kameralne otoczenie * dwa osobne pokoje + kuchnia z oknem Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł63 m² 9 651,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na wysokim parterze w bloku przy ul. Granicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

54 M , 2 pokoje, balkon , osobna kuchnia , komórka lokatorska , muchobór wielki Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone , 2-pokojowe mieszkanie ,położone na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

509 120 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Do Prochowni

Tarnów,małopolskie

245 000 zł39 m² 6 347 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnów ul do prochowni 12 mieszkanie na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 38,6 m2 znajdujący się na 1 - piętrze w bloku. Lokalizacja: tarnów ul. Do Prochowni 12 (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 956 zł39 m² 8 470,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 42,42 mkw, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Łódź-Retkinia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

685 000 zł83 m² 8 291,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle zlokalizowane we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Kontakt: inwestycja obejmuje 10 budynków w zabudowie szeregowej, oferujących mieszkania o powierzchni 68 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

819 900 zł59 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy samej plaży! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie, zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeskiej

Lublin,lubelskie

599 000 zł72 m² 8 262,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, komfortowe, w doskonałej lokalizacji. Tak można podsumować to 3 pokojowe mieszkanie, które zainteresuje rodzinę z dziećmi i każdego szukającego przyjaznego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Opole,opolskie

545 000 zł54 m² 10 036,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jankowskiego w Opolu dostępne od zaraz! Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Przemyśl,podkarpackie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 65m2 po remoncie. Piętro 3 w 4 piętrowym bloku z płyty, 3 pokoje, rok budowy 1992 ul.Reymonta Przemyśl. Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe oraz piwnica 10m2. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Lublin,lubelskie

458 856 zł45 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: III kwartał 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

672 265 zł62 m² 10 857 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

385 383 zł40 m² 9 605,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025