dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

690 000 zł57,78 m² 11 941,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwu stronne! rozkładowe! gotowe do wprowadzenia! zakup wyłącznie gotówkowy! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie o pow 57,78 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,20 m² 20 161,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 168 zł45,15 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44,56 m² 9 088,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,56 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1977 roku, na Bałutach przy ul. Lutomierskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Poznaniu na ulicy Nowowiejskiego 24. :O mieszkaniu: -3 niezależne pokoje -salon z aneksem kuchennym -łazienka -schowek (wykorzystywany jest miejsce pod pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł57,25 m² 19 982,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3 pokojowe, wysokie mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1928 roku, w sercu Starej Ochoty, tuż przy placu Narutowicza. Idealne dla osób, które cenią przedwojenną architekturę, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł88,90 m² 4 274,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

Mieszkanie do remontu, w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy ul. Piotrkowskiej. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: 186zł/osoba/miesiąc Powyższe ogłoszenie nie ma charakteru oferty i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy, apartament w świetnej lokalizacji! Piękny, kameralny apartament, w poszukiwanej, prestiżowej lokalizacji Wola Justowska! Nowa inwestycja II etap już w sprzedaży! Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł32,30 m² 9 133,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie znajduje się w na nowo powstającym osiedlu w Goleniowie. Inwestycja: 3 budynki ( łącznie 78 mieszkań ) w niskiej dwupiętrowej zabudowie z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 50mkw (w tym 3m balkon) posiada oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,80 m² 19 456,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł41 m² 13 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 2-pokojowy Z tarasem 100 m -blisko galerii echo- nowa inwestycja sky trust I etap Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje wyjątkowy apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł94 m² 13 819,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przystań Niegoszcz - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania (niegoszcz k. Mielna) Kupujący nie płaci podatku pcc! Kameralny kompleks domów bliźniaczych w spokojnej, nadmorskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,70 m² 13 894,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na miejskich mediach i przestrzeni wewnątrz? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł68,76 m² 9 438,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego, mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,70 m² 8 755,98 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

> dlaczego warto Polecam do zakupu sprawdzoną inwestycję 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Piątkowie, na os. Jana III Sobieskiego. Lokal został przygotowany jako gotowiec inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł55,43 m² 26 159,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaz wyjatkowe mieszkanie mieszczace sie przy ulicy Norwida na warszawskiej Woli o powierzchni 55 mkw znajdujace sie na 3 i 4 pietrze apartamentowca z 2022 roku. Lokal zostal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 173 zł43,78 m² 17 386,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych części Krakowa Krowodrzy, przy ulicy Poznańskiej.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 886 000 zł111 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie W sercu śródmieścia Świetna lokalizacja | 4 pokoje | Balkon | Piwnica | Winda ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie o pow. 111 m2 składa się z: * Holu wejściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 521 zł24,93 m² 17 269,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty nad Bałtykiem - komfort, styl i pewna inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w nowoczesny apartament położony w zachodniej, zielonej części Jastrzębiej Góry - zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28,36 m² 5 818,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 28,36 m2 położona w Barzkowicach (okolice Stargardu). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w jednopiętrowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,40 m² 7 344,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Lubsku przy ul. Kilińskiego. Lokal o powierzchni 35,4 m i funkcjonalnym układzie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogródkiem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gdańska? Ta oferta na terenie Zajezdni Wrzeszcz przy ul. Grudziądzkiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Tysiąclecia. Tuż obok wielu punktów handlowych, usługowych, aptek oraz sklepów spożywczych. W pobliżu znajduje się również przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 92.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,70 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cię nieruchomość, nie zwlekaj, zadzwoń i dowiedź się więcej Magdalena Mularczyk   Do sprzedania godne polecenia- 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 169 zł42,55 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji i 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

244 812 zł26,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnia z dostępnych kawalerek | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia? W ofercie mamy kilka innych propozycji - zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł70,79 m² 5 085,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,03 m² 12 541,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł53 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Zamkowej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni m2. Układ: - salonu z w.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł53,02 m² 7 544,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - 53,02m2, spokojna okolica, dużo zieleni Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,76m2, zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44,20 m² 4 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Żółkiewskiego 16/4 Przedmiotowy lokal znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij