dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem

Poznań,wielkopolskie

730 000 zł68 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przyjazne mieszkania dla rodzin - Poznań Naramowice Szukasz miejsca, które będzie bezpiecznym azylem dla Twojej rodziny? Nowoczesne osiedla w północnej części Poznania łączą komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raduńska

Juszkowo,pomorskie

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: niepowtarzalne mieszkanie z charakterem 97,40 m | Juszkowo, ul. Raduńska Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 97,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Stargard,zachodniopomorskie

414 656 zł54 m² 7 613,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ładne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,46 m2 z balkonem, położone w Stargardzie na "os. Zacisze", w rejonie ul. Orzeszkowej/wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

623 322 zł60 m² 10 388,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 59,5 m | Balkon | gotowe do odbioru | wyprzedaż do końca czerwca super cena! Naramowice | Winda | Nowoczesne osiedle | Bez prowizji Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 130 000 zł77 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | duża kouchnia Z jadalnią | cicha okolica | 1km do morza | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z łazienką oraz osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

612 329 zł52 m² 11 775,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji brak pcc 3 pokoje | 51 m | balkon | idealne pod wynajem | jeżyce Świetna okazja inwestycyjna! Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Jeżycach, które dzięki układowi pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | blisko morza | sopot kamienny potok I inwestycja I zielona okolica | gotowe do zamieszkania | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

437 707 zł40 m² 10 942,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 39,54 m | ogródek | parter promocja cenowa - ograniczona czasowo brak prowizji brak pcc Obsługa codziennie w godz. 9:00 - 22:00 Pomoc w finansowaniu zakupu (kredyt hipoteczny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

630 659 zł60 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grunwald | 3 pokoje | balkon | termin: 12.2025 Nowoczesna inwestycja w zielonej części Poznania - na Grunwaldzie Idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

300 900 zł27 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka | balkon | 27,29 m | 1 piętro | naramowice | nowość bez prowizji | bezpośrednio | bez pcc Nowoczesna kawalerka w nowej inwestycji przy ul. Naramowickiej idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł32 m² 16 632,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru Bez prowizji i bez podatku pcc Twój apartament nad wodą i wśród zieleni. Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój natury z wygodą życia w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

660 000 zł70 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Okazja! Mieszkanie w wysokim standardzie w nowym budownictwie Olsztyn, ul. Bartąska Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusława X

Słupsk,pomorskie

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ? Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie ul. Bogusława X, słupsk Po generalnym remoncie | ? Miejsce parkingowe | ? 2. piętro | ? Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

800 000 zł49 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy! Lokal o powierzchni 36,5 m , położony w blokach, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością powrotu do poprzedniego układu trzech pokoi znajdujące się na parterze dwu piętrowego bloku przy ul. Grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł63 m² 8 749,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasternik

Wieliczka,małopolskie

660 000 zł64 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, przy ul. Pasternik, w Wieliczce. Nieopodal ul. Długa / ul. Potrzask / ul. Czarnochowska / ul. Wygoda. Jest to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 900 zł83 m² 10 855,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji Poznania. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Inwestycja doskonale ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 057 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

699 999 zł43 m² 16 279 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem -piaseczno 43 m Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł64 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej dzielnicy w Gdańsku, suchanino. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

659 000 zł58 m² 11 360,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58.01m w nowej inwestycji przy ul. Pasternik w Wieliczce. Mieszkanie wykończone w standardzie deweloperskim, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja brak 2% pcc Oferujemy na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstającej inwestycji tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Josepha Conrada 27. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 41 m2 usytuowane na parterze z dodatkowa powierzchnią 40 m2 ogródka. Mieszkanie ma ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Stronie Śląskie

Stronie Śląskie,dolnośląskie

369 000 zł28 m² 13 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament z widokiem na góry zlokalizowany w 4-gwiazdkowym kompleksie Czarna Góra Resort Aparthotel Panorama. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

567 736 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Mikusińskiego 25, katowice | 55,12 m + ogród 60,91 m | Parter | Stan deweloperski Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

396 975 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł65 m² 13 552,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Tarchominie idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65,3 m, położone na spokojnym i zielonym osiedlu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł31 m² 14 806,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Lokal o powierzchni mieszkalnej 30,09 m2, znajduje się na warszawskim Ursynowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł46 m² 4 754,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 46,25m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Bocianowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

487 060 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "wzgórze Gustawa" to wyjątkowy projekt deweloperski, który łączy nowoczesność z urokiem natury. Nasze osiedle położone jest w malowniczym miejscu, oferującym przepiękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł34 m² 12 522,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na parterze w Inwestycji "urzeka" Dewelopera Domesta; wyodrębniona księga wieczysta. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Uwaga! Komórka lokatorska w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

998 000 zł69 m² 14 463,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 8. piętrze (z 10), w lokalizacji łączącej komfort życia blisko natury z doskonałą komunikacją i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Białystok,podlaskie

369 000 zł34 m² 10 792,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Polecamy kawalerkę położoną w kamienicy przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Osiedle Centrum. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,19 m położona przy ul. Nowy Świat.