dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

410 000 zł57 m² 7 251,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Darłowie - ul. Wyspiańskiego 21, 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Powierzchnia mieszkania: 56,54m2 Piwnica: 3m2 Odległość do morza: 2,5 km Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i zapytaj o dodatkowy rabat - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzęczków

Bochnia,małopolskie

522 495 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Krzęczków - mieszkania z przepięknym widokiem w Bochni! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w ramach II etapu inwestycji Osiedle Krzęczków - kameralnego osiedla, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o ogromnym potencjale, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Wrzeszczu, przy ul. Adama Mickiewicza. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

955 000 zł68 m² 14 002,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem | Smolec | Idealne dla rodziny lub seniorów Szukasz komfortowego mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

977 000 zł52 m² 18 630,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Atuty: centrum miasta, widok na miasto, krótko po generalnym remoncie, idealne pod inwestycje lub do zamieszkania Lokalizacja: władysława IV, centrum miasta, doskonale skomunikowane miejsce. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 270 000 zł68 m² 18 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji porto, gdańsk, ul. Filarskiego 5 Lokalizacja: gdańsk Letnica Adres: ul. Filarskiego 5 Powierzchnia mieszkania: 67,12 m Piętro: 1 z 4 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - piękny widok na panoramę miasta - gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone - dostępne od zaraz - dwa balkony - ostatnie piętro - miejsce w hali garażowej - blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł20 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości poleca: w pełni wyposażoną mini kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Bielawy! Znakomita lokalizacja. Niedaleko: -Uniwersytet Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł57 m² 20 175,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków, pawia inwestycja Premium tuż przy Dworcu Głównym pkp/krakowskim Rynku Z ogromną przyjemnością prezentuję eleganckie mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel City - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

1 307 000 zł77 m² 16 906 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe przy Uniwersytecie Ekonomicznym Opiekun oferty: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się w inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego, wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł34 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: świeżo wyremontowane mieszkanie przy Starówce Gdańsk, ul. Siennicka Lokalizacja: gdańsk Śródmieście, tuż przy ul. Długie Ogrody Powierzchnia mieszkania:33,36 m2 Liczba pokoi: 2 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł53 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ursynów - Kabaty , ul. Rosoła > przystanki autobusowe 100 m od klatki > metro Kabaty 800 m > w bezpośrednim otoczeniu budynku Las Natoliński, sklep spożywczy naprzeciwko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

528 950 zł28 m² 18 830,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż stylową kawalerkę o powierzchni 28,1 m położoną na 9. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Teligi w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł35 m² 13 265,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji duży balkon Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Przytulne mieszkanie na V piętrze w budynku z nową windą. Budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł27 m² 18 569,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Pradze Południe- grochów. Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 1967 roku. Budynek w 2015 roku przeszedł generalny remont: ocieplenie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

493 845 zł40 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości tel. Nowoczesna inwestycja z proekologicznymi rozwiązaniami i przyjazna dla mieszkańców. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 20,27 m2 - Sypialnia 11,93 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

272 968 zł25 m² 10 806,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Szukasz nieruchomości inwestycyjnej? Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone na 2 piętrze. Mieszkanie ma 25,26 m2 oraz balkon o powierzchni 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Puck

Puck,pomorskie

526 000 zł86 m² 6 108,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z garażem i ogrodem! Atuty oferty - spokojna okolica - blisko do plaży - każdy lokal posiada indywidualne przyłącza - Kupujący nie płaci podatku pcc Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł56 m² 10 725,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Gen. M. Langiewicza na 2 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość ma powierzchnię 55,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 58 m2 położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. W cenie mieszkania - 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

340 000 zł88 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie rozkładowe w pięknej odrestaurowanej kamienicy przy ul. Okrzei w Kłodzku. Nieruchomość o powierzchni 88,40m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

455 000 zł32 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dobrego Pasterza (dzielnica Prądnik Czerwony). Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Luboń,wielkopolskie

549 000 zł64 m² 8 538,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Źródlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

745 147 zł53 m² 14 147 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Inwestycja zlokalizowana na Krzykach w południowej części miasta zlokalizowana w okolicy ulicy Karkonoskiej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 21,88 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

587 200 zł42 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na luty 2027! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Koszalin,zachodniopomorskie

350 000 zł47 m² 7 410,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m2, zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie! Wyjątkowa okazja! W cenie typowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

679 000 zł41 m² 16 638,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i doskonale wykończonego mieszkania o powierzchni 40,81 m , położonego przy ul. Sosnowieckiej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

797 642 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania 3-pokojowego w stanie deweloperskim,zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Targówka. Wygodna komunikacja świetnie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gustowne trzypkojowe mieszkanie Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego, pięknie urządzonego mieszkania w dzielnicy Stawki! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz urządzonego mieszkania w nowym budownictwie na spokojnym osiedlu z ogrodem, tarasem, balkonem i dużym parkingiem - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z 1978 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

745 121 zł65 m² 11 437 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Doradca Klienta: tel. 4-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 65,15 m2 znajduje się na 2. piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

700 000 zł55 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami postojowymi Lokalizacja: gdańsk Południe ul. Niepołomicka Lokalizacja i otoczenie: *mieszkanie znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

655 000 zł60 m² 10 871,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wybudowane w nowoczesnej technologii, ogórek, miejsce postojowe, komórka. Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w inwestycji położonej, w miejscowości Siechnice idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł28 m² 18 834,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 1-pokojowe do własnej aranżacji. Inwestycja zostanie oddana do użytku w I Q 2026 roku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

629 000 zł55 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Koralowej w Lublinie, na osiedlu Węglin. Nieruchomość usytuowana jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

544 388 zł52 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Prowizja = 0% Podatek pcc = 0% rękojmia/gwarancja = 5 lat Negocjacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

449 915 zł37 m² 12 159,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Częstochowa,śląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Miasta Częstochowy. Nieruchomość o powierzchni 46 m2, położona jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym.