dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

2 049 000 zł86 m² 23 825,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu Jelitkowski Dwór - zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,76 m² 15 360,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w nowo powstałej inwestycji Nowe Miasto Różanka przy ul. Młynarskiej. Lokalizacja: nowe Miasto Różanka to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł71,80 m² 16 699,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m , położone w nowoczesnej inwestycji Solano, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł54,70 m² 8 499,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku, o powierzchni 54,70 m2, w dzielnicy lsm. Świetna lokalizacja, wszystkie usługi nieopodal nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona na 2 piętrze w bloku z windą. Lokal łączy wygodny układ z możliwością dalszej aranżacji to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 530 zł72,17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,17 m2 z balkonem, i piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdańsk Wrzeszcz | 60,7 m | 3 pokoje (możliwość 4) | balkon | doskonała komunikacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł49,85 m² 5 456,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M3 o powierzchni 49,85m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym, cichym bloku przy ul. Piotrkowskiej w Częstochowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przedstawiamy mieszkanie znajdujące się w pobliżu Rynku w Dzierżoniowie, mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Krasickiego. Lokal składa się z: dwóch pokoi kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62,10 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu stylowy apartament, zlokalizowan na piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Jeziornej w Mrągowie, 100 m do j. Czos i promenady. Jesteś pasjonatem miejsc wyjątkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalne, przestronne i bardzo dobrze utrzymane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Długiej w Nowym Dworze.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł26 m² 4 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Kawalerka w centrum niski blok I piętro oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 174 000 zł90 m² 24 155,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament oddany do użytkowania! Mieszkasz jak we własnym domu, tylko 2 apartamenty w jednym budynku! Kameralna Inwestycja! Spokojna okolica! Ostatnie 2 apartamenty na piętrze! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,60 m² 7 312,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na III piętrze w 3-piętrowym bloku z 1992 roku, bez windy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł48,50 m² 9 670,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie na Chabrach 3 pokoje, balkon, 10. piętro | 59,9 m | Opole Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł77 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie 77 m (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - możliwość remontu -> idealne dla rodziny bądź aktualnie gotowy produkt inwestycyjny. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 600 zł61,38 m² 9 898,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,50 m² 12 061,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera sgi. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł79,18 m² 10 103,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79 m 2 mieszczące się na parterze w bloku z 2010 roku na Górzyskowie - ul. Jaskółcza 29. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028/ 2 pokoje z tarasem/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja w sercu Tarnowskich Gór - gratka dla inwestorów, ale nie tylko! możliwość zakupu pow. 50 m2 za 360 000 zł Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do wprowadzenia, komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - w dzielnicy Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68,72 m² 10 040,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży apartament zlokalizowany w Willa Port-rezydencji położonej nad brzegiem jeziora Drwęckiego, leżącej w bliskim sąsiedztwie bulwaru spacerowego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokoje. Balkon, komórka i garaż! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł40,85 m² 13 708,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny segment z ogrodem | Nowa Wola | blisko Warszawy | dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalny segment o przemyślanym układzie pomieszczeń, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł75,56 m² 5 029,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,56 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku kilkurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

575 922 zł58 m² 9 929,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł42,12 m² 14 601,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic - Brzeźno w Gdańsk. Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 967 zł44,01 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie 67,37 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,38 m2) - sypialni z garderobą (15,40 m2) - pokoju (11,29 m2) - przestronnej łazienki (5,84 m2) - 2 ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 963 zł78,42 m² 15 607,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal można.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł44,80 m² 8 236,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Dworcowa , Bydgoszcz 1 piętro | Balkon | Kamienica | Salon z aneksem, sypialnia, łazienka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.