dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 000 zł60,18 m² 7 793,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja położona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a zarazem ze świetnym dojazdem do centrum miasta. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł59,41 m² 10 065,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację przytulnego trzypokojowego mieszkania w trakcie Kapitalnego remontu a właściwie już po ponieważ do zamontowania pozostała kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł37,71 m² 11 190,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone jest przy ul. Tadeusza Zawadzkiego w pobliżu Stadionu Lekkoatletycznego, szpitala przy Unii Lubelskiej. W pobliżu tereny rekreacyjne: park Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,12 m² 22 071 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesność Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Koszykowej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy. Tutaj każdy dzień zaczyna się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

435 900 zł44,60 m² 9 773,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku z cegły z 2001 roku. Budynek w dobrej kondycji, z estetyczną i czystą klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł69,15 m² 8 893,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestrzenne mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta. Zlokalizowane w Krasnem przy ul. Jana Olbrachta Rzeszów. Osiedle o niskiej 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena: 632 500 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: parter/2 Lokalizacja: okolice ul. Grota Roweckiego, wojszyce Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł66,75 m² 15 730,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dom szeregowy z dwoma sypialniami i pięknym ogródkiem znajdujący się na zamkniętym osiedlu w Zielonkach. Mam przyjemność zaprezentować dom szeregowy znajdujący się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł59 m² 13 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: kameralna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku-Chełmie, składająca się z jednego budynku, będąca kontynuacją sukcesu pierwszego etapu. Mieszkania oferują wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł13,72 m² 21 793 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność z księgą wieczystą w świetnej lokalizacji tuż obok Bonarki. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 400 zł64,24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,65 m² 15 163,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł52,48 m² 7 983,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,48 m2 z dostępem do własnego ogródka, położone na pierwszym piętrze w kameralnej, nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,16 m² 14 169,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego mieszkania z potencjałem, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 912 zł26,08 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 784 zł58,68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,15 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,80 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na ostatnim 4. piętrze zlokalizowane w warszawskim Ursusie. Budynek zadbany, spokojne osiedle. Idealne dla pary, singla, młodej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207 Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m z dużym balkonem 13,90 m , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,68 m² 11 869,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu zrealizowanym jako inwestycja Eurostylu pod nazwą nowy horyzont charakteryzującym sie kameralną zabudową budynków, w które wkomponowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36 m² 14 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Wojska Polskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 196 zł87,40 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,40 m2(identyfikator mieszkania A7/4) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 952 zł37,82 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! 2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrze Powierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie - parter, kamienica, bezczynszowe, ul. Niepodleglości Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na parterze w kamienicy idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec na Urbanowskiej - 49 m | 1. Piętro | Design & Smaki Miasta Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem po zakupie będzie rozpakowanie walizek? Przy ul. Zofii Urbanowskiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 806 zł60,32 m² 11 269,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł53,24 m² 22 445,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

939 151 zł49,25 m² 19 069,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z pakietem eco - Gdańsk, ul. Mostek 49,47 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 4. piętro Oferuję funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł59,56 m² 3 525,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,18 m² 10 285,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej kamienicy centrum miasta, ul. Malmeda Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w eleganckiej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł64,10 m² 14 492,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł65 m² 15 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,76 m² 14 948,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję i są takie, które od pierwszego wejścia robią wrażenie. Tu masz jedno i drugie: komfort, ciszę patio i wnętrze z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,72 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 896 zł68,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni 68,17m2 usytuowanego na III piętrze wraz z antresolą! Szukasz mieszkania, które stanie się Twoją bezpieczną przystanią,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkowy apartament, usytuowany na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w centrum Ustronia. To świetna lokalizacja do zamieszkania na stałe jak i weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Zamarskach, gmina Hażlach. 60m2 perfekcyjnej przestrzeni: duży salon, przytulna sypialnia, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł57,70 m² 17 764,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne, południowe z ogródkiem i balkonem bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29,10 m² 10 274,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Dożynkowej dwupoziomowe, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna udział ze wskazaniem w trzykondygnacyjnym budynku z około 1980.