dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

965 700 zł80 m² 12 071,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 80 m2 na 2 piętrze niskiego budynku, w prestiżowej dzielnicy Warszewo,. Na powierzchnię nieruchomości składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 100m2 składa się z: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m kw., ul. Wojska Polskiego 36, stalowa Wola. Cena 350 tys. Przedpokój, łazienka, oddzielna toaleta, dwie sypialnie, duży pokój z balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam (bez pośredników - bez dodatkowych opłat i prowizji) przestronne mieszkanie o powierzchni 39,95 m na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecamy do sprzedaży jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,74 m2 zlokalizowane przy ul. Miechowity na os. Olsza, dz. Prądnik Czerwony. Lokal składa się z: salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

199 000 zł32 m² 6 160,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

676 000 zł49 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum Łodzi! Wysokiej jakości wykończenie! Prestiżowe miejsce! *zamykane i monitorowane *wózkownia i rowerownia *sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin. Cicha i spokojna okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalna

Katowice,śląskie

486 156 zł37 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, proponuje: 2-pokojowe mieszkanie ok. 36-37 m , funkcjonalny układ, do własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Lokalizacja premium przy Parku Kościuszki, zaledwie 15 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

535 920 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci pcc. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł39 m² 7 660,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,51 m , usytuowane na parterze zadbanego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek zapewnia dobrą izolację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 osobne pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Pużaka. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

557 150 zł55 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam 2 pokojowe mieszkanie w bloku, na zielonym położeniu Osiedla Piastowskiego przy Kazimierza Królewicza w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Ożarów Mazowiecki, 50 m Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w niskim bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

248 899 zł15 m² 16 582,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 15m2 ( normalny status lokalu mieszkalnego ) w doskonałej lokalizacji z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut Wrocław-Stare Miasto- ul Robotnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł92 m² 12 561,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w naszym mieście! Dwupoziomowy apartament położony jest na monitorowanym terenie zamkniętym w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł53 m² 17 531 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł32 m² 20 873,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie usytuowane na parterze w budynku apartamentowym z 2019 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- osiedle Mozaika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

422 802 zł38 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne i rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ul. Rakowiecka w Siedlcach w bloku z 2020 roku. Nieruchomość ma blisko 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mączna

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł53 m² 11 318,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego mieszkania, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 315 000 zł143 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

472 091 zł43 m² 11 105,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

249 000 zł49 m² 5 124,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy jednocześnie blisko centrum, ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Poznań, strzeszyn, ul. Literacka 43 Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Częstochowa,śląskie

276 000 zł52 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedaży, przestronne, funkcjonalne, 3-y pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52 m2, usytuowane na parterze w wieżowcu, w spokojnej, pełnej zieleni, cichej okolicy ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

1 560 000 zł89 m² 17 625,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

727 000 zł48 m² 15 273,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Banacha Cena sprzedaży : 727 000zł Powierzchnia: 47,60m2 Piętro: 5/5 Pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia Na sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

686 755 zł72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu 72,29 m2 na 3 piętrze - południowy-zachód! najbardziej atrakcyjne! ceny mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

749 592 zł43 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Jeśli tak, to zadzwoń. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł47 m² 19 762 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa / stare włochy / Osiedle Zielone Aleje 3- pokoje, 48m2, dwustronne, położone na pierwszym piętrze - wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pavarottiego

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł67 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie w Miasteczku Greenwood idealne dla rodziny i osób aktywnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł60 m² 8 015,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji (możliwa zamiana na mniejsze z dopłatą ) Przedmiotem oferty sprzedaży jest wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,76m2 zlokalizowana na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jaszkotle,dolnośląskie

756 000 zł58 m² 13 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

491 434 zł41 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera rabat 20 000 zł! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, 6 piętrowego budynku. Na metraż 40,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Zarzecze,śląskie

487 656 zł26 m² 18 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Laguna Beskidów to wyjątkowy projekt inwestycyjny, który umożliwia swoim inwestorom zarówno zakup mieszkania własnościowego jak i możliwość uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

630 000 zł72 m² 8 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Twoje miejsce w Szklanych Domach przestrzeń, która łączy komfort i spokój Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię naturalne światło wpadające przez duże okna. Wychodzisz na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

475 999 zł39 m² 12 084,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szachulcowa

Rowy,pomorskie

950 000 zł72 m² 13 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta prywatno-inwestycyjna W ofercie sprzedaży dwupoziomowy apartament z prywatnym ogródkiem w wolnostojącym, trzy-lokalowym domu. Apartament w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa