dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azotowa

Tarnów,małopolskie

410 550 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie - 3 Pokoje 48,30 m2 - 8,500 zł/m2 Oferuję państwu na sprzedaż nowowybudowany trzypokojowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 48,30 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

440 000 zł47 m² 9 362 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kwietne ogródki pośród starych drzew a zarazem bliskie sąsiedztwo pełnej infrastruktury jakie proponuje miasto to otocznie, w którym możesz zamieszkać korzystając z tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł36 m² 15 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi-16,1m2 i 11,9m2, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

724 180 zł80 m² 9 086,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży cztero-pokojowy, przestronny apartament w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 79,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

1 141 360 zł104 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne i bardzo wygodne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Franciszka Kawy. Blok bez windy. Lokatorzy mogą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mięsowicza

Kraków,małopolskie

861 472 zł62 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sosnowieckiej składające się z : -salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania przynależy loggia. Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

259 000 zł40 m² 6 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,5m2 położone na drugim piętrze w centrum Częstochowy. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,5 m (powierzchnia całkowita 110 m ) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

846 664 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,41m2 + ogród 16,87m2 +taras 20,73m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

599 000 zł83 m² 7 220,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania,zlokalizowanego w Śledziejowicach w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest bezczynszowe. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł36 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

665 000 zł49 m² 13 563,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania mieszczącego się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m z balkonem, położone przy ul. Igrzyskowej w bydgoskim Fordonie. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

899 990 zł83 m² 10 852,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Zostań właścicielem prestiżowej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie w otoczeniu Lasku Marcelińskiego, miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

440 475 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na już gotowym osiedlu, zlokalizowanym zaledwie 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Znanieckiego 4b w Warszawie, idealne dla rodziny szukającej funkcjonalności, zieleni i wygody codziennego życia. Lokalizacja: spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Lublin,lubelskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1775

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą i balkonem, mieszczące się na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z 1974 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

315 000 zł60 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,3m2 znajdujące się w kamienicy przy ulicy Powstańców Warszawskich 6. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 720 000 zł99 m² 17 321,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie o powierzchni 99,3 m , zlokalizowane w sercu Sopotu, przy ul. 23 Marca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł54 m² 8 361,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Legnicy przy ul. Mirandy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 53,82 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł29 m² 11 702,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zależy Ci na mieszkaniu w spokojnej okolicy, obok parków i terenów zielonych, jednocześnie z świetnie rozwiniętą komunikacją miejską? A może szukasz mieszkania idealnego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 500 zł41 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Warszawa, wola, mirów, ul. Ogrodowa Widne i ciche mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia: 40,5 m Piętro: 8 z windą Liczba pokoi: 2 Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaseczno,mazowieckie

749 000 zł70 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem | Osiedle Prestige | pkp 3 min | Piaseczno - ul. Pawia Lokalizacja: piaseczno, ul. Pawia 3 - Osiedle Róż (prestige) Powierzchnia: 69,5 m Cena: 749 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 61,07 m , położone na 1 piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej dwulokalowej. Mieszkanie posiada balkon, oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 46 m mieszkania z widokiem na panoramę Warszawy - Ochota, ul. Grójecka 80/102 Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Białystok,podlaskie

609 999 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości modernhouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,47m2, znajdujące się przy Alei Solidarności, na parterze w 4 piętrowym bloku z windą. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajęcza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł30 m² 22 372,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasna, przestronna kawalerka o metrażu 29,5m2, położona w samym centrum warszawskiego Powiśla na ul. Zajęczej, niedaleko Elektrowni Powiśle i Centrum Nauki Kopernik. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 526,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Polkowicach przy ul. Słubickiej, w bloku z 2018r. Mieszkanie o pow. 64,98m2 znajduje się na I piętrze bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

960 000 zł45 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje! do własnej aranżacji! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

1 050 000 zł97 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Meg Real Estate prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 97,44 m2 na sprzedaż w Białegostoku na osiedlu Bojary. Lokal mieści się na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w okolicy Dworca Zachodniego (transportowa/zaułek). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Plater

Legnica,dolnośląskie

149 900 zł32 m² 4 684,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem | 32 m | Legnica ul. Emilii Plater Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na IV piętrze w odnowionej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

465 000 zł48 m² 9 587,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz gotowego mieszkania, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz? To właśnie to! Prezentujemy przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m na spokojnym osiedlu Dziesięciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

997 000 zł62 m² 16 211,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 61,50 m przy ul.Pachońskiego w Krakowie.