dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 327 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

1 076 000 zł34 m² 31 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł40 m² 17 357,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeszcze nigdy światło dnia nie wpadało do wnętrza tak radośnie! W tym miejscu promienie słońca tańczą po ścianach, a poranek zaczyna się od blasku i ciepła. Wystarczy jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Świętochłowice,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania w Świętochłowicach, ul. Ogrodowa 4 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 51 m2, z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Słupsk

Słupsk,pomorskie

239 000 zł28 m² 8 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę o powierzchni 28,43 m , położoną na pierwszym piętrze w Redzikowie. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ul. Marii Dąbrowskiej | 1 piętro | 2 pokoje | piwnica | miejsce garażowe "king Size" Na sprzedaż świeżo odebrane, nowe mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 43,5 m | Słupsk, ul. Zygmunta Augusta parter Najważniejsze informacje: powierzchnia: 43,5 m Liczba pokoi: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowska

Kielce,świętokrzyskie

422 000 zł60 m² 6 993,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 60,34 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł34 m² 17 309,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1 pokojowe usytuowane na 6. piętrze budynku z 2002 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł35 m² 22 481,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuje do sprzedaży wykończony w wysokim standardzie apartament z widokiem na centrum Warszawy i Stadion Narodowy Do mieszkania przynależy miejsce postojowe dodatkowo płatne 50.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lipińskiego

Kraków,małopolskie

529 000 zł26 m² 20 591,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 25,69 m2 przy ul.Lipińskiego. Lokalizacja: dzielnica: dębniki/ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł60 m² 13 303,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,06 m , usytuowane na 1. piętrze niskiej zabudowy szeregowej z 2023 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł24 m² 22 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji polski/angielski: do sprzedania, bezpośrednio, bez prowizji, kawalerka, warszawa Wola, ul. St. Staszica. Ksiega Wieczysta, pełna własność, w powojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam (bezpośrednio) 2 pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Targówek. Możliwość podziału na 4 sypialnie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

816 480 zł115 m² 7 099,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja Kurczaki to nowoczesne i kameralne osiedle w Łodzi, które obejmuje 7 budynków dwumieszkaniowych.Każdy budynek posiada dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł60 m² 23 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowe mieszkanie sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie dwustronne o powierzchni ponad 60,25 m2, na 2 piętrze w budynku z roku 1952 z windą zbudowany z cegły. Apartament doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł35 m² 18 587,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Justin Center Centrum 2009/ochrona /35m2 /garaz doskonała lokalizacja: atutem lokalizacji w samym sercu miasta jest doskonała komunikacja oraz wiele atrakcji zarówno kulturalnych, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

720 000 zł73 m² 9 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czochralskiego

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 48 m, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

569 916 zł35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z ogródkiem | Nowe osiedle | Rembertów, ul. Chełmżyńska 198e Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ok. 30 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

513 726 zł32 m² 15 831,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w okolicy Bielska, szczyrku oraz Żywca. Laguna Beskidów to inwestycja nad Jeziorem Żywieckim charakteryzująca się wysoką dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

218 000 zł26 m² 8 283 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż umeblowane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ulicy Robotniczej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnoliowa

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł60 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem, garażem i piwnicą! N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z klimatycznym ogródkiem, własnym garażem oraz piwnicą położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Teatralnym w Nowej Hucie. Niski blok, III piętrowy z lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Tarnów, os. Niepodległości Cena: 429 000 zł Powierzchnia: 45 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 z 4 Balkon: tak (loggia) Piwnica: tak Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

463 056 zł35 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bliźniąt

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł65 m² 10 510 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania 4-pokojowego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - spokojna okolica, - bliskość obwodnicy oraz pkm. - gotowe do wprowadzenia, - duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

419 954 zł36 m² 11 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35,53 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 156,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Popowice Generujące atrakcyjną stopę zwrotu - roi na poziomie ok. 9% rocznie! Doskonała lokalizacja, 5 niezależnych pokoi - idealne pod wynajem długoterminowy.