dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

374 357 zł34 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,11 m2 z dużym balkonem, usytuowane na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o spółdzielczo-własnościowym prawie, co umożliwia zakup również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 13 038,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie z ogródkiem, położone przy ulicy Karmelkowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego 4-kondygnacyjnego wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kołobrzeg, ul. Solna, apartament, 2 pokoje, balkon, garaż. Tylko u Nas! Apartament z garażem! Ofertą sprzedaży jest położony w sercu malowniczego Kołobrzegu, apartament przy ul. Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 550 000 zł51 m² 30 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: dwa nowe, w pełni wykończone, klimatyzowane studio z widokiem na Marinę. Lokalizacja: sol Marina powstała w unikatowej lokalizacji - przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

807 144 zł74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4- pokojowe mieszkanie 7 km od centrum z dużym balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpisują się w górski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

629 999 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2, znajdującą się przy ulicy Kamiennej, w nowym budynku z roku 2021. Mieszkanie jest utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta wstrzymana! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na os. Jaroty - idealne dla rodziny lub inwestycji! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

945 000 zł97 m² 9 730 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Łódź,łódzkie

379 000 zł54 m² 7 038,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Park podolski | 3 pokoje | balkon | parter Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,85 m 2 , położone na parterze bloku czteropiętrowego przy ul. Grota Roweckiego, zarzew, nieopodal Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodowicza

Kraków,małopolskie

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Brodowicza w Krakowie, sutenera, czteropiętrowej kamienicy z ok. 1960 roku w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, blisko pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł42 m² 6 580,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Śródmieście ul. Chocimska. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***************************************************************************
******* Grupa pośrednicza Grunt to Nieruchomości powstała z zamiłowania do nieruchomości oraz Naszej potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

555 000 zł28 m² 19 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka Z balkonem! gotowa do wejścia! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Wielickiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

481 455 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny komfort spotyka się z zielonym spokojem! Przy ul. Borkowskiej w Gdańsku rusza sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji z prywatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł48 m² 8 020,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku, na popularnym osiedlu Tatrzańskim przy ul. Lawinowej w Fordonie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 641,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry Polecam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Idealna oferta dla inwestora - obecnie jest w najmie krótkoterminowym. Zarządzanie najmem jest prowadzone przez profesjonalną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Bytom,śląskie

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 9. piętro, 2 windy, ul. Królowej Jadwigi 3, bytom (rozbark) Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale aranżacyjnym, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

319 000 zł37 m² 8 575,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Numer oferty w biurze 91-83 Polecam do sprzedania przytulne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 37,20 m2, znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

465 000 zł32 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie przy ul. Jemiołuszki! Nowocześnie wykończone, gotowe do wejścia. Usytuowane jest na parterze w niskim bloku. Układ mieszkania to: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

We speak en, pl, ua, ru Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Mokotowie, ul. Barcelońska Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

279 000 zł56 m² 4 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1773

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 , mieszczące się w zabytkowej kamienicy w Jedlinie Zdroju - nieopodal Domu Zdrojowego. Lokal składa się z salonu , dwóch sypialni , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł52 m² 9 068,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Dostępne są również mieszkania na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł69 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zaledwie 500 metrów od stacji metro imielin na cichym osiedlu Z widokiem na zieleń Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Dodatkowe pomieszczenia: piwnica w cenie + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł45 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wyłączność - tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Prezentujemy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedle Górzyskowo. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Koszyce Wielkie,małopolskie

472 000 zł63 m² 7 500,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe apartamenty Z charakterem Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa | 62,93 m Cisza, komfort i tylko kilka minut od centrum Tarnowa. Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

434 992 zł60 m² 7 218,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o miejscu, gdzie puls miasta spotyka się z oazą ciszy? Gdzie masz wszystko pod ręką, a wieczorem wracasz do przytulnej przestrzeni? Apartament M42 w Zielonej Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł26 m² 18 143,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu kawalerki w świetnej lokalizacji położonej przy Al. Jana Pawła 55. Usytuowanie nieruchomości zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem. Mieszkanie posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem z możliwością wyodrębnienia 5-6 pokoi pod dalszy wynajem (kwatery pracownicze), bądź dla dużej rodziny położone blisko Estakady Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł75 m² 18 547 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic i nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

479 232 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Białystok,podlaskie

569 000 zł50 m² 11 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Super oferta! **** tylko W premium nieruchomości **** Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, ul. Górnicza Cena: 469 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2021r, cegły Ekspozycja: wschód-południe Ciche Wysokość 2,78 m Widok na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

685 000 zł36 m² 19 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kompleksie budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie