dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

1 090 000 zł107 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego, komfortowego mieszkania o powierzchni około 107m2 usytuowanego na poznańskich Ratajach na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

618 766 zł64 m² 9 626,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wysockiej

Julianów,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku (tylko dwa mieszkania w budynku), na terenie urokliwego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

393 000 zł56 m² 6 992,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

510 514 zł46 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

760 882 zł48 m² 15 701,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Prądnik Biały - odbiór mieszkań już w tym roku Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 położone na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Degi

Poznań,wielkopolskie

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż duże mieszkanie / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

980 000 zł55 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 znajdujące się na ul. Stefana Banacha na Górce Narodowej. Lokalizacja: nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Namiarkowa

Będzin,śląskie

588 783 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kassyusza

Poznań,wielkopolskie

559 999 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klasą 47 m komfortu! Jeżyce | 2 Pokoje | 47 m | Po Remoncie | Ul. Jana Kassyusza Dane podstawowe Lokalizacja: poznań, jeżyce, ul. Jana Kassyusza Powierzchnia: 47 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł28 m² 12 107,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Szczecina | Idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 28 m , położona w samym centrum Szczecin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

677 964 zł75 m² 9 069,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

474 091 zł53 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

535 000 zł60 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | 6 piętro | wyposażone | piwnica | duży balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy w zadbanej cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bytom

Bytom,śląskie

589 000 zł74 m² 7 969,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatni na tym osiedlu do sprzedaży apartament z ogródkiem! Do sprzedaży proponuję apartament na nowym kameralnym osiedlu w okolicach pola golfowego Srebrne Stawy w Szombierkach. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w centrum Łodzi Powierzchnia 72m2, znajduje się w Łodzi na ul. Kopernika na 3 piętrze. Stan deweloperski składa się z pokoju z anekesem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

580 000 zł51 m² 11 388,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na Wyłączność! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament, znajdujący się w budynku z 2020 roku przy ul. Bytkowskiej (osiedle Śląskie Ogrody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

433 800 zł40 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,23m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

549 995 zł51 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia chylonia, ul. Zamenhofa | blisko skm gdynia leszczynki Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | balkon | klimatyzacja | garaż | spokojna okolica Makler Biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego, 4-pokojowego mieszkania , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z możliwością 3 sypialni | 62,5 m | 3 pokoje | balkon | Mokotów ul. Zwierzyniecka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m położone na XIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4- pok mieszkanie dwustronne, 8 km do centrum, z dużym balkonem, prawie 20 m2. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł40 m² 12 344,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja!-Centrum-Megainwestycja-Forum Muzyki-Krupnicza-2pok. Gotowiec inwestycyjny przy ul. Krupniczej 350 m od nfm Sprzedam w pełni wyposażony lokal przygotowany pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł42 m² 14 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2